Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Bilemiyorum artıkın
Topluca bi görüşme yapmamız lazım bi karara bağlanır artık
Sizlere kendimi affettirmek için 3.000 tane ya Fettah okudum, Allah bu topikteki tüm kardeşlerimin muratlarını yaşatsın, şükür duamızı yapalım beraber inşallah

Kızlar ben ayrılmak durumundayım. Sağlık sorunlarım nedeniyle uzun bir süre internete giremeyebilirim yine dualarımda olacaksınız Allah'a emanet olun
Canım benim çok geçmiş olsun, Allah şafi ismiyle şifalar versin inşallah hep dualarımda olacaksın

Cnm benim Allah kabul etsin. Allah razı olsun. Eveeeet peki şimdi ne okuyoruz?

Ben katıldım bile
canımsın ,katılım artarsa müthiş bir uygulama başlatacağım, her uygulayan kaç defa uyguladıysa sonuç aldı ama bunun için disiplinli okuma yapabilmek gerekiyor, onu liste yapıp başlayacağız vee 2000 ya vedud, ya kerim okuması
Aklımda bir uygulama daha var o da müthiş
Haydi kızlarr toplanalım

Valla sonuç alınacak her ne varsa varım inşallah Allahın izniyle

Yaaa sen ne yüreği güzel insansin

Yaaa sen ne yüreği güzel insansin
Estafurullah Canım benim sizin gözlerinizde Allah'ın Latif ismi tezahür etmiş, ondan güzel görüyorsunuz sizlerle olmak beni o kadar mutlu ediyor ki anlatamam, her ezanda her aklıma geldiğinizde dua ediyorum sizlere

Ben ne okursanız varım tabi ki:))
Bisquits YaVedud Ya Kerim terkibi ne için canım netten baktım bişey bulamadım, bilgilendir bu cahili
Tatlım ya Vedud ve ya Kerim terkibi sayfalara sığmaz o kadar güzel ki ama özetlemek gerekirse; hayatımızdaki herşeyi Allah'ın sevgisi kuşatacak, ihsan lütuf yağacak, her işimizde iyilik bulacagız her işimiz kolaylaşacak Allah tüm yollarımızı açacak, mutluluk bereket yağacak, yollarımız nurlarla dolacak yoldaşımız melekler olacak hayattan hiç almadığın kadar güzel tat alacaksın ama kalbin dünyaya tapmayacak yarin Allah olacak, muradın dua olacak, Duan nasip olacak, sen: 'ey Sevgilim (ya vedud) ' diyeceksin O:' buyur kulum ' diyecek, sen: 'sevgiyi var et hayatımda ey sevgili 'diyeceksin, O: 'sevgi Ben'im hep Ben'i an 'diyecek, sen: 'ya vedud ' diyeceksin...
Sen 'eyy ihsanı ,lutfu bol rabbim (ya kerim) ,O:' iste, vereyim kulum:' diyecek, sen: 'eyy herşeyi bilen,herşeye gücü yeten Rabbim ' diyeceksin, O:' kulumun derdini, ihtiyacını giderin ' diyecek, sen: 'ben çok yalnızım ' diyeceksin. O: ' Ben sana yeterim kulum' diyecek, sen: 'çok çaresizim eyy sevgili ' diyeceksin, O:' çare Ben'im kulum' diyecek..
Sonra meleklere dönüp,: ' kulumun ne derdi ne ihtiyacı varsa giderin ki o beni anmaktan geri kalmasın ' diyecek biz de diyeceğiz ki: bizim sevgilimiz Sensin ya Vedud ya Kerim, Sen bize yetersin, yalnız Sen'den isteriz yalnız Sana taparız

Estafurullah Canım benim sizin gözlerinizde Allah'ın Latif ismi tezahür etmiş, ondan güzel görüyorsunuz sizlerle olmak beni o kadar mutlu ediyor ki anlatamam, her ezanda her aklıma geldiğinizde dua ediyorum sizlere
Ya sen çok güzel bi insansın bu mutevazilik bu:duyarlilik rabbimde seni hep güzel insanlarla karşılaştırsın
Keşke gerçek hayatta da sizin güzel temiz Allah dostu arkadaşlarım olsa
İyiki katilmisim bu topige
Allahım senden ve hepimizden razı olsun canim beniiim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…