Hergün Peygamber Efendimiz sallahu aleyhi vesseleme salevat-ı şerife okuyalım

GÜNLÜK SALEVAT-I ŞERİFE OKUMA LİSTEMİZ
@Ugur_bocegim
@Minik peri
@stanki
@melly_mell
@Namaria
Hannaz
@elanur84

Canlarım Allahın izni ile başlayalım inşaAllah günlük okumaya sizlerden ricam 300 dedim ama en az günde 100 salevatı şerife okumayı adet haline getirelim ortası 300 okuyabilen daha fazla okusun inşaAllah günlük akşamları da okudum ya da şu kadar okudum diye bildirim yaparsak en azından diğer arkadaşlara da teşvik olur katılmak isteyenlere, Salevatı şerife okumanın faziletleri ilk sayfada ara ara o faziletleri de okuyalım inşaAllah...Rabbim Peygamber Efendimiz sallahu aleyhi vessellemin ahlakıyla ahlaklananlardan ve şefaatine nail olanlardan eylesin..Şimdiden tüm okuyanlardan katılanlardan Allah razı olsun

Canlarım benim günlük okuduğum 3 sigayı yazıyorum faziletleriyle örnek olur okumak isteyenlere..sizler sevdiğiniz bildiğiniz hangi siga varsa onla okuyabilirsiniz

' Allahumme salli ala Seyyidina Muhammedinil fatihil ebvab' Allahım kapıları acan Efendimiz Muhammede Salat eyle -- bu salevat sıkıntıların kısmetin dertlerin açılması için okunuyor
' Esselamu aleyke Eyyuhennebiyyu ve Rahmetullahi ve berekatuh' Ey Nebiyyu Zişan selam bereket rahmet senin üzerine olsun --bu selam sigası Miraç gecesi Rabbimiz tealanın Efendimize cevabı.. 100 kere okumaya devam eden ölüm acısı yaşamayacak öyle bir fazileti var
'Cezallahu anna Nebiyyina Muhammeden sallallahu aleyhi vessellem ma huve ehluh' ---Rabbim kendi tarafından bizim adımıza Nebimiz Muhammed sallallu aleyhi vessellemi humükafatlandır ki O buna ehildir.--bu salevat Peygamber efendimizin yüceliğini ifade etmesi açısından 10.000 salevata denk deniliyor fazileti çok yüksek.
Allahumme salli ala seyyidine Muhamediv ve Ala alihi ve sahbihi ve sellem bu en bilinen sigalardan Allahım Efendimiz Muhammede ailesine ve ashabına salat ve selam eyle manası da

Son düzenleme:
Ashie
@Minik peri
stanki
M melly_mell
Namaria
Hannaz
Zeynepp20

Canlarım Allahın izni ile başlayalım inşaAllah günlük okumaya sizlerden ricam 300 dedim ama en az günde 100 salevatı şerife okumayı adet haline getirelim ortası 300 okuyabilen daha fazla okusun inşaAllah günlük akşamları da okudum ya da şu kadar okudum diye bildirim yaparsak en azından diğer arkadaşlara da teşvik olur katılmak isteyenlere, Salevatı şerife okumanın faziletleri ilk sayfada ara ara o faziletleri de okuyalım inşaAllah...Rabbim Peygamber Efendimiz sallahu aleyhi vessellemin ahlakıyla ahlaklananlardan ve şefaatine nail olanlardan eylesin..Şimdiden tüm okuyanlardan katılanlardan Allah razı olsun

Canlarım benim günlük okuduğum 3 sigayı yazıyorum faziletleriyle örnek olur okumak isteyenlere..sizler sevdiğiniz bildiğiniz hangi siga varsa onla okuyabilirsiniz

' Allahumme salli ala Seyyidina Muhammedinil fatihil ebvab' Allahım kapıları acan Efendimiz Muhammede Salat eyle -- bu salevat sıkıntıların kısmetin dertlerin açılması için okunuyor
' Esselamu aleyke Eyyuhennebiyyu ve Rahmetullahi ve berekatuh' Ey Nebiyyu Zişan selam bereket rahmet senin üzerine olsun --bu selam sigası Miraç gecesi Rabbimiz tealanın Efendimize cevabı.. 100 kere okumaya devam eden ölüm acısı yaşamayacak öyle bir fazileti var
'Cezallahu anna Nebiyyina Muhammeden sallallahu aleyhi vessellem ma huve ehluh' ---Rabbim kendi tarafından bizim adımıza Nebimiz Muhammed sallallu aleyhi vessellemi humükafatlandır ki O buna ehildir.--bu salevat Peygamber efendimizin yüceliğini ifade etmesi açısından 10.000 salevata denk deniliyor fazileti çok yüksek.
Allahumme salli ala seyyidine Muhamediv ve Ala alihi ve sahbihi ve sellem bu en bilinen sigalardan Allahım Efendimiz Muhammede ailesine ve ashabına salat ve selam eyle manası

Ben gun içinde ilk Salavati okuyup bildiririm inşallah.

Canim cok sagol.Ben de katilirim insallah.hafta sonlari giremiyorum aslinda bugun musait oldum denk geldi.bildirimlerimi hafta ici yaparim.simdiden Allah dularimizi kabul etsin insallah Namaria
Allah razı olsun canım yarınki listeye ekleyeceğim müsait olduğun zamanlarda bildirim yaparsın kuzum Allah kabul eylesin inşaAllah

Okudum canim 300 tane Allah kabul etsin.

canım ben de okurum inşaAllah ama pek giremiyorum ben de girince bildirim yaparım

sees
TamBirAzize
M Mihrisaah
Ashie
@Minik peri
stanki
M melly_mell
Namaria
Hannaz
Zeynepp20

Canlarım günlük okumaya başladık elhamdulillah sizlerden ricam 300 dedim ama en az günde 100 salevatı şerife okumayı adet haline getirelim ortası 300 okuyabilen daha fazla okusun inşaAllah günlük akşamları da okudum ya da şu kadar okudum diye bildirim yaparsak en azından diğer arkadaşlara da teşvik olur katılmak isteyenlere, Salevatı şerife okumanın faziletleri ilk sayfada ara ara o faziletleri de okuyalım inşaAllah...Rabbim Peygamber Efendimiz sallahu aleyhi vessellemin ahlakıyla ahlaklananlardan ve şefaatine nail olanlardan eylesin..Şimdiden tüm okuyanlardan katılanlardan Allah razı olsun

Allahumme salli ala seyyidine Muhamediv ve Ala alihi ve sahbihi ve sellem bu en bilinen sigalardan Allahım Efendimiz Muhammede ailesine ve ashabına salat ve selam eyle manası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…