Selülit Herkes Farklı Bir Yöntem Söylüyor, En İyisi Hangisi Peki?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

pinkshiny

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2009
23
0
Kızlar, bu yaşımda , 5 tane çocuk doğurmuş kadının bacaklarım var..selülit ve çatlaklar aldı başını gidiyor..lütfen bana bi kulak verin. şu bölgesel zayıflama yöntemlerinden hangisi en etkili sonuç veriyor? hangisi selüliti kısa sürede tamamen yok ediyor??..gidip deneyen veya pişmanlık duyan varsa lütfen bildirsin...yoksa bunlar sporla diyetle fln gitmiyor:1no2:

banyodayken kese yap süper gideriyor ama kese ile iyice masaj yap her banyoda uygula çatlakalrı ve selülitleri azaltıyor

ya bi arkadaş limon ve türk kahvesi karışımından bahsetmiş bu forumda...onu denicem=) inşallah işe yarar=)

selülitle mücadelede en iyi yöntem diye birşey yok. bu forumda ve internette bir çok yöntem var. tabi istikrarlı bir şekilde devam edilirse mutlaka faydası oluyor.burda önemli olan hangi yöntemi kullanabilecemiz.ben masaj aleti,krem ve içeçek tozu olan hertürlü yöntemi kullandım.kendim için en pratik ve kolay zahmetsiz olanı selüit içeceği oldu..hala da ara ara kullanıyorum. memnunum..

selülitle mücadelede en iyi yöntem diye birşey yok. bu forumda ve internette bir çok yöntem var. tabi istikrarlı bir şekilde devam edilirse mutlaka faydası oluyor.burda önemli olan hangi yöntemi kullanabilecemiz.ben masaj aleti,krem ve içeçek tozu olan hertürlü yöntemi kullandım.kendim için en pratik ve kolay zahmetsiz olanı selüit içeceği oldu..hala da ara ara kullanıyorum. memnunum..

"selüit içeceği "

o ndir nerden alınır ne kadar süreyle kullanılır ?

sevgili mert
daha önce başka bi topicte bahsetmiş olduğun bu selülit içeceğinden bende aldım
kullanmaya devam ediyorum şuan 3.kutudayım
düzelme olduğunun farkındayım ama kendimi kasınca sıkınca baya belli oluyoo yine
senin baya bi pürüzleştimi canım yaa

sevgili mert
daha önce başka bi topicte bahsetmiş olduğun bu selülit içeceğinden bende aldım
kullanmaya devam ediyorum şuan 3.kutudayım
düzelme olduğunun farkındayım ama kendimi kasınca sıkınca baya belli oluyoo yine
senin baya bi pürüzleştimi canım yaa

aslında bu konu üzerinde fazla abartılı bir şekilde durmak istemiyorum.reklam yapıyor gibi bir yanlış izlenim yaratmak istemem.sadece yıllardır denediğim yöntemler içerisinde benim için en pratik ve hızlı etkili olarak inneov este selülit tozu oldu.
iki yıldır kullanıyorum.ilk yıl düzenli bir şekilde günde 2 poşet içtim.çok faydasını gördüm.bu yıl arada bir aklıma geldikçe içiyorum.
ilk kullanımda beslenmeye de dikkat etmek gerekir.yani selüliti tetikleyen kahve çikolata yağlı yiyeceklerden falan uzak durmakta fayda var..bir de bol su içmek lazım.toksin atmak için bol su herşeye faydası var.
kışın ağır beslendiğimizden zor olur ama yazın daha rahat olur diye düşünüyorum.

X