Herkes Kötü Bir Özelliğini İtiraf Etsin!

Normalde sakin olarak nitelendirilebilecek biriyken, olumsuz bir durumla karşı karşıya geldiğimde çıldırıyor gibi oluyorum. Kontrol falan elden gidiyor. Sonrasında da niye böyle yaptım, kendimi ve insanları boş yere üzdüm diye düşünüp kahroluyorum...

herşeyi kafama takmam ve çok inatçı olmam hiç sevmiyorum bu özellikleri ama kendime engel de olamıyorum :KK47::KK47:

çok kıskancımdır arkadaşlarımı hiç kimseyle paylaşamam.:KK50: ve bide benden güzel kıyafet giyenleri asasım geliyo :KK9:

Erteleme huyum var .... Ve çok çok rahatım arkadaş yaaaaa... Bu rahatlık bünyeye zarar ...

Kıskançlığım. Sadece eşime ait bir kıskanma değil bu; annemi, babamı, çok sevdiğim dayımı ve amcamı, en yakın arkadaşlarımı... Hepsini başkalarından kıskanıyorum, ya benden daha çok birini severlerse diye...

bugün biri söyledi bana; bazı insanlara sabır göstermem, şans vermemmiş..
aslında ne zaman sabrım tükenirse, ne zaman emin olursam, içim ne zaman rahat olursa o zaman bitiririm, bir oh çekerek, pek üzülmeden. yakın gördüklerime yaparım bunu daha çok.. demek ki daha sert olmak gerekmiş. ama o zaman da kötü biri gibi hissediyorum kendimi, hata yapmış gibi, rahat olmadan, üzülmüş.. bir de ya bir gün kendim gibi birine denk gelir ve bunu ona uygularsam? diye de düşünüyorum. vs. vs.

sanırım bu yazım baştan sona kötü bir özellik... ben seviyorum da, bu dünyaya pek uymuyor.
ha bir de; hassas olmam.

Aşırı kıskancım ve aniden parlıyorum birazda asabiyim. Dinlemeden direk lafımı söylerim bağırıp çağırırım sorna da pişman olurum. Hiç memnun değilim bu huyumdan ama değiştiremiyorumm :/

önyargılı oluşum

nefret ediyorum kendimden böyle durumlarla karşılaşınca :KK20:

X