Herkesi Çok Kıskanıyorum

VanessaRinki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
790
1.047
patolojik derecede kendimi kıyaslıyorum herkes ve bütün günüm bunu düşünmekle geçiyor resmen
kuzenim var evli ve ezengin koca buldu çok güzel bulunduğu ve herkes ona yürüdüğü için onun gibi olmak istiyorum
arkadaşımın fiziği çok güzel her gören erkek peşinden ayrılmıyor kafede gharsonluk yapıyor ben de okumayıp onun gibi erkeklerden ilgi görmek istiyorum.
onlar gibi beğenilen fark edilen birisi olmak istyorum.
beğenilmek iltifat istiyorum.

Yine mi sen, oturduğun yerden kıskanarak ilerleyemezsin. Madem kıskanıyorsun kalk koltuğundan bir diyetisyene git, spor salonuna yazıl, iş bul. Bunlar muskayla olan işler değil, irada ve çaba lazım

Cok zor kanka ya, iyi kotu tanidik cunku seni.

Venessa senin ihtiyacın olan tek şey güzel bi anne dayağı. Şöyle etlerini çimdirip saçlarını yolsa, terlikle de güzelce bi pataklasa sen mis gibi bi insan olursun.

Venessa senin ihtiyacın olan tek şey güzel bi anne dayağı. Şöyle etlerini çimdirip saçlarını yolsa, terlikle de güzelce bi pataklasa sen mis gibi bi insan olursun.
Bence o zaman da kendisinden daha kötü dayak yemiş bir insan görür, beni o kadar dövmediler diye dertlenir. Öyle bir dert ki mantık buna derman olamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…