Hergün Soğuk Su İçerek 20 Kilo Verdi.

sıra beklerken tanıştığım bi hanım reflüsü olduğunu doktorun buz yemeyi tavsiye ettiğini söyledi
kadıncağız günde iki üç kez 3-4 kalıp buzu kıtır kıtır yemiş.
Kilo verdiğini fark edince doktoruna danışmış.Doktor üşüyen iç organlarını ısıtmak için vücudun basket maçı yapmış kadar enerji harcadığını söylemişfisfisfis

benim de eşimin amcası 5 -6 sene önce bana ben soğuk su içerek zayıfladım demişti ama ben inanmamıştım demek ki doğruymuş deniyelim görelim

zayıflama bandı,akapunktur,yosunhapı,elma sirkesi,ceviz suyu,bilumum bitki çayları,bitki yağları vs vs denemediğim hiç birşey kalmadı.laelaelaelaelae
Bencede bide bunu deneyelim.
Sonuçta susengözlerimebaksanab

katılıyorum canım eşim okadar yemek yediği halde zayıf çünkü yaz kış soğuk su içiyor.... ama ondanmı bilemem:sm_confused:

ayrıca ananas,kereviz,enginar yediğimizde vucudumuz bunları sindirirken de çok enerji harcıyormuş.tıpkı soğuk suyun işlevi gibi.

slm arkadaşlar ünlü bir diyetisyen var ya şu mavi yeşilin sahibi oda soğuk suyu önermişti,hatta benim annem kaç yaşında olmasına rağmen her öğün soğuk su içer dedi.soğuk su insanın midesini büzerek daha az yemesini sağlıyormuş,bence bu kadar basit ve ucuz yötemi deneyim derim

Melanie Brown hamileyken ve sonrasi

Soğuk su olayına inanmıyorum çünkü benim kayınpeder yaş kış buzluktan soğuk su içiyor ama hiç kilo vermiyor yine kilolu yine kilolu.

bende hep soğuk su içerim öğünde,sonrası öncesi,ama faydası yok zayıflatmıyo yani.demekki bünyeden bünyeye değişiyo.

bende yaz kış soğuk su içerim ama bogazı tutmayınca su karetmiyo

eeeeeeee vücudumuz yemegi sindire bilmek icinde büyük bir enersi harcıyor neden kilo veremiyoruz birde soğuk su göbek yapıyor diye biliyorum ben

Kızlar benim eşimde anormal soğuk su içer ama hiçte zayıf değil, yazılarınızı okudum şimdi kara kara düşünüyorum. Acaba soğuk sumu, sıcak sumu yoksa hep yaptığım gibi oda sıcaklığındamı; Çünkü soğuk su benim hemen boğazımı şişirir...... Acep denesem mi ???????????

sanırım bir de şöyle bi etkisi var; soğuk su içtiğiniz zaman mideniz kendini kasıyor geçici de olsa kasıldığı için küçülüyor dolayısıyla normalden az yemek yiyormuşsunuz fisfisfis

kizlar uzman tv de izledim bi diyetisyen bol bol sivi alin diyodu cunku kucuk tuvaleti yaparken bile 35 kalori harciyomusuz bende habire gidiyom wc ye omrum wc de geciyo bol bol icin su ister sicak ister soguk ama icin buda benden uifak bi bilgi hepinize iyi kilo vermeler

Aman denemedik bişi kalmıycak bende ılık su vucuttaki yağları yakıyor diye biliyordum.Soğuk suda alınana gıdaları yağa çeviriyormuş diye:bbo:Şimdik hangisi doğru birde ben aç karna yada kahvaltı sonrası ılıksuya limon sıkıp içiyorum günde 3 litre su içiyorum niye hala tığ gibi olamadm dietime dikkat ediyorum spor yapıyorum hani nirde bu yağlar niye gitmiyorsırnaşık şeyBence bünyaden kaynaklanıyor çevremde günde 2bardak su içmeyip tığ gibi olanlar varklava:

En iyisi şyle yyapalım, sabah ılık limonlu su, öğünlerde de soğuk su!! çünkü herkeş başka bişe diyo ?

arkadaslar bır kac sene once cok kılo aldıgım ıcın dıetısyene gıtmıstım ve bana gunde 3 ltre soguk su az su ıcersem az yesem bıle saglıklı zayıflayamacagımı soyledı..bende 3 aylık dıet boyunca hergun 3 lt su ıctım tabıkı yemenıze dıkkat etmezsenız 10 ltrede su ıcsen farketmıyor.Ve gercekten cok faydasını gordum 12 kg vermıstım vede bacaklarımdakı selulıtlerden eser kalmamıstı...
sonra kendımı saldım eskı yememe devam ettım bır kısmını gerı aldım...ama uzun lafın kısası soguk su gercekten zayıflatıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…