Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Kızlar bir de şey sorcam şimdi diyelim 200 tane okuyacağız, 30 adet okuyup ara verip bir iki saat sonra yine okumaya başladığımızda ilk yaptığımız duayı tekrar her seferinde yapıyor muyuz?

Kızlar bir de şey sorcam şimdi diyelim 200 tane okuyacağız, 30 adet okuyup ara verip bir iki saat sonra yine okumaya başladığımızda ilk yaptığımız duayı tekrar her seferinde yapıyor muyuz?
Yok canim sadece sunu diyebilirsin mesela devam ettigim duaicin Kuzu_mm icin hayirli bir bebek nasip eyle de diyebilirsin veya yarim biraktigim duanin devamina da diyebilirsin

bilmiyorum kuzum

Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.”İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.
ayeti okunur ve niyet soylenir..Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz….
Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
okunan kişi Kuzu_mm
duası :Allah ım bana ve tüm isteyenlere Hayırlı ve saglıklı bir evlat nasip et
toplam okunacak dua sayısı 4444
kişi başına düşen sayı 634
ilk okunan arkadaş 635 okuyacak
1 - Kuzu_mm 180 tane okudu
2- Patronicee 30 tane okudu
3- braindamage
4- S Sargoz 5 tane okudu
5- muhat
6- L limoncicegi00
7- @whitepearll
okunan sayı :215
kalan sayı :4229
sadece bir kereliğe mahsus değişim yapılmıştır bi daha olmayacaktır

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.”İnnallahe ve melaiketehü yüsallunealennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.
ayeti okunur ve niyet soylenir..Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz….
Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâseyyidinâ Muhammedinillezitenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, vehüsnül’havâtimi, veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
okunan kişi Kuzu_mm
duası :Allah ım bana ve tüm isteyenlere Hayırlı ve saglıklı birevlat nasip et
2- Patronicee 50 tane okudu
3- braindamage
4- S Sargoz 5 tane okudu
5- muhat
6- L limoncicegi00
7- @whitepearll
okunan sayı :235
kalan sayı :4209
sadece bir kereliğe mahsus değişimyapılmıştır bi daha olmayacaktır

@Cgbys sıralarımızı değiştiriyorum kuzum sadece 1 kerelige mahsus bundan sonra sıra değişimi olmayacak
Allah razıolsun canim insallahhhh muradinda tez vakit olur... persembe yum toplama işlemim var suan davul gibi sisim ve gerginim umarım sorunsuz atlatir bebişime kavusurum. Bu arada adım Derya.. isimle dua daha makbul olur sanırım. Simdiden okuyan herkesten Allah razi olsun duaları kabul olsun inşallah

Seni cok iyi anliyorum canm bende oyle olmustum umarim hayirli haberler getirirsin bize bende adet olunca gidicem

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.”İnnallahe ve melaiketehü yüsallunealennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.
ayeti okunur ve niyet soylenir..Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyiokumaya başlıyoruz….
Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâseyyidinâMuhammedinillezitenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâbihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi, veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
okunan kişi Kuzu_mm
duası :Allah ım bana ve tüm isteyenlere Hayırlı ve saglıklı birevlat nasip et
1 - Kuzu_mm 180 tane okudu2- Patronicee 60 tane okudu
3- braindamage
4- S Sargoz 5 tane okudu
5- muhat
6- L limoncicegi00
7- @whitepearll 141 tane okudu
okunan sayı :386
kalan sayı :4058
sadece bir kereliğe mahsusdeğişimyapılmıştır bi daha olmayacaktır

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.”İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi yaeyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.
ayeti okunur ve niyet soylenir..Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyiokumaya başlıyoruz….
Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
okunan kişi Kuzu_mm
2- Patronicee 100 tane okudu
3- braindamage
4- S Sargoz 5 tane okudu
5- muhat
6- L limoncicegi00
7- @whitepearll141 tane okudu
okunan sayı :426
kalan sayı :4018

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.”İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi yaeyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.
Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
okunan kişi Kuzu_mm
1 - Kuzu_mm 230 tane okudu
2- Patronicee 100 tane okudu
3- braindamage
4- S Sargoz 5 tane okudu
5- muhat
6- L limoncicegi00 20 tane okudu
okunan sayı :496
kalan sayı :3948

ayeti okunur ve niyet soylenir..Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz….
Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâbihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
okunan kişi Kuzu_mm
duası :Allah ım bana ve tüm isteyenlereHayırlı ve saglıklı bir evlat nasip et
2- Patronicee 130 tane okudu
3- braindamage
4- S Sargoz 5 tane okudu
5- muhat
okunan sayı :526
kalan sayı :3918

ayeti okunur ve niyet soylenir..Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz….
Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâbihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
okunan kişi Kuzu_mm
duası :Allah ım bana ve tüm isteyenlereHayırlı ve saglıklı bir evlat nasip et
2- Patronicee 130 tane okudu
3- braindamage 50 tane okudu
4- S Sargoz 5 tane okudu
5- muhat
okunan sayı :576
kalan sayı :3868

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…