Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; saydin78 saydin78

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》444 (bitirdi)
2- @ozzge81 =》444 (bitirdi)
3- ygmrdmls ygmrdmls =》444 (bitirdi)
4- Patronicee Patronicee =》444 (bitirdi)
5- Kuzu_mm Kuzu_mm =》444 (bitirdi)
6- saydin78 saydin78 =》448 (bitirdi)
7- evTik evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage braindamage =》50 (okumaya devam)
9- whiterose00 whiterose00 =》444 (bitirdi)
10- B busenebenimsenem =》444 (bitirdi)
11-

saydin78 saydin78 (SEVDA)nin duasi;Mayıs sonu yada Haziran başında başlayacagım tüp bebek tedavimizde yumurtalarım bol kaliteli saglıklı olsun. Dondurulan spermlerimiz ile yumurtalarım saglıklı sekilde dollensin. Transferim olsun sımsıkı tutunsun bana yavrularım. Sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürlü zeki akıllı imanlı inançlı senin yolunda yetistirebilecegimiz esimle birlikte büyütebilecegimiz dünyada ve ahirette yüzümüzü güldürecek salih saliha evlatlar nasip eyle, bize aileme sevdiklerime huzur mutluluk saglik icinde yasayacagimiz omur nasip eyle Allah'ım.
Kardesime de bol kazanc hayırlı bir eş salih saliha evlatlar nasip eyle Rabbim.
Dualarımın kabulunu engelleyengunahlarîm varsa affeyle.Amin

”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; evTik evTik

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- @ozzge81 =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
4- Patronicee Patronicee =》
5- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
6- saydin78 saydin78 =》
7- evTik evTik =》
8- braindamage braindamage =》
9- whiterose00 whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》

evTik evTik duasi ;

Patronicee Patronicee
En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Selçuk ve Burcu yu birleştirdiğin birbirine kalplerini isindirdigin gibi yuvamiza hayırlı sağlıklı senin katında salih saliha evlatlar nasip eyle. Sağlıkla tez vakitte hayırlısıyla hamile kalıp eşimle beraber ilk teknesi,ilk hareketlerini hissedebilecegimiz sağlıkla huzurla Hüma Hatun gibi imanlı elimizden Kur'an düşmediği yere abdetsiz basmayacagimiz hamilelik dönemi nasip et. Zamanı gelince evlatlarimizi sağlıkla hayırlı kolay doğumla kucagimiza alalım inşallah. Çocuklarımı her emzirisimde dahi abdest alıp hep sana sukredeyim, dua edeyim Allah'ım verdiğin mucizeler için diyeyim.Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Duamı ve burada sana el açan tüm kullarının dualarını Mucib adının hürmetine kabul et yarabbim. “İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

Kizlarrrr 8.gunum

Eklentiler

• 14589809493451373993487.jpg
    14589809493451373993487.jpg
    21,5 KB · Görüntüleme: 38
Ayyyy canim benimmmmm. Gozun aydinnn. Tuglerim urperdi yaaa nasil sevindim gorunce. Rabbim tamamina erdirsin kuzucummm :KK36:
:KK15: valla bebegim daha erken diye sevinsem mi sevinmesem mi bilemedim ama agizim kulaklarimda rabbime binlerce sukur olsun sizlerin dualari sayesinde ol dedi allahim p.tesi kan degerim kac cikacak bakalim

Ay maşallah, inşallah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin Rabbim,emeklemelerini ilk adımlarını mezuniyetini muruvetini tüm mutluluklarını görürsün inşallah:emir_bebek:@Patronicee

Hiç göremedim çift çizgi nasip olmadı. Umarım bu tedavimde Rabbim nasip eder :) nasıl olur ne hissederim bilmiyorum bile... Rabbim hepimize anneligi nasip etsin kurban olduğum

Ay maşallah, inşallah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin Rabbim,emeklemelerini ilk adımlarını mezuniyetini muruvetini tüm mutluluklarını görürsün inşallah:emir_bebek:@Patronicee
Ins.canim benim seninde hakkin cok uzerimde rabbim hepimize tattirsin bu duyguyu sevinmesi bile ayri guzelmis

ayeti okunur

okunan kişi; evTik evTik

1 - G guzbahar =》
2- @ozzge81 =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
4- Patronicee Patronicee =》
5- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
6- saydin78 saydin78 =》
7- evTik evTik =》
8- braindamage braindamage =》
9- whiterose00 whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》
11-

evTik evTik in duasi;En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Selçuk ve Burcu yu birleştirdiğin birbirine kalplerini isindirdigin gibi yuvamiza hayırlı sağlıklı senin katında salih saliha evlatlar nasip eyle. Sağlıkla tez vakitte hayırlısıyla hamile kalıp eşimle beraber ilk teknesi,ilk hareketlerini hissedebilecegimiz sağlıkla huzurla Hüma Hatun gibi imanlı elimizden Kur'an düşmediği yere abdetsiz basmayacagimiz hamilelik dönemi nasip et. Zamanı gelince evlatlarimizi sağlıkla hayırlı kolay doğumla kucagimiza alalım inşallah. Çocuklarımı her emzirisimde dahi abdest alıp hep sana sukredeyim, dua edeyim Allah'ım verdiğin mucizeler için diyeyim.Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Duamı ve burada sana el açan tüm kullarının dualarını Mucib adının hürmetine kabul et yarabbim. “İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

Hiç göremedim çift çizgi nasip olmadı. Umarım bu tedavimde Rabbim nasip eder :) nasıl olur ne hissederim bilmiyorum bile... Rabbim hepimize anneligi nasip etsin kurban olduğum
Bende gormemistim canim ilk tedavimde bile bundan daha az silik cikmisti degerimde az cikinca sevinememistim.bile

:KK15: valla bebegim daha erken diye sevinsem mi sevinmesem mi bilemedim ama agizim kulaklarimda rabbime binlerce sukur olsun sizlerin dualari sayesinde ol dedi allahim p.tesi kan degerim kac cikacak bakalim
Sevin canim benim gül, gül ki icindeki kelebekte mutlu olsun. Rabbim dualarimizin yuzu suyu hurmetine insAllah nasip edecek hepimize yavrularimizi :KK36:

X