herbalife ile zayıflayanlar varmı?

cielbutik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2019
2
0
29
Merhabalar, forum sitesinde yeniyim. zayıflama ile ilgili problemlerim var. 73 kilo 152 boyundayım 5 sene önce bir doğum yaptım ve diyet denilen şeyi uygulayamıyorum şuan dört gündür herbalife setinden kullanıyorum. ve kalori hesabıyla gidiyorum başlamadan önce tartıldım 3 gün sonra tekrar tartılacağım. aranızda kullanıp zayıflayan varmı? neler örerirsiniz peki nasıl kullandınız? :)

Zayıflayan tanıdıklarım var . Bağımlılık yaptığını ,kullanmayı bıraktıklarında geri aldıklarını söylediler . Bende bu ay başlıycaktım .300 tl dediler çay,milkshake, alır Vera suyu hepsi içinde. İlk gün bilmiyordum başladım bulantı yaptı çok kötü karnımda doymadı.sadece sabah kahvaltısı olarak tüketiliyor. Ama faydası olmadığını duyunca bıraktım

Ben ara ara kullandım. 2,5 kilo vermiştim. 156 boya 58 kiloydum. Maddi olarak biraz zorlayabiliyor. Zayıflatıyor mu evet tabi bolca su içip 40 dakika yürüyüş yapamıyorsan bile evde egzersiz yaparsan. ama bıraktığın zaman da tutup nasılsa zayıfladım diye eski yeme düzenine dönersen ve su içmeyi bırakırsan verdiğin direnç ve para boşuna gitmiş olacak. Ben satmıyorum benim bir arkadaş satıyordu bol su içilmesinin sebebi suyun o shake'i midede harekete geçirip tokluk hissi verdirmesiymiş. Ben şu an ara ara çayını ve shakesini içiyorum. Akşam özellikle. Akşam yediiğimiz her şey kilo biliyorsunuz. Bağımlılık yapacak kadar güzel bir tadı olduğunu da düşünmüyorum açıkçası. Abartmadan kullanabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…