herkesin ufak yardımına cok ihtiyacım var

1 tane aldım. Can'ım bi fıkır vereyim Kuran kursu falan varsa oralara git ve söyle , ya da erkek talebe yurtları falan kalabalık oluyor en az 100 tane bulursun[/QUOTE
1 tane aldım. Can'ım bi fıkır vereyim Kuran kursu falan varsa oralara git ve söyle , ya da erkek talebe yurtları falan kalabalık oluyor en az 100 tane bulursun
Allah razı olsun 300 daha var 100 taneyi öyle düşünüyorum daha cok var Allah yardımcım olsun hepinize ne kadar tesekkur etsem az gelir

500 yasin okutmak için niyet ettim 1 kişi 1 yasin okuyabiliyor 150 tane okutabildim 350 kişi nerden bulabilirim aklıma sizler geldiniz Allah rızası için bana 1 yasin okuyabilecekler yazarsa allah onlardan razı olsun.. Uzun zaman sonra hamile kaldım ama kaybettim cok zor günler geciriyorum lütfen yardım edin arkadslar benim okumamam gerekiyormus bunu yoksa coktanokumustum:KK43:
Allah izin verirse bir yasini serifinize talibim
Rabbim yardimciniz olsun

32 kişi oldu cok şükür..! ama daha cok ama cok var kızlar ne yapabilirim daha bilmiyorum:KK43:

32 kişi oldu cok şükür..! ama daha cok ama cok var kızlar ne yapabilirim daha bilmiyorum:KK43:

Canım ben de okuyorum hemen.

Diğer topiklerde yaz link paylaşma şu ilk sayfada yazdığını yaz eminim arkadaşlar duyarsız kalmazlar. Ama link paylaşma bence. Tabiii yasak değilse kii değildir yasak bile olsa del o yasağı zor o kadar insan bulman canım. Aklıma bu geldi :KK43: :KK43:

Canım ben de okuyorum hemen.

Diğer topiklerde yaz link paylaşma şu ilk sayfada yazdığını yaz eminim arkadaşlar duyarsız kalmazlar. Ama link paylaşma bence. Tabiii yasak değilse kii değildir yasak bile olsa del o yasağı zor o kadar insan bulman canım. Aklıma bu geldi :KK43: :KK43:

Okudumm canım Rabbim kabul etsin

500 yasin okutmak için niyet ettim 1 kişi 1 yasin okuyabiliyor 150 tane okutabildim 350 kişi nerden bulabilirim aklıma sizler geldiniz Allah rızası için bana 1 yasin okuyabilecekler yazarsa allah onlardan razı olsun.. Uzun zaman sonra hamile kaldım ama kaybettim cok zor günler geciriyorum lütfen yardım edin arkadslar benim okumamam gerekiyormus bunu yoksa coktanokumustum:KK43:
Canim 1 yasinde ben alirim allah kabul etsin insallah, ,,

X