Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Kizlar bugun misafirlige gittim hepsi akraba esim tarafindan neysee eve dondugumuz zaman gorumceme sormuslar meltem hamile mi gozleri bi baska bakiyor diye (msj yoluyla sormuslar) goz nasil baska bakar anlamadim

Kizlar bugun misafirlige gittim hepsi akraba esim tarafindan neysee eve dondugumuz zaman gorumceme sormuslar meltem hamile mi gozleri bi baska bakiyor diye (msj yoluyla sormuslar) goz nasil baska bakar anlamadim
Icindeki guzellik dısına yansimistir canim benim :) Gozlerinin ici guluyordur

Valla canimm bilmiyorum artik gorumcemde demis nasil bakiyo soylede bende bakayim caktirmadan diye (mahsus) parliyormus falan filan biz gizledigimiz icin tedaviyi
Bencede kimsenin bilmemesi en iyisi kuzum. Rabbim evladini sana bagislasin insAllah tutunur bebegin ve saglikli bir hamilelikten sonra saglicakla kucagina alirsin insAllah

Umut dolu bakıyordur gözlerin hele birde o güzel haberi al güvenle bakacak gözlerin; )

Valla canim bilmiyorum da hissizlestim sanki ya negatifse diye korkuyorum
O korku her daim devam edecek hamile kalacan ilk 3 ay diyecekler telasla gececek son uc ay telas korku dogunca 40 gun korku yürüyünce vs vs vs
Basedeceguz bu korkuyla hep dua hep dua inşallah hayirlisiyla saglikla alacağız kucagimiza bebeklerimizi hepimiz inşallah

Bitirdim rabbim kabul etsin sevdamın duasını. Tedaviye başlamadan mucizesini nasip etsin insallah

Canım geçen tedavide hamile k aldığımda sonucumu almadan bana da aynı şeyi söylemişti biri. Hamilelik insanın yüzüne otururmus ınşallah şimdi senin de öyledir. Testi ne zaman yapacaksın. Dualarimdasin xanim benim

Kan testim p.tesi gunu canim ama yarinda evde kendim yapayim diyorum idrarda cikcak mi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; saydin78

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》444 (bitirdi)
2- @ozzge81 =》444 (bitirdi)
3- ygmrdmls =》444 (bitirdi)
4- Patronicee =》444 (bitirdi)
5- Kuzu_mm =》300 tane okudu
6- saydin78 =》448 (bitirdi)
7- evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage =》50 tane okudu
9- whiterose00 =》300 tane okudu
10- B busenebenimsenem =》444 (bitirdi)
11-

saydin78 (SEVDA)nin duasi;Mayıs sonu yada Haziran başında başlayacagım tüp bebek tedavimizde yumurtalarım bol kaliteli saglıklı olsun. Dondurulan spermlerimiz ile yumurtalarım saglıklı sekilde dollensin. Transferim olsun sımsıkı tutunsun bana yavrularım. Sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürlü zeki akıllı imanlı inançlı senin yolunda yetistirebilecegimiz esimle birlikte büyütebilecegimiz dünyada ve ahirette yüzümüzü güldürecek salih saliha evlatlar nasip eyle, bize aileme sevdiklerime huzur mutluluk saglik icinde yasayacagimiz omur nasip eyle Allah'ım.
Kardesime de bol kazanc hayırlı bir eş salih saliha evlatlar nasip eyle Rabbim.
Dualarımın kabulunu engelleyengunahlarîm varsa affeyle.Amin

Arkadaşlar yardım isteyen varsa edebilirim

Son düzenleme:
Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; saydin78

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》444 (bitirdi)
2- @ozzge81 =》444 (bitirdi)
3- ygmrdmls =》444 (bitirdi)
4- Patronicee =》444 (bitirdi)
5- Kuzu_mm =》300 tane okudu
6- saydin78 =》448 (bitirdi)
7- evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage =》50 tane okudu
9- whiterose00 =》444 (bitirdi)
10- B busenebenimsenem =》444 (bitirdi)
11-

saydin78 (SEVDA)nin duasi;Mayıs sonu yada Haziran başında başlayacagım tüp bebek tedavimizde yumurtalarım bol kaliteli saglıklı olsun. Dondurulan spermlerimiz ile yumurtalarım saglıklı sekilde dollensin. Transferim olsun sımsıkı tutunsun bana yavrularım. Sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürlü zeki akıllı imanlı inançlı senin yolunda yetistirebilecegimiz esimle birlikte büyütebilecegimiz dünyada ve ahirette yüzümüzü güldürecek salih saliha evlatlar nasip eyle, bize aileme sevdiklerime huzur mutluluk saglik icinde yasayacagimiz omur nasip eyle Allah'ım.
Kardesime de bol kazanc hayırlı bir eş salih saliha evlatlar nasip eyle Rabbim.
Dualarımın kabulunu engelleyengunahlarîm varsa affeyle.Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…