Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

ben 5 tane daha okudum kuzum ezberden bilmiyorum çok mahcubum fırsat buldukca okuyacam oglum yazdığım kagıdı aldı dikkatini çekiyorda bide her seferinde baştaki
ayeti okuyacağız demi

ben 5 tane daha okudum kuzum ezberden bilmiyorum çok mahcubum fırsat buldukca okuyacam oglum yazdığım kagıdı aldı dikkatini çekiyorda bide her seferinde baştaki
ayeti okuyacağız demi
Valla canm o ayet ilk basladiginda okunuyo diye biliyorum sinrasinda okynmuyor diye biliyorum

uzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.”İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi yaeyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.
ayeti okunur ve niyet soylenir..Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz….
Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâbihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
okunan kişi Kuzu_mm
duası :Allah ım bana ve tümisteyenlereHayırlı ve saglıklı bir evlatnasip et
toplam okunacak dua sayısı 4444
kişi başına düşen sayı 634
ilk okunan arkadaş 635 okuyacak
1 - Kuzu_mm 230 tane okudu
2- Patronicee 130 tane okudu
3- braindamage 50 tane okudu
4- S Sargoz 10 tane okudu
5- muhat
6- @dizzy--20 tane okudu
7- @whitepearll141 tane okudu
okunan sayı :581
kalan sayı :3863
sadece bir kereliğemahsusdeğişimyapılmıştır bi dahaolmayacaktır

kuzum sayıyı çogaltmamız lazım konu nu başka dua formlarına da bildir

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.”İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi yaeyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.
ayeti okunur ve niyet soylenir..Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz….
Allâhümme salli salâten kâmiletenvesellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâbihil’havâicü, ve tünâlübihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
okunan kişi Kuzu_mm
duası :Allah ım bana ve tümisteyenlereHayırlı ve saglıklı bir evlatnasip et
1 - Kuzu_mm 280 tane okudu
2- Patronicee 150 tane okudu
5- muhat
6- @dizzy--20 tane okudu
okunan sayı :661
kalan sayı :3783
sadece birkereliğemahsusdeğişimyapılmıştır bidahaolmayacaktır

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.”İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi yaeyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.
Allâhümme salli salâten kâmiletenvesellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâbihil’havâicü, ve tünâlübihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
okunan kişi Kuzu_mm
duası :Allah ım bana vetümisteyenlereHayırlı ve saglıklı bir evlatnasip et
2- Patronicee 150 tane okudu
5- muhat 33 tane okudu
6- @dizzy--20 tane okudu
okunan sayı :684
kalan sayı :3760
sadecebirkereliğemahsusdeğişimyapılmıştırbidahaolmayacaktır

Allâhümme salli salâten kâmiletenvesellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallübihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâbihil’havâicü, ve tünâlübihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
okunan kişi Kuzu_mm
duası :Allah ım bana vetümisteyenlereHayırlı ve saglıklı bir evlatnasip et
2- Patronicee 165 tane okudu
5- muhat 33 tane okudu
6- @dizzy--20 tane okudu
okunan sayı :699
kalan sayı :3745
sadecebirkereliğemahsusdeğişimyapılmıştırbidahaolmayacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…