herkesin ufak yardımına cok ihtiyacım var

E-brulim E-brulim seni etiketlemeyi unutmuşum balım 1 Yasin de sen okur musun :)
Elbette okurum gülüm, ALLAH razı olsun senden ne güzel düşünüp vesile oluyorsun.

canım sana ne kadar tesekkur etsem az inan umut oldun bana bu gece insanın niyetini yerine getirmesi dileğine kavusmasına yaklastırıyor onu hissettirdin Allah hepinizin dileklerinizi nerde kimin neye ihtiyacı varsa nasip etsin inşallah
Canım yarın inşallah niyetine bir adet yasin okurum. Rabbim seni bu zor dönemden feraha erdirsin, tez vakitte sağlıcakla bir melek bahşetsin.

Elbette okurum gülüm, ALLAH razı olsun senden ne güzel düşünüp vesile oluyorsun.

Canım yarın inşallah niyetine bir adet yasin okurum. Rabbim seni bu zor dönemden feraha erdirsin, tez vakitte sağlıcakla bir melek bahşetsin.
aminnnnnn canım ne güzel dua etmişsin sagol Allah olmayan herkese nasip etsin

canım sana ne kadar tesekkur etsem az inan umut oldun bana bu gece insanın niyetini yerine getirmesi dileğine kavusmasına yaklastırıyor onu hissettirdin Allah hepinizin dileklerinizi nerde kimin neye ihtiyacı varsa nasip etsin inşallah
Amin inşallah canım benim..

Ebrum sen ne güzel yürekli bir insansın seni tanıdığım için çok mutluyum canım benim naif dostum:KK15:

500 yasin okutmak için niyet ettim 1 kişi 1 yasin okuyabiliyor 150 tane okutabildim 350 kişi nerden bulabilirim aklıma sizler geldiniz Allah rızası için bana 1 yasin okuyabilecekler yazarsa allah onlardan razı olsun.. Uzun zaman sonra hamile kaldım ama kaybettim cok zor günler geciriyorum lütfen yardım edin arkadslar benim okumamam gerekiyormus bunu yoksa coktanokumustum:KK43:
Ben okuyunca sana yazarım sanırım bir süresi yok en kısa zamanda inşallah haber veririm

1 tane aldım. Can'ım bi fıkır vereyim Kuran kursu falan varsa oralara git ve söyle , ya da erkek talebe yurtları falan kalabalık oluyor en az 100 tane bulursun

X