Hergün Peygamber Efendimiz sallahu aleyhi vesseleme salevat-ı şerife okuyalım

Kızlar doğum için hastanedeyim. Dualarınızdan eksik etmeyin bende sizin için dua ediyorum.

Allah sağlıkla kolaylıkla kucağına almanı nasip etsin.İnşallah güzel haberlerini bekliyoruz canım.Dualarımız seninle :KK200::KK200:

Cok sukur 7.40 da doğum yaptım. Allah razı olsun.
ayy maşallahhhh:nazar: canımm çok sevindim bebişde sende iyimisin canım gözün aydın:nazar:, Rabbim analı babalı sağlıcakla büyütsün inşallah , sağlıklı, sıhhatli , afiyetli mutlu ömrü olsun kuzunun canım :KK200::KK200:

ayy maşallahhhh:nazar: canımm çok sevindim bebişde sende iyimisin canım gözün aydın:nazar:, Rabbim analı babalı sağlıcakla büyütsün inşallah , sağlıklı, sıhhatli , afiyetli mutlu ömrü olsun kuzunun canım :KK200::KK200:
Canım güzel bir doğum oldu, bebeğimde bende çok şükür iyiyiz.

maşallah:nazar: canım çok sevindim kuzunu benim yerime öp:KK15: Rabbime emanetsin canım :KK200:

Cok sukur.aklima geldin girip ozellille baktim haber var mi diye. Allah ikinize de saglik versin.saglikli sihhatli hayirli evlat olsun insallah.gozun aydin canim cook sevindim inan :KK200::nazar:

Sancı sırasında son ana kadar sizler içinde dua ettim. Rabbim hayırlı dualarınızı kabul etsin. İyiki varsınız :)

X