herkes boyunu ve kilosunu yazsın :)

kızlarrr boyum 1.60 ve sevgilim 1.85 :KK43: aramızda 25 cm fark var anlıyacağınız... bu yüzden boy takıntım var :KK43: acaba istisnamıyım diyorum ben sizler de yazın boylarınızı ve kilonuzu benim kilom 50 bu arada... :hulya:
Canımm aynen beni tarif etmişsin,boyumuz ve kilomuz aynı,benim sözlümde 1.85 :KK69: inan takılacak bşy yok ya,ben bazen topuklu giyiyorum bazen converse fln ikisindede rahat hissediyorum kendimi :KK9: ama şu bi gerçekki topuklu ayakkabı gerçekten bayanlara güven veriyor...

Canımm aynen beni tarif etmişsin,boyumuz ve kilomuz aynı,benim sözlümde 1.85 :KK69: inan takılacak bşy yok ya,ben bazen topuklu giyiyorum bazen converse fln ikisindede rahat hissediyorum kendimi :KK9: ama şu bi gerçekki topuklu ayakkabı gerçekten bayanlara güven veriyor...

ben de 1.61im kliom da 49 erkek arkdasım 1.86 yani kısyım ben de ona göre :KK70: ama hiç dert etmiyoru mbu durumu o da dert etmiyor topuklu ayakkabı diye bir sey var ve kadı nerkeke zayıfladıkca küçülür .erkeek arkdasım zayıfaldıkca daha orantılı oluyoruz cünkü ben de cok kilolu değilim minyonum o yüzden böyle durumalrda boy böyleyse kilo da önemli diye düşünüyorum kilo insanı oldugundan irri gösteriri.yani biz biraz daha kilo alsak o kdar orantılanmaz ama karsımızdaki alırsa bu fark daha da arta iyiyce kücük kalırız yanında en iyisi onlar zayıf kalsın biz de topuklu giyelim boylarımız esitlensin orantılansın :KK9::KK9:

benden kilolusu yok heralde cevap yazanlarda:96:
ama napim giydiğim yakışıyo ben kendimi beğeniyorum eşimde beğeniyo:KK16:
boyum 1.57 kilom 63, eşimde 1.73 boyunda kilosu 75

X