herkes boyunu ve kilosunu yazsın :)

kızlar boyum 158 olarak biliyordum ben ama geçen gün şu kilo ve boy ölçen aletler varya onda 155 çıktım çok morelim bozuldu biliyorum kilo aldım diye oldum böylee ama kilo vericem ve yine düzelcek boyumm

kızlar ayrıca sevgilim 1.84 boyundaa. yaa hiç bişey değilde ben düğünümde nasıl dansetcemmmm.. ayyy düşünmek bile istemiyorum.
şimdilik 29 cm fark var aramızdaaa offf offf bnm yne normall boyuma dönmem lazımmmm,

boy 1.60 kilo 50 :) önceden daha uzun olmak istiyordum ama artık istemiyorum çok memnumum bi de 2 kilo verip 48 olsam tam formumda olucam ama :)

Şuana kadar hic boyumun ideal kilosuna gelememistim ama bunu basardımmm!!
66 kilo oldugumu ogrendim bugün acayip mutlu oldum eskiden 60 da takılı kalırdım da.Bu arada boyum 1.80 ^^

ben le eşimden bahsediyorsun sanki bahsettigin boylardayız

Benim boyum kaç belli değil. :44:
1.69 diyordum ama net değil. Eczaneye gitmem lazım.
Kuzenimin boyunu 1.72 sanıyorduk biz, evde ölçüyordu. Ama meğerse 1.76 boyu varmış.

Kilom yaklaşık 2 hafta önce tartıldığımda 54 kg 600 grdı.

topuklu ayakkabıyla

1.76 cm 56 kiloyum eşim 1.80. kısa değil ama ben topuklu giyemiyorum malesef, yani zaten salaş takılıyorum ama arada özeniyor insan düğünlerde falan..
bu arada ablam 1.58 cm eşiyse 1.98!! ama çook yakışıyorlar hiçbir sorun yok. iki gönül bir olsun yani:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…