Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenu sallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, vealââlihivesahbihîfi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi braindamage

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor bir kisi 340 tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

1 - Patronicee =》200 tane okudu
2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
4- hasbeee =》
5- Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum =》
7- Sealand =》
8- aysimason =》
9- buttrfly =》
10- Kuzu_mm =》
11- whiterose00 =》
12- O Ozzgeee =》100 tane okudu
13- C cemre y =》

braindamage duası:
Nasip ettiğin herşey için şükürler olsun. Dualarımızı kabul eyle. İş hayatımda karşılaşabileceğim sıkıntılarımı aşmamda yardımcı ol, beni iyilerle karşılaştır işlerimi yolunda ve hayırlı eyle.Ailemi, dostlarımı buradaki bana dua eden arkadaşlarımı kazadan beladan kötülüklerden şerden koru. Bizim ömrümüzü hayırlı, ölümümüzü hayırlı eyle.Ölmüşlerimizin mekanlarını cennet eyle, günahlarını affeyle. İçimizdeki sıkıntılarınızı, dertlerimizi gönülrahatlığıyla aşabilmemizi nasip eyle. Ablamın ve diğer tüm iş arayan kişilerin hayırlı bir iş sahibi olmalarını nasip eyle. Sen herşeyin en iyisini en güzelini bilirsin, kalbimdeki duaları da kabul eyleAllahım amin.

”İnnallahe vemelaikete hüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenu sallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, vealââlihivesahbihîfi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi braindamage

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor bir kisi 340 tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

1 - Patronicee =》250 tane okudu
2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
4- hasbeee =》
5- Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum =》
7- Sealand =》
8- aysimason =》
9- buttrfly =》
10- Kuzu_mm =》
11- whiterose00 =》
13- C cemre y =》120 tane okudu

braindamage duası:
Nasip ettiğin herşey için şükürler olsun. Dualarımızı kabul eyle. İş hayatımda karşılaşabileceğim sıkıntılarımı aşmamda yardımcı ol, beni iyilerle karşılaştır işlerimi yolunda ve hayırlı eyle.Ailemi, dostlarımı buradaki bana dua eden arkadaşlarımı kazadan beladan kötülüklerden şerden koru. Bizim ömrümüzü hayırlı, ölümümüzü hayırlı eyle.Ölmüşlerimizin mekanlarını cennet eyle, günahlarını affeyle. İçimizdeki sıkıntılarınızı, dertlerimizigönülrahatlığıyla aşabilmemizi nasipeyle. Ablamın ve diğer tüm iş arayan kişilerin hayırlı bir iş sahibi olmalarını nasip eyle. Sen herşeyin en iyisini engüzelini bilirsin, kalbimdeki duaları dakabul eyleAllahım amin.

Kızlar kusura bakmayın ben daha başlayamadım eltim doğum yaptı onun telaşı var ama bugün biraz okumayı düşünüyorum..

ayeti okunur

okunan kişi braindamage

2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
4- hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum =》
7- Sealand =》
8- aysimason =》
9- buttrfly =》
10- Kuzu_mm =》
11- whiterose00 =》

braindamage duası:
Nasip ettiğin herşey için şükürler olsun. Dualarımızı kabul eyle. İş hayatımda karşılaşabileceğim sıkıntılarımı aşmamda yardımcı ol, beni iyilerle karşılaştır işlerimi yolunda ve hayırlı eyle.Ailemi, dostlarımı buradaki bana dua eden arkadaşlarımı kazadan beladan kötülüklerden şerden koru. Bizim ömrümüzü hayırlı, ölümümüzü hayırlı eyle.Ölmüşlerimizin mekanlarını cennet eyle, günahlarını affeyle. İçimizdeki sıkıntılarınızı, dertlerimizigönülrahatlığıyla aşabilmemizi nasipeyle. Ablamın ve diğer tüm iş arayan kişilerin hayırlı bir iş sahibi olmalarını nasip eyle. Sen herşeyin en iyisini engüzelini bilirsin, kalbimdeki duaları dakabul eyleAllahım amin.

ayeti okunur

okunan kişi braindamage

2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
4- hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum =》
7- Sealand =》340 (bitirdi)
8- aysimason =》
9- buttrfly =》
10- Kuzu_mm =》
11- whiterose00 =》

braindamage duası:
Nasip ettiğin herşey için şükürler olsun. Dualarımızı kabul eyle. İş hayatımda karşılaşabileceğim sıkıntılarımı aşmamda yardımcı ol, beni iyilerle karşılaştır işlerimi yolunda ve hayırlı eyle.Ailemi, dostlarımı buradaki bana dua eden arkadaşlarımı kazadan beladan kötülüklerden şerden koru. Bizim ömrümüzü hayırlı, ölümümüzü hayırlı eyle.Ölmüşlerimizin mekanlarını cennet eyle, günahlarını affeyle. İçimizdeki sıkıntılarınızı, dertlerimizigönülrahatlığıyla aşabilmemizi nasipeyle. Ablamın ve diğer tüm iş arayan kişilerin hayırlı bir iş sahibi olmalarını nasip eyle. Sen herşeyin en iyisini engüzelini bilirsin, kalbimdeki duaları dakabuleyleAllahım amin.

Cook kk güzel bir rüya.

Beni Ağlattiniz ne güzel kardeşlersiniz siz yaaa. Rabbim hepinizden razi olsun. Dualarimizi kabul etsin en yakin zamanda hepimizi müjdelesin inşallah

Cnm 342 adete tamamladim rabbim kabul etsin

Ay kızlar allah bin kere razı olsun. Ağlattiniz beni.. Rabbim ettiğiniz dualar yüzü suyu hürmetine hepimizi sevindirsin insallah
Sendende razi olsun cnm
Amin cumlemizin dualarini dileklerini hayirlisiyla avuclarimiza kindursun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…