Herkesin eşi mi böyle

berlingoes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2022
228
64
32
Merhabalar

Haftaya kızımın okulda etkinliği var, etek giyecek. Neyse kızımda çok konuşan sürekli soru soran biri. Gitti babasının yanına baba bunun altına çorap giyeyim mi dedi? Ben zaten giy giyme desem de annen kendi kafasına göre giydirdiği için dedi. Tepem attı. Bende kızım ne isterse o şekilde giydiriyorum dedim benim giy dediğim şey giymez zaten kızım. Neyse eşimde diyor ki ben takıntılıyım bu konuya biliyorsun senin görüşüne saygım var hayatım çorap giydirelim demiyorsun diyor. İyi de dedim senin kızın ne isterse öyle giyiyor benim etkim yok ki dedim. Sonra başladı kızıma diyor ki annenle ikiniz beni istemiyorsunuz. Yoruldum. Şimdi ütü yapıyordum kendi kıyafetlerini aldı ben ütülerim dedi. Şimdi yemek yapacağım ona yapmayacağım. Çocuk hareketlerinden sıkıldım. Çocuğun kıyafeti yüzünden de terslemezsin

Merhabalar

Haftaya kızımın okulda etkinliği var, etek giyecek. Neyse kızımda çok konuşan sürekli soru soran biri. Gitti babasının yanına baba bunun altına çorap giyeyim mi dedi? Ben zaten giy giyme desem de annen kendi kafasına göre giydirdiği için dedi. Tepem attı. Bende kızım ne isterse o şekilde giydiriyorum dedim benim giy dediğim şey giymez zaten kızım. Neyse eşimde diyor ki ben takıntılıyım bu konuya biliyorsun senin görüşüne saygım var hayatım çorap giydirelim demiyorsun diyor. İyi de dedim senin kızın ne isterse öyle giyiyor benim etkim yok ki dedim. Sonra başladı kızıma diyor ki annenle ikiniz beni istemiyorsunuz. Yoruldum. Şimdi ütü yapıyordum kendi kıyafetlerini aldı ben ütülerim dedi. Şimdi yemek yapacağım ona yapmayacağım. Çocuk hareketlerinden sıkıldım. Çocuğun kıyafeti yüzünden de terslemezsin
Ben anlamadım tartışma konusunu.

Ayrıl diyen olmuş da bu sebepten ayrılınmaz...Bilmiyorum ya buradaki kadınlar hayatın gerçeklerinden bi haber,Bosaninca hayatınız muhteşem olmayacak aldatma şiddet ayrı onun dışında böyle sebeplerden boşandıktan sonra tek başına hem çocuk sorumluluğu hem evi gecindirme derdi kadını çok yıpratıyor,boşanma erkeğe ödül oluyor tüm sorumluluklarından kurtuluyor ee verilen nafakalar da belli ki çoğu verilmiyor, çoğu kadın 2 bini icra yoluyla alıyor..Eee çocuğun babamı özledim onu seviyorum demesi de cabası

Benim Türkçem yetmiyor sanırım. Bazı yerlerde noksanlık var ya da kafam basmıyor.

Kızcağız babasına çorap giyip giymeyeceğini soruyor. Babası da ben fikrimi beyan etsem de annen bildiğini okuyor diyor. Anne oradan saldırıya geçiyor. Baba küsüyor, ütülenecek kıyafetlerini alıyor. Anne de sana nah yemek diyor.

Şimdii baba niye pis zihniyetli? Okula çorapsız mı gidilir ki? Çocuk istediğini giyiyor denmiş. Çocuğun isteklerine bırakırsak her şeyi, okula terlikle de gitmek ister. Bir sınırı olmalı her şeyin.

Hem o çocuk üvey mi ki senin senin denip durmuş?

X