Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Tazis Tazis [/USER][/USER][/USER] arkadaşımız için Allah ağız tadıyla bir ömür nasip etsin diye aile huzuru versin diye çok çok çok mutlu olsun diye 12.000 hasbünallahu venimel vekil ' okuyoruz güzel dostlarım
1. Tazis Tazis [/USER] 2.000 tane
2. Cuel Cuel 2.000 tane OKUDU
3. myzt myzt 2.000 tane
4. Bisquits Bisquits ....
6. @segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/USER][/QUOTE] Bisquits Bisquits 2.000 tane[/USER][/QUOTE][/QUOTE] OKUDU
8. Damla098 Damla098 2.000 tane[/QUOTE]

Tazis Tazis [/USER][/USER][/USER][/USER] arkadaşımız için Allah ağız tadıyla bir ömür nasip etsin diye aile huzuru versin diye çok çok çok mutlu olsun diye 12.000 hasbünallahu venimel vekil ' okuyoruz güzel dostlarım
1. Tazis Tazis [/USER] 2.000 tane
3. myzt myzt 2.000 tane
4. Bisquits Bisquits 2.000 tane[/USER][/QUOTE][/QUOTE] OKUDU
6. Damla098 Damla098 2.000 tane[/QUOTE][/QUOTE] OKUDU
OKUMAYAN Tazis Tazis ve myzt myzt kaldı kızlar ne durumdasınız

Okuyan arkadaslardan Allah razi olsun. Diğer arkadaş bitirdi mi acaba. Eksik varsa tamamlardik. Bir gunde olmali Bisquits Bisquits buda değilmi canim
Tazis Tazis arkadaşımız için Allah ağız tadıyla bir ömür nasip etsin diye aile huzuru versin diye çok çok çok mutlu olsun diye 12.000 hasbünallahu venimel vekil ' okuyoruz güzel dostlarım
1. Tazis Tazis 2.000 tane OKUDU
3. myzt myzt 2.000 tane
4. Bisquits Bisquits 2.000 OKUDU
5. GirLookingForLove GirLookingForLove 2.000 tane OKUDU
6. Damla098 Damla098 2.000 tane OKUDU
myzt myzt kaldı bildirim yapmayan, bende tedbir amaçlı 1600 tane daha okumuştum. Tazis Tazis canım 1 günde bitirirsek ramazan bitmeden tamamlarız inşallah şimdi 400 ü de tamamlayalım Cuel Cuel e geçelim

Tazis Tazis canım 200 daha okudum 200 eksik kaldı sen okuyabilir misin :KK43: Cuel Cuel canım sende duanı gönderir misin
Kızlar gece 12 ye kadar yetiştirelim. Bitiremeyen haber versin 12 yi geçmeden hep birlikte tamamlayalım. Hem duası okunan arkadaşın gönlünü incitmeyelim istemeyerekte olsa :KK24:

Bende dun 500 okudum canim. Bir günde bitmesi gerek diye bugun baştan baslamistim. O okuduklarimi dahil ediyorum bende. Allah kabul eder inşallah amin.

Önceki duami da 12 ye saatler kala Bisquits Bisquits ile zar zor tamamlamistik okumayanlar olduğu için. Kimse kırılmasın fakat yine aynı şey yaşandı. Herkes kendini okuma sayısına göre ayarliyor onceden söylense okunup okunmayacagi hic degilse dakika kala yetiştirmek zorunda kalınmaz. İki oldu aynı şeyi yaşıyorum. Biraz daha özveri ve empati.

Önceki duami da 12 ye saatler kala Bisquits Bisquits ile zar zor tamamlamistik okumayanlar olduğu için. Kimse kırılmasın fakat yine aynı şey yaşandı. Herkes kendini okuma sayısına göre ayarliyor onceden söylense okunup okunmayacagi hic degilse dakika kala yetiştirmek zorunda kalınmaz. İki oldu aynı şeyi yaşıyorum. Biraz daha özveri ve empati.

Canım haklısın. Ben kendi adıma cevap vereyim bebeğim olduğu için zor yetiştiriyor ev işleri üstüne derken kızım uyuduğu zaman hemen hızlıca okuyorum. Fırsatım olsa inan hepinizinkini okurum.

