Tanıştığım herkes...

Onu mu diyor kadıncağız şimdi.zaten özellikle kendini övmüş gibi olmamak için arada gelen oluyor ama gelenler de yeterince kaliteli değil, cinsellik için geliyor o da her kadının başına geliyor zaten yazmış.hava atılma kokusunu binlerce kilometreden alırım ama bu konuda öyle birşey yok.ayy dayanamayacağım yazdığınız yorumun çok kel alaka.anlamsız, amaçsız, gereksiz. Vee evet çevrenin standardı genelde düşük oluyor.yakışıramaması da gayet normal.neresi battı size ?. Kız satandardım yüksek kimseyi beğenmiyorum demiyor ki.gelenler beş para etmez diyor.çok samimi bir dertleşme var burada.ki benim en ufak bir hava atma imasına verdiğim tepki forumcak bilinir. Hiç de kadın olmak falan yetmiyor burada.o kadar da değil.
Ya bir de forumda hemen spor yap hobilerinle ilgilen kendine bak kilo ver arkadaş edin gibi şeyler yazılıyor diye söyledim zaten bunların hepsini yapıyorum anlamında

Bu konuda genelleme gibi bir iddiam kesinlikle yok ama ben dahil benim arkadas grubumda kisa kisa flortler degil de, uzun ciddi iliskileri olanlar bir bir evlendi. Surekli flort iliskisi yasayanlar hala bekar. Sanki baslarda iliski konusunda sanssiz olanlar bir sekilde oyle devam ediyor. Bunun sebebi iliski yasamayi ogrenme firsatlari olmadigindan da olabilir tabi.

Sevme sevilme ihtiyacini anliyorum ama bu konu malesef cabalayarak cozulecek bir konu degil. Sosyal cevreni genisleterek, yeni ortamlara katilarak deneyebilirsin. Ben esimle asla gitmek istemedigim ama arkadasimin zoruyla goturuldugum bir ortamda tanistim mesela.
Ya olmayanı oldurmaya çalışmıyorum ben biraz da o yüzden giden birine kal demem, sapık birini düzeltmeye çalışmam, başkasına bakıyor diye bakma demem, ekleme demem karakteri budur. Ama her şeyi alttan alan her şeye okey diyenler daha şanslı sanki

Çevremde hep bekar erkek arkadaşlarım var, hepsi de eli yüzü düzgün iyi adamlar. Benden kız arkadaşlarımla tanıştırmamı istiyorlar ama sorun şu ki benim kız arkadaşım çok az, olanlar da evli.
Bir gün hayrına herkes bekar bir arkadaşını getirsin etkinliği yapacağım, eşleşen eşleşsin.
Eskaza bir tane uygun bekar kız arkadaşım olsa onunla tanışmak isteyecek erkek sayısı çok fazla 😅
konuma atar mısınız?

Öncelikle kafaya takma diye elestirilmeden önce şunu belirteyim gayet sosyal bir hayatım erkek/kadın arkadaşlarım var,sporuma da giderim,kendime dikkat ederim, fiziğim iyidir elim yüzüm düzgündür, hobilerimle de ilgilenirim, gezerim de,tek başıma güzel bir hayatım var. Özellikle arayışta değilim ama ilişki konusunda yüzüm bir türlü gülmüyor açtığım konuları bilenler bilir. Bir de bulunduğum şehirde havuz çok dar. Ben muhafazakar, kalabalık aile yapısıyla büyüyen biriyle yapamam mesela ama bulunduğum sehirdekilerin yüzde altmışı doğu kültüründen yüzde kirklik bir kesim kalıyor bunlarında yarisi evli bir kısmını da beğenmiyorum yani çok kriterim yok ama bakımsız biriyle de ya da her önüne gelene yuruyenle de olmaz :KK14: bir de sıkıntı şu sosyal ortamda tanıştıklarım bekarsa mutlaka beğeniyor, konuşmak istiyor vs... ama dediğim gibi doğu kesiminden oluyor bu kişiler genellikle onun dışında sokakta gören veya şurada burada karşılaştığım birinin bana baktığını beğendiğini anlıyorum ama gelip adım atmıyor. Benim beğendiklerim beni beğenmiyor olayı yaşamadım hiç çünkü biri beni beğenip bakmadan, konuşmadan ben gidip konuşayım adım atayım olaylarina girmem aklıma düşmez. Belki doğru değil ama artık etrafımdaki çiftlere imreniyorum fesatlanmiyorum ama kıskanıyorum. Sıradan düzgün bir ilişkim olsun birileriyle sağlıklı flört ilişkim olsun. Benim hiç yaş takıntım yoktur aslında ama 27 yaşına geldim artık etrafimdakilerin önce parmağına bakıyorum. İster istemez üzülüyorum tanıştığım herkes falso çıkıyor.
Aynı durumdayım 😢

Siz biraz takıntılı bı yapiya sahipsiniz. Cümlenin başında da kendime dikkst eder fiziğim iyidirle başlamış. Diger konularinizi da biliyorum, kompleks yapmışsınız kendinize ama yapılacak bı durum yok. Mis gibi memursun kariyerin var zamanı geldiğinde elbet olacaktır neyin üzerine gidersen o senden kaçar sizinki o misal akışa bıraksan zamana bıraksan elbet çıkar birisi
takıntılı olup olmadığına dair yorumum yok da
o kısmı öneri olarak "kursa git, hobilerinle ilgilen, spor yap, kafan dağılsın" vs v denecektir diye yazmış sanki
"onları zaten yapıyorum sorunum kendimle değil çevremle onu nasıl halletcez", diyor şair burada.

X