Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

herkes aynı saat içerisin de 22:00kadar@Patronicee okudum yazıp cevap yazsın
EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe ve melaiketehü yüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

Allâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmen tâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’ kerimi, vealââlihivesahbihî fiküllilemhatinvenefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

okunan kişi Kuzu_mm Kuzu_mm

toplam okunacak dua sayısı 4444 toplam kişi başına 444 sayı düşüyorama acelemiz olmadığı için 2'yeböldük
kişi başına düşen ilk gun sayı 222 kisi basina dusen ikinci gun sayi 222
1 - @Cgpbas448 tane okudu(bitirdi)
2- @Patronicee444 tane okudu(bitirdi)
3-@braindamage 282 tane okudu
4- @_haymeana_225 tane okudu mazeretli(@whitepearll@Patronicee@buttrflyden eklendi)
5- muhat muhat 367 tane okudu
6- @whitepearll444 tane okudu(bitirdi)
7- M1601B M1601B 444 tane okudu(bitirdi)
8-@guzbahar444taneokudu(bitirdi)
9- buttrfly buttrfly 444 tane okudu(bitirdi)
10- sevdakusum sevdakusum
11-@kumrukusum
okunan sayı :3542
kalan sayı :902

@Cgpdas (derya) arkadaşımızın duası:
AllahımbanavetümisteyenlereHayırlıvesaglıklı bir evlat nasipet...AMİN

sadecebirkereliğemahsusdeğişimyapılmıştır bi dahaolmayacaktır

hadi hayırlısı olsun canm o kanama gibi sey ilk gun oluyor 2.gune geciyor normal yanı benimde olmustu ve kasıklarım batıyo gibiydi anı hareket etme cunku canı yanıyo ınsanın 2.gün ayaga kalkmıstım ben çalısmaya baslamıstım :)
İnşaallah canim benimde ayni umarim yarına toparlarim... Ankara Baskent hastanesine gidiorum cnm

Bende eşimin istediği devlet işine girebilmesi için okuyacağım önce 313 ayetel kürsi yi bitireyim :)

herkes aynı saat içerisin de 22:00kadar@Patronicee okudum yazıp cevap yazsın
EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe ve melaiketehü yüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

Allâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmen tâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’ kerimi, vealââlihivesahbihî fiküllilemhatinvenefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

okunan kişi Kuzu_mm Kuzu_mm

toplam okunacak dua sayısı 4444 toplam kişi başına 444 sayı düşüyorama acelemiz olmadığı için 2'yeböldük
kişi başına düşen ilk gun sayı 222 kisi basina dusen ikinci gun sayi 222
1 - @Cgpbas448 tane okudu(bitirdi)
2- @Patronicee444 tane okudu(bitirdi)
3-@braindamage 282 tane okudu
4- @_haymeana_237 tane okudu mazeretli(@whitepearll@Patronicee@buttrflyden eklendi)
5- muhat muhat 367 tane okudu
6- @whitepearll444 tane okudu(bitirdi)
7- M1601B M1601B 444 tane okudu(bitirdi)
8-@guzbahar444taneokudu(bitirdi)
9-@buttrfly444 tane okudu(bitirdi)
10-@sevdakusