Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

benim diger duam bitsin burda yardimci olurum.hatta hizlandiririm da. ama sayi cok 888 yarina bitirmem gerek 300 deyim henüz :KK43:

benim diger duam bitsin burda yardimci olurum.hatta hizlandiririm da. ama sayi cok 888 yarina bitirmem gerek 300 deyim henüz :KK43:
Galiba 10 kisiyiz sayi 1 haftaya yayilabilir aslinda bilmiyoeum konu sahibi daha iyi bilir ama ben rahat degilim az okuyorum sizse cok okuyorsunuz ezberleywmedim zaten oglum huysuz diger dualarim var ev isi cocuk falan anca yetisiyorum bazen cok agrm oluyor o
Icin rahat degil konu baslarken az okuyacagimi belirttim ama bu is gonul isi birinin dahi gonlu olmasa dua zarar gorur bence sayi 1 haftada bolunup 1 gune dusen sayi kisilere pay edilebilir dua aceleye getirilmemeli ki bu dua 3 gun 1 hafta ve 15 gune yayilabiliyor ama yine patronicee bilir tabi

ben seninkileri tamamlamaya calisirim orda sikinti olmaz ama 2 gune ihtiyacim var :KK70:

ben seninkileri tamamlamaya calisirim orda sikinti olmaz ama 2 gune ihtiyacim var :KK70:
Sagol kuzum Allah razi olsun gercekten ugrasiyorum ama hafizam ve ezberim hic iyi degil ayetel kursiyi bile karistiriyorum bazen sıkıntı uykusuzluk kafa kalmiyor

Galiba 10 kisiyiz sayi 1 haftaya yayilabilir aslinda bilmiyoeum konu sahibi daha iyi bilir ama ben rahat degilim az okuyorum sizse cok okuyorsunuz ezberleywmedim zaten oglum huysuz diger dualarim var ev isi cocuk falan anca yetisiyorum bazen cok agrm oluyor o
Icin rahat degil konu baslarken az okuyacagimi belirttim ama bu is gonul isi birinin dahi gonlu olmasa dua zarar gorur bence sayi 1 haftada bolunup 1 gune dusen sayi kisilere pay edilebilir dua aceleye getirilmemeli ki bu dua 3 gun 1 hafta ve 15 gune yayilabiliyor ama yine patronicee bilir tabi
Yok canım kimse aceleye getirmiyordur eminim, okuyabilen okuyor zamanı oldukça.
Ben tüm gün boşum hem burda hem de kendim tek başıma dualar yapıyorum düzene oturttum gibi o yuzden problem yaşamıyorum. Sen çok fazla işle meşgulsün o yüzden anlayışlıyım ben anlıyorum seni, benim hiçbir işim olmadığından böyleyim. Sen içini ferah tut, okuyabildikçe okuruz..

Yok canım kimse aceleye getirmiyordur eminim, okuyabilen okuyor zamanı oldukça.
Ben tüm gün boşum hem burda hem de kendim tek başıma dualar yapıyorum düzene oturttum gibi o yuzden problem yaşamıyorum. Sen çok fazla işle meşgulsün o yüzden anlayışlıyım ben anlıyorum seni, benim hiçbir işim olmadığından böyleyim. Sen içini ferah tut, okuyabildikçe okuruz..
Tamam herkesin gonlu razi olsun diye kuzum ben de istiyorum fazla okuyayim ama esim isten gelince cay yemek ti cocuk kv de kaynim falan genelde bizde oluyor ev isi cocuk zorlaniyorum ben az okuyorum ama siz fazla okuyorsunuz o yuzden icim rahat degil sadece

Tamam herkesin gonlu razi olsun diye kuzum ben de istiyorum fazla okuyayim ama esim isten gelince cay yemek ti cocuk kv de kaynim falan genelde bizde oluyor ev isi cocuk zorlaniyorum ben az okuyorum ama siz fazla okuyorsunuz o yuzden icim rahat degil sadece
İşte canım şöyle düşün, sen keyfi olarak yapmıyorsun bunu o yuzden için rahat olsun.

İçin rahat olsun canım senin yerinede okurum gördüğüm kadarıyla arkadaşlarda öyle okuyorlar Rabbim yar ve yardımcın olsun canım amin

Sagol ablam ben arkadslarin icinde süphe olsun istemiyorum oglusum uyusa yatsam daha uyumadi oglusum
Canım kimsenin içinde şüphe olmaz. Burada zaten hepimiz allahin rızasını kazanmak için bulunuyoruz. Biz din kardeşi dua kardeşiyiz. Birbirimizin eksiğini tamamlasak ne olur. Sen üzülme elimizden geldiğince yardım ederiz sana

Canım kimsenin içinde şüphe olmaz. Burada zaten hepimiz allahin rızasını kazanmak için bulunuyoruz. Biz din kardeşi dua kardeşiyiz. Birbirimizin eksiğini tamamlasak ne olur. Sen üzülme elimizden geldiğince yardım ederiz sana
Allah razi olsun kuzum

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-iküllimâ’lûminlek.

okunan kişi G guzbahar

toplam okunacak dua sayısı 4444kişibaşına 404 sayı düşüyor
1- @Cgpbas =》143 tane okudu
2- Patronicee Patronicee =》404 tane okudu(bitirdi)
3- braindamage braindamage =》262 tane okudu
4- S Sargoz =》130 tane okudu ( G guzbahar ilave)
5- muhat muhat =》

6- @whitepearll =》404 tane okudu(bitirdi)
7- @mustafabusra =》
8- G guzbahar =》404 tane okudu(bitirdi)
9- buttrfly buttrfly =》404 tane okudu(bitirdi)
10- sevdakusum sevdakusum =》100 tane okudu
11- kumrukusum kumrukusum =》
okunan sayı:
kalan sayı : @guzbahararkadasimizinduasi:
YaRabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlataşkıylayananlara sana iyi kul, habibine iyiümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün,hayırlıevlatnasip et. Allahım buevladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızındaimahuzurluolmasını,aramızakimsenin girmemesini nasip eyle.Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tümkardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle.dünya veahiret güzellikleri ver.doğru yoldanayırma, kazadan beladanhertürlü kötülükten, çaresizhastalıktankorurabbim.Hepimizingönlündekiduaları sen kabul eyleAllahım. Amin.

Arkadaslar ben kimseyi zorlamiyorum 2 gunde bitsin 3 gunde bitsin diye herkesin isi gucu var okuyabildigi kadar okuyor herkes zaten bir duamiz ortalama 5 gunde falan bitiyor...bende zorlaniyorum 12 saat calisiyorum yetmezmis gibi doktor isleriyle ugrasiyorum baska dualarim var her neyse 30 40 50 60 ne kadar okuyabiliyorsaniz zaten zorlama yok :KK66: :KK66:

Arkadaslar ben kimseyi zorlamiyorum 2 gunde bitsin 3 gunde bitsin diye herkesin isi gucu var okuyabildigi kadar okuyor herkes zaten bir duamiz ortalama 5 gunde falan bitiyor...bende zorlaniyorum 12 saat calisiyorum yetmezmis gibi doktor isleriyle ugrasiyorum baska dualarim var her neyse 30 40 50 60 ne kadar okuyabiliyorsaniz zaten zorlama yok :KK66: :KK66:
Ben zorluyorsun demedim kuzum sali gunu ve carsamba gunu 2 kisiye okunmus yani tam 8888 sayi 2 gunde 10 kisiye 888 tane dusmus o dikkatimi cekti sadece tabi ki zorlama yok ama misal 1 haftaya yayilabilir 4444 sayi gunluk sayi da listedekilere pay edilebilir ben sadece fikir belirttim o kadar

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-iküllimâ’lûminlek.

okunan kişi G guzbahar

toplam okunacak dua sayısı 4444kişibaşına 404 sayı düşüyor
1- @Cgpbas =》143 tane okudu
2- Patronicee Patronicee =》404 tane okudu(bitirdi)
3- braindamage braindamage =》262 tane okudu
4- S Sargoz =》140 tane okudu ( G guzbahar ilave)
5- muhat muhat =》

6- @whitepearll =》404 tane okudu(bitirdi)
7- @mustafabusra =》
8- G guzbahar =》404 tane okudu(bitirdi)
9- buttrfly buttrfly =》404 tane okudu(bitirdi)
10- sevdakusum sevdakusum =》100 tane okudu
11- kumrukusum kumrukusum =》
okunan sayı:
kalan sayı : G guzbahar arkadasimizin duasi:
YaRabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlataşkıylayananlara sana iyi kul,habibine iyiümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağıdüzgün,hayırlıevlatnasip et. Allahım buevladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimlearamızındaimahuzurluolmasını,aramızakimsenin girmemesini nasipeyle.Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tümkardeşlerime uzun,sağlıklıömürler hayırlı ölümler nasip eyle.dünya veahiret güzellikleriver.doğru yoldanayırma, kazadan beladanhertürlü kötülükten, çaresizhastalıktankorurabbim.Hepimizingönlündekiduaları sen kabuleyleAllahım. Amin.

X