Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Kizlar brn kendime baslamustim 180 yaptim bile napsakki bendenmi başlasak; p yada benimkini durdursammi.. persembeye yumurtalarim toplanacak acil dua lazim

Bisiy söyleyin kafam karisti
Farketmez canm bir kereligine yapabiliriz bende okuyordum zaten baslayinca tam sayi soyleyecektim

gerçi ben daha pek bişey okuyamadım yanlış okumuşum baştaki dua yı bilmiyordum da

Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.”İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.
ayeti okunur ve niyet soylenir..Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz….
Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
toplam sayı 4444
kişi başına düşen sayı 634
ilk okunan arkadaş 635 okuyacak
1 - Patronicee 30 tane okudu
2- S Sargoz 5 tane okudu
3- braindamage
4- Kuzu_mm 180 tane okudu
5- muhat
6- @dizzy--
7- @whitepearll
okunan sayı :215
kalan sayı :4229

Kızlar ben de okuyamadım daha ama sayıda biraz aceleci davranmayalım, şimdilik ilk etapta okuyabildiğimiz kadar yazalım sonra da gelen arkadaşlarla birlikte netleştiririz olmazsa

Kızlar ben de okuyamadım daha ama sayıda biraz aceleci davranmayalım, şimdilik ilk etapta okuyabildiğimiz kadar yazalım sonra da gelen arkadaşlarla birlikte netleştiririz olmazsa
Oyle yapiyoruz canm zaten okudugumuzun notunu aliyoruz sonra katilim cok okursa eger ona gore hareket edicez 50 oldu benim mesela suan

Oyle yapiyoruz canm zaten okudugumuzun notunu aliyoruz sonra katilim cok okursa eger ona gore hareket edicez 50 oldu benim mesela suan
tamam kuzum ben şimdi düzenleyecem ama birz daha bekleyelim okumaya devam edelim akşam 7 de herkes okudugunu bildirsin listeye ekleyelim

tamam kuzum ben şimdi düzenleyecem ama birz daha bekleyelim okumaya devam edelim akşam 7 de herkes okudugunu bildirsin listeye ekleyelim
Tamam canım ben ama en fazla akşam okuyabilirim, gece hep ayaktayım çünkü akşama kadar okuyamazsam bile akşam bir 100 150 okuyabilirim

Simdi kimin niyetine okuyoruz kizlar isim bellimi ilk suradaki arkadasami?

@Cgbys sıralarımızı değiştiriyorum kuzum sadece 1 kerelige mahsus bundan sonra sıra değişimi olmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…