Hergün Peygamber Efendimiz sallahu aleyhi vesseleme salevat-ı şerife okuyalım

100+100 okudum Allah kabul etsin insaallah .Hayırlı cumalar canlar

Hayırlı cumalar

150+100 okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Kizlar belki takip ediyorsunuzdur. Facebook da dua zinciri gurubunda mirac kandilinde kabede dualanmak uzere kisi basi 1001 ya vedûd okunuyor. Almak isteyenler aldim yazip okuyor bilginiz olsun.

Kizlar belki takip ediyorsunuzdur. Facebook da dua zinciri gurubunda mirac kandilinde kabede dualanmak uzere kisi basi 1001 ya vedûd okunuyor. Almak isteyenler aldim yazip okuyor bilginiz olsun.
Canım bende üyeyim o gruba bayadır face girmiyordum sen deyince baktım vesile oldun canım Allah razı olsun .

500+100 okudum Rabbim kabul etsin

Canım bende üyeyim o gruba bayadır face girmiyordum sen deyince baktım vesile oldun canım Allah razı olsun .

500+100 okudum Rabbim kabul etsin
Kizlar ben bulamadim sayfayi birsuru oisimde sayfa var ama bahsettiginizi bulamadim

Keske her musluman sadece hayatinda 1 kere Kuranı Kerimin Türkçe mealini bari okusa.Bu bile büyük başarı.Neye inandığını bilmeyen bir toplum olmazdık o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…