Herkesi Çok Kıskanıyorum

patolojik derecede kendimi kıyaslıyorum herkes ve bütün günüm bunu düşünmekle geçiyor resmen
kuzenim var evli ve ezengin koca buldu çok güzel bulunduğu ve herkes ona yürüdüğü için onun gibi olmak istiyorum
arkadaşımın fiziği çok güzel her gören erkek peşinden ayrılmıyor kafede gharsonluk yapıyor ben de okumayıp onun gibi erkeklerden ilgi görmek istiyorum.
onlar gibi beğenilen fark edilen birisi olmak istyorum.
beğenilmek iltifat istiyorum.
Fesatlanmayı bırakıp kendini gelistir sende bulursun zengin koca

patolojik derecede kendimi kıyaslıyorum herkes ve bütün günüm bunu düşünmekle geçiyor resmen
kuzenim var evli ve ezengin koca buldu çok güzel bulunduğu ve herkes ona yürüdüğü için onun gibi olmak istiyorum
arkadaşımın fiziği çok güzel her gören erkek peşinden ayrılmıyor kafede gharsonluk yapıyor ben de okumayıp onun gibi erkeklerden ilgi görmek istiyorum.
onlar gibi beğenilen fark edilen birisi olmak istyorum.
beğenilmek iltifat istiyorum.
Çok beklersin. İçinin fesatlığı yüzüne vurmuşsa ne yapsan boş.

Ben senin buraya yüklediğin yüzünü sansurledigin fotoğraflarını görmüştüm. Vücudun kilolu olsa da gayet orantılı boylu poslusun. Giyim tarzın da hoştu. Muhtemelen çirkin filan değilsin. Kilo vermeye devam et çok az kalmış

Geçenlerde actiginiz bir konuda kilo verdiğinizden bahsettiniz ben dahil bor çok üye nasıl verdiğinizi sordu asla cevaplamadiniz o gün anladım ki siz art niyetli birisiniz
Art niyetli insan önüne dünyayı da serseler mutlu olamaz size tavsiyem önce kalbinizi düzeltin gerisi gelir

O kadar pişmanım ki koskoca pandemide falan bile para kazanmaya kendime eğitime gelişime önem vermek yerine saçma sapan ağlayıp dövünüp sanaldan hiç tanımnadığım adamlara aşık olduğumu zannedip aşk acısı çekiyordum
mallıkta nirvana falanım
Bunu haftalar once yazmissiniz, hic tanimadiginiz adamlar icin ask acisi cektigini zannetmek ne kadar sacmaysa etrafinizdaki insanlara bakip hasetlenmek de ayni derecede sacma hatta acinasi..
Pisman olacaginiz seyleri bile bile yapmaya devam ediyorsaniz da psikolojik olarak destek almaniz gerekir diye dusunuyorum

Sizi görüp imrenen, göremeyen, duyamayan, yürüyemeyen insanları hiç düşündünüz mü? Kanser hastalarına güzellik mi? Sağlık mı? Deseniz ne derdi?

Hepimizden güzel, şanslı olan insanlar her daim var. Bunun aksini düşünüp, kendinizi sevmeniz lazım. Eğer bu kafayla ilerlersek, başka dert yetmezmiş gibi hasetten dert sahibi oluruz.

İki kuzenim var birisi doç. Yrd. Diğeri işsiz öğretmen. Öğretmen olan mis gibi bir eşle evli, çocuklu. Huy olarak kıskanç sizin gibi. Doç. Yrd. Olanın başarısını asla çekemez, sürekli bunun lafını eder.

Doç.yrd olanla çok samimiyim, melek gibi, güzel bir kız ama istediği düzgün eş adayını asla bulamadı, bundan dert yanar hani biyolojik yaşı geldi, eş ve 1 çocuk istiyor ama dengini bulamadı (karakter olarak)

Yani hepsi bir arada olmuyor. Herkes illaki eksik.

Mika Raun mu ne arada önüme düşüyor. Ona bak 😂 ne kadar şanslı olduğunu ve para ile güzelliğin satın alınabildiğini ama özgüvenin alınmadığını ve bunun için çabalaman gerektiğini görürsün. ❓❔

Ben de konu sahibi gibilere ifrit oluyorum.Kimbilir o insanların hayatında ne büyük dertleri vardır,Allah kendi sorunlarını aşmaya çalışmak yerine başka insanlara kıskançlık besleyenlerin nazarından korusun bizleri

X