Her türlü sıkıntısı isteği olanlar buraya 🎈Bizzat deneyip faydasını çok görenler her türlü hacet için dua kesinlikle bakın lütfen çok tesirli inşalah

Kızlar buna da bir bakın 😍🌸

Eklentiler

• Screenshot_20200830-190802_1.jpeg
    Screenshot_20200830-190802_1.jpeg
    127,4 KB · Görüntüleme: 265
Senin her yâ Rabbi diye inleyişinde O da sana yönelir, seni dinler ve karşılık verir. Allah bir kulun kalbini bağlarsa, o kul Allah'ı zikredemez. Allah yolunu açmazsa, kul dua edemez. Sen başına gelen bir dert içinde Allah diyorsan, O sana kendisini zikrettirmek için bu derdi vermiştir. Gaye seni kendisi ile meşgul etmektir. Korkma, Allah de. Zikre ve duaya devam et. Hiçbir zikir ve dua karşılıksız kalmaz. Zerre kadar bir amel dahi zayi olmaz. Allah Firavun'a mal verdi, dert vermedi. O da hiç inleyip zikretmedi. Allah'ı zikrettiren dert, O'nu unutturan maldan ve sıhhatten daha hayırlıdır.

Monica Bellucci Monica Bellucci bak canım burda ds birçok şey paylaştım lütfen müsait olunca oku lütfen..inan şeytan insana çok vesvese veriyor bırakman için sen yeter ki kalpten iste Rabbime yonelmrk... inan hayatın değişiyor.

Monica Bellucci Monica Bellucci bak canım burda ds birçok şey paylaştım lütfen müsait olunca oku lütfen..inan şeytan insana çok vesvese veriyor bırakman için sen yeter ki kalpten iste Rabbime yonelmrk... inan hayatın değişiyor.
Bakıcam kuzum ben İbadetlerimi yapınca çok bambaşka oluyorum kıyafetten tutta yaşam tarzıma kadar değişiyorum ben bu yolda çok düştüm çok kalktım Ama inşallah Allahın izniyle ve senin vesilenle ibadetlerime sımsıkı sarılıcam 😍♥️
Allah Razı ola ♥️

Merhabalar paylaşımlarınız çook çok ferahlatıcı🌺 paylaşım yaptıkça benide etiket yapablirsiniz🥰

X