Canım haklısın. Ben kendi adıma cevap vereyim bebeğim olduğu için zor yetiştiriyor ev işleri üstüne derken kızım uyuduğu zaman hemen hızlıca okuyorum. Fırsatım olsa inan hepinizinkini okurum.
Canim benim sen yetiştirmeye çalışıp muhakkak haber veriyorsun. Dogrudur tabi hergun bin tane isi derdi olur insanin. Beni yanlış anlamasin kimse kimseyi kirmak istemiyorum ben sadece zaten amacimiz hep beraber dua etmek. Yoksa herkes aynı duayi kendine de eder. Biliyorum canim okursun Allah razi olsun. Gönlünden gecenleri kabul etsin

Cuel Cuel in duası ; kurduğum ailem ve ailelerimizle sağlıklı, mutlu,huzurlu,bereketli ve ağız tadinda bir ömür nasip etsin Rabbim. Herkes olduğu yerde mutlu olsun inşallah.amin
1. Tazis Tazis 2.000 OKUDU
2. Cuel Cuel 2.000
3. myzt myzt 2.000
4.@kpss2016 2.000 OKUDU
5.@GirLookingforlove 2.000 OKUDU
6.@damla098 2.000
kızlar elbette herkesin bebeği, misafiri ya da ailesi var. İlgi bekliyorlar hizmet bekliyorlar. İftarla sahur arası çok kısa. Bu yüzden de biraz yoğun geçiyor herkesin.
Bi yanda da dua paylarımız var. Burda kimsenin kötü niyetli olmadığına eminim. Mutlaka herbiriniz benden daha iyi niyetlidir şüphem yok. Ama birazcık daha itina gösterelim ki duası okunan kardeşimiz, mecburiyetten okuduğumuz hissine kapılmasın ,kesinlikle biliyorum öyle bir art niyetiniz yok ama alan el hassas olur. burada herkes her duada bir defa alan el olacak, beş defa veren el. Allah 'verirken çok ince davranıp incitmeyin ' buyurur. Allah hepinizden razı olsun

Cuel Cuel in duası ; kurduğum ailem ve ailelerimizle sağlıklı, mutlu,huzurlu,bereketli ve ağız tadinda bir ömür nasip etsin Rabbim. Herkes olduğu yerde mutlu olsun inşallah.amin
1. Tazis Tazis 2.000 OKUDU
2. Cuel Cuel 2.000
3. myzt myzt 2.000
4.@kpss2016 2.000 OKUDU
5.@GirLookingforlove 2.000 OKUDU
6.@damla098 2.000
kızlar elbette herkesin bebeği, misafiri ya da ailesi var. İlgi bekliyorlar hizmet bekliyorlar. İftarla sahur arası çok kısa. Bu yüzden de biraz yoğun geçiyor herkesin.
Bi yanda da dua paylarımız var. Burda kimsenin kötü niyetli olmadığına eminim. Mutlaka herbiriniz benden daha iyi niyetlidir şüphem yok. Ama birazcık daha itina gösterelim ki duası okunan kardeşimiz, mecburiyetten okuduğumuz hissine kapılmasın ,kesinlikle biliyorum öyle bir art niyetiniz yok ama alan el hassas olur. burada herkes her duada bir defa alan el olacak, beş defa veren el. Allah 'verirken çok ince davranıp incitmeyin ' buyurur. Allah hepinizden razı olsun

Bende bitirdim kızlar hepinizden Allah razı olsun yuvalarimizdan sağlık huzur mutluluk bereket ağız tadı eksik olmasın inşallah

Canim benim sen yetiştirmeye çalışıp muhakkak haber veriyorsun. Dogrudur tabi hergun bin tane isi derdi olur insanin. Beni yanlış anlamasin kimse kimseyi kirmak istemiyorum ben sadece zaten amacimiz hep beraber dua etmek. Yoksa herkes aynı duayi kendine de eder. Biliyorum canim okursun Allah razi olsun. Gönlünden gecenleri kabul etsin

Ben sana hak veriyorum cnm benim kesinliklede yanlış anlamadım sadece kendi sebebimi yazmak istedim cnmcim Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin.

X