Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Yaa ne demek miras yüzünden. Aklim almıyor. Biraz ara ver yine dene pes deme. Onun bilmesi gerekmiyor tedavi sürecini. Allah büyük hic ummadigin anda veriverir bebisini eline umutsuzluk inancsizlarin işi. Allah'im neylerse güzel eyler

Arkadaşlar, olumlu düşünmenin faydasını bilmeyen yok, dualarla bile aslında olumlu düşünüyoruz, inanıyoruz. Bir inanma söz konusu. Bu sabah mailime gelen bu yazıyı özellikle hamile kalmak isteyen arkadaşlarımla paylaşmak istedim ( evTik , Patronicee , G guzbahar , saydin78 , whiterose ) lütfen vücudunuzun mükemmel olduğuna inanın. Rabbim hepimizi kusursuz yaratmış, her bir hücreniz aslında görevini yapıyor, yeter ki inancımızı kaybetmeyelim. Bazılarınızın tedaviye ihtiyacı olabilir, vücudunuz da tedaviye adapte olacaktır. Lütfen pes etmek yok, mailime gelen bu yazı belki size bu anlamda ışık tutabilir.

"Bugünki konumuz bedeninizin kendi kendisini şifalandırma yeteneğini yeniden aktive etmek. Her birimiz aslında doğuştan şifacıyız, bir yerimiz ağrıyınca otomatik olarak ellerimizi üzerine koymamız, hasta olan sevdiklerimize sarılma ihtiyacımız, en zorlu durumlarda bile iyileşmeye olan inancımız bu doğal şifacılığın en önemli göstergeleridir. Ancak kullanılmayan organların körelmesi gibi bu yeteneğimiz de çoğu insan için, zaman içinde körelmiştir. Reiki eğitimi alanların yaptığı şey temelde şifacılık yeteneklerini yeniden uyandırmaktır. Aslında yeni bir şey öğrenmez reiki uygulayıcısı zaten içinde var olanı keşfeder. Bunun dışında bedenimizin kendi kendini iyileştirme yeteneği de hayallerimizi bile zorlayacak kadar yüksektir. Ancak bu yeteneği de çoğu zaman korkularımızla veya hatalı inançlarımızla işlevsiz hale getirebiliyoruz. İşte bugün yapacağımız çalışma bedenimizin kendisini yenileme, tazeleme ve şifalandırma yeteneğini aktive etmek için çalışmak olacak. Bu niyeti ihtiyacı olanların 21 gün boyunca her gün yapmalarını öneririm. Bir günde birden fazla niyet yapılabildiği için diğerleri ile aynı güne gelmesi sorun olmayacaktır. Olumlamanın kuralları daha farklı olduğu için sadece niyeti önerdim. Bir de ek olarak sağlık sorunlarınızda mutlaka tıbbi destek almanızı, tüm diğer çalışmalarınızı destekleyici olarak kullanmanızı yeniden hatırlatmak isterim.

Aşağıdaki niyeti odaklanarak 7 kere sesli bir şekilde okumanızı öneririm.

“Bedenimin doğal kendini iyileştirme ve kendini yenileme yeteneğinin hemen şimdi aktive olmasını seçiyorum. Bedensel olarak her nerede arınmaya, yenilenmeye, güçlenmeye ihtiyacım varsa ışık ve sevgi oraya aksın ve orayı şifalandırsın. Kendimi bütünüyle şifaya açıyor ve içimdeki şifacıyı sevgiyle uyandırıyorum."

Olumlama: "Bedenimin kendini iyileştirme yeteneği şimdi aktif hale geliyor"

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; whiterose00

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》444 (bitirdi)
2- O Ozzgeee =》244 tane okudu
3- ygmrdmls =》444 (bitirdi)
4- Patronicee =》444 (bitirdi)
5- Kuzu_mm =》150 tane okudu
6- saydin78 =》444 (bitirdi)
7- evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage =》100 tane okudu
9- whiterose00 =》448 (bitirdi)
10- B busenebenimsenem =》444 (bitirdi)
11-

whiterose00 in duasi;ALLAH 'ım sen bana ve isteyen tüm kardeşlerime hayırlı ve sağlıklı evlatlar ver. Bizlere de tattır rabbim anneliği. Bizleri doğru yerlere ,doğru tedavilere yönelt. normal yoldan çocuğunuz olmaz denildi, tek çare tüp bebek dediler. Tedavilerle de sorunları yenemedik rabbim. Sen bizim yardımcımız ol. İçinde bulunduğumuz Çıkmaz durumdan kurtar bizi. 9 ay devam eden hamilelikler, sağlıklı evlatlar nasip et bizlere.. Sen yaradansın yoktan var edersin. ol de olsun rabbim.
Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Rabbim sen katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.
SENİN HER ŞEYE GÜCÜN YETER

Son düzenleme:
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; whiterose00

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

2- O Ozzgeee =》444 (bitirdi)
5- Kuzu_mm =》350 tane okudu
7- evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage =》300 tane okudu
11-

whiterose00 in duasi;ALLAH 'ım sen bana ve isteyen tüm kardeşlerime hayırlı ve sağlıklı evlatlar ver. Bizlere de tattır rabbim anneliği. Bizleri doğru yerlere ,doğru tedavilere yönelt. normal yoldan çocuğunuz olmaz denildi, tek çare tüp bebek dediler. Tedavilerle de sorunları yenemedik rabbim. Sen bizim yardımcımız ol. İçinde bulunduğumuz Çıkmaz durumdan kurtar bizi. 9 ay devam eden hamilelikler, sağlıklı evlatlar nasip et bizlere.. Sen yaradansın yoktan var edersin. ol de olsun rabbim.
Rabbim sen katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.

