Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

herkes aynı saat içerisin de 22:00 kadar@Patronicee okudum yazıp cevap yazsın
EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe ve melaiketehü yüsallunealennebiyyi yaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâtenkâmiletenvesellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’ kerimi, ve alâ âlihivesahbihî fi küllilemhatinvenefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

okunan kişi @Cgpbas

toplam okunacak dua sayısı 4444
kişi başına düşen ilk gun sayı222kisibasina dusen ikinci gun sayi 222
ilk okunan arkadaş ilk gun224okuyacak ikinci gun 224 okuyacak
1 - @Cgpbas448 tane okudu(bitirdi)
2- @Patronicee444 tane okudu(bitirdi)
3-@braindamage 282 tane okudu
4- S Sargoz 100 tane okudumazeretli(@whitepearll@Patronicee@buttrflyden eklendi)
5- muhat 367 tane okudu
6- Dizzy --20 tane okudu
7- @whitepearll444 tane okudu(bitirdi)
8- @mustafabusra444 tane okudu(bitirdi)
9- @guzbahar444 tane okudu(bitirdi)
10- @buttrfly444 tane okudu(bitirdi)

okunan sayı :3437
kalan sayı :1007

@Cgpdas (derya) arkadaşımızın duası:
Allahım bana vetümisteyenlereHayırlıve saglıklı bir evlat nasipet...AMİN

sadecebirkereliğemahsusdeğişimyapılmıştır bi dahaolmayacaktır

yuk ne demek canm ben ıstesem senınkınıde bitiririm bir gunde ama 12 saat iş yerindeyim o yuzden az okuyabiliuorum
yok ne olur sıkma kendini baktın olmuyor ben çıkarım gerekirse ama inan fırsat buldukca okuyorum

kuzum ben senin konunu diğer konulara etiketleyip arkadaş toplamaya çlışıyorum sende açtığım konular bölümünden bu konunun baglantı adresini kopyala diğer dua gruplarının sayfasına yorum yerine yapıştır

elimden geldiğince yapıyorum canm dün falan yaptım ama yok

katılmak istiyorum nasıl okuyorsunuz bide okumadığım arkadaşlara hak geçmez mi şimdi adımı yazarsanız

tamam benide ekleyin ben çalışıyorum ve başka dualarım da var o yüzden sordum bide adetli iken okunuyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…