Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

1000 ya Vedud ya Kerim
313 ihlas
21 fatiha
Kızlar yarım saat ile bir saat arasında sürüyor kim yaptıysa duasına ulaştı, hem biz 5 gün ardarda yapacağız

Selenofil

Cuel
B bitutampapatya
Bisquits
segazel
Benim duamı da tamamladık , kızlar okumuştur mutlaka da siteye girme fırsatları olmamıştır Allah kabul etsin inşallah
Sıra segazel e geldi
Duanı bizimle paylaşır mısın tatlım :)
Topikimize de

Okudum tabi de dün siteye girip seni banlı görünce o şokla yazmadan çıkmışım bacım

Kızlar yine yeni yeniden annemin- ve bütün hastaların- şifası ve kemoterapi sürecinin rahat atlatılması nasip olsun, sorunsuz ve sıkıntısız biçimde refakat iznini alıp şubata kadar anneme misler gibi bakayım inşallah. Ablam, kardeşim ve dayılarım - ve de topiğimizin hatunları başta olmak üzere tüm bekarlar- tez vakitte hayırlı kişilerle karşılaşıp hayırlı, huzurlu yuvalarını kursunlar. Öğrencilerim gittikleri yerlerde hep iyi insanlarla karşılaşsınlar ve okullarında en iyi başarıları sağlasınlar, hayırlısıyla iş bulsunlar bol kazançları olsun. Allah bu topikte birlikte dua ettiğim ve daha önce birlikte dua ettiğim tüm dua kardeşlerimin gönüllerine göre versin, hepimizin duaları hayırlısıyla kabul olsun şükrünü birlikte yapalım inşallah. Amin.

amin canım benim, arada ufak şoklar sağlık açısından da iyidir yine sizlerleyimmm

Aman aman kimler gelmiş
Ya o değilde senin banlanman hepimizde şok etkisi yaptı ya yok diyorum o değildir daha neler hayir yani senin gibi biride banlaniyosa bana sevap banlanmak
Senin o topigin niye kapandi canim niye banlandin ki son mesajlarını bile kontrol ettim banlanacak bise göremedim
Neyse bi daha öyle habersiz banlanma bi maruzatin olunca soyle bizde gelek öyle tadi çıkmaz

Ahahah içerik silmekten almışlar beni içeri Valla ayıp ettim öyle eşe dosta haber vermeden banlandım ama bi daha tövbe sizsiz gitmemm haberi alınca kendini köprüye bağlayanlar olmuş ben de geri döndüm

Ahahah içerik silmekten almışlar beni içeri Valla ayıp ettim öyle eşe dosta haber vermeden banlandım ama bi daha tövbe sizsiz gitmemm haberi alınca kendini köprüye bağlayanlar olmuş ben de geri döndüm
Aboow sen nasıl birşeye kalkıştın öyle
Tabikide bi daha olursa affetmeyik seni anca beraber kanca beraber
Ahahha ya köprü bana çok uzaktı yoksam durmazdim

Aboow sen nasıl birşeye kalkıştın öyle
Tabikide bi daha olursa affetmeyik seni anca beraber kanca beraber
Ahahha ya köprü bana çok uzaktı yoksam durmazdim
Ben de dedim Hazal durmaz gelirdi belki duayı tamamlıyorsa dedim ondan gelememiştir meğer yollar girmiş aramıza yalnız dua topiğini ne hale getirdik

Ayyy
Canim ya hakkini helal et
Nasıl öderiz hakkını güzel güzel dualarda bulusturyosun bizi üstelik duanda da hiç eksik etmiyorsun
Cansin yaa
Estafurullah,hakkım varsa helal olsun böyle tatlı ,böyle iyi niyetli güzel insanlar bulmuşum bırakmam peşinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…