ayeti okunur

okunan kişi; whiterose00

2- O Ozzgeee =》444 (bitirdi)
5- Kuzu_mm =》444 (bitirdi)
7- evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage =》300 tane okudu
11-

Valla canim kim devam edecek inan bilmiyorum ama baska dua falan biliyorsaniz okurum elimden geldigince
Cnm kendi adıma tefriciye olarak devam etmeyi düşünmüyorum biraz ara vericem ama tuncina falan okursanız yada başka bir salavat katılırım bugün son arkadaşımıza başlıyoruz inşallah onunda duasını eksiksiz sıkıntısız okuyup bitirmek nasip olur :)

Patronicee canım hacetim şöyle:

En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim, sana Ya Latif adınla yalvarıyorum, Ya Vedud adınla, Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine karşılıklı aşk ile, huzur ile birbirimizi seveceğimiz kulunla kalplerimizi birleştir, bizi birleştir Ya Rabbim. Kalbimden çıkmayan, gönlümdeki kulun benim için bu hacetimde hayırlıysa onu bana döndür, beni ona döndür Allahım. Eğer benim için daha hayırlı bir kulun varsa coşkuyla, heyecanla koşarak evimize gideceğimiz bir yuva kurmama, ilk andan itibaren aşk ile, muhabbet ile, sevgi ile, güven ile karşılıklı olarak birbirimize bağlandığımız birini 3 ay içinde karşıma çıkar Ya Rabbim. Bana onunla evlilik nasip et, senin yolunda çocuklarımız olsun, evimiz huzur dolsun, kahkaha dolsun, mutluluk dolsun, şükür dolsun, öyle ki evimize her seferinde heyecanla, mutlulukla, coşkuyla koşarak gidelim Ya Rabbim. Kalbimdeki kişi benim için hayırlı değilse de sen su gibi temiz ve hızlı bir şekilde kafam karışmadan, aklım başkalarına kaymadan karşıma hayırlı olan kulunu çıkar ya Rabbim. Bana bir işaret gönder Allah'ım. Yalnızlık sana mahsus büyük Allah’ım. Sen benim yalnızlığıma “o günler bitti ya kulum, artık yalnız değilsin” de. Sen beni bu dünyada da, ahirette de yalnız bırakma. Senin her şeye gücün yeter. Sana inandım sana sığındım. Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin... Bizi de sevginle birleştir Allah’ım. Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç Allah’ım. Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Hakem, Ya Vekil. Sen Azizsin. Hakimsin. Her şeye Kadirsin. Günahlarımızı affet. Benim için, bizim için de ''Ol'' de. Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi, bana da, bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir. Duamı ve benim için el açan tüm kullarının dualarını Mucib adının hürmetine kabul et ya rabbim. Sana sonsuz şükürler olsun. AMİN.

Kızlar listemiz bitince önce iki rekat tövbe, sonra hacet, ardından da iki rekat şükür namazı kılalım mı hep birlikte? Ben yapacağım inşallah, katılmak isteyen olursa diye söylemek istedim.

ayeti okunur

okunan kişi; B busenebenimsenem

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls =》
4- Patronicee =》
5- Kuzu_mm =》
6- saydin78 =》
7- evTik =》
8- braindamage =》
9- whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》
11-

B busenebenimsenem in duasi;En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim, sana Ya Latif adınla yalvarıyorum, Ya Vedud adınla, Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine karşılıklı aşk ile, huzur ile birbirimizi seveceğimiz kulunla kalplerimizi birleştir, bizi birleştir Ya Rabbim. Kalbimden çıkmayan, gönlümdeki kulun benim için bu hacetimde hayırlıysa onu bana döndür, beni ona döndür Allahım. Eğer benim için daha hayırlı bir kulun varsa coşkuyla, heyecanla koşarak evimize gideceğimiz bir yuva kurmama, ilk andan itibaren aşk ile, muhabbet ile, sevgi ile, güven ile karşılıklı olarak birbirimize bağlandığımız birini 3 ay içinde karşıma çıkar Ya Rabbim. Bana onunla evlilik nasip et, senin yolunda çocuklarımız olsun, evimiz huzur dolsun, kahkaha dolsun, mutluluk dolsun, şükür dolsun, öyle ki evimize her seferinde heyecanla, mutlulukla, coşkuyla koşarak gidelim Ya Rabbim. Kalbimdeki kişi benim için hayırlı değilse de sen su gibi temiz ve hızlı bir şekilde kafam karışmadan, aklım başkalarına kaymadan karşıma hayırlı olan kulunu çıkar ya Rabbim. Bana bir işaret gönder Allah'ım. Yalnızlık sana mahsus büyük Allah’ım. Sen benim yalnızlığıma “o günler bitti ya kulum, artık yalnız değilsin” de. Sen beni bu dünyada da, ahirette de yalnız bırakma. Senin her şeye gücün yeter. Sana inandım sana sığındım. Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin... Bizi de sevginle birleştir Allah’ım. Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç Allah’ım. Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Hakem, Ya Vekil. Sen Azizsin. Hakimsin. Her şeye Kadirsin. Günahlarımızı affet. Benim için, bizim için de ''Ol'' de. Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi, bana da, bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir. Duamı ve benim için el açan tüm kullarının dualarını Mucib adının hürmetine kabul et ya rabbim. Sana sonsuz şükürler olsun. AMİN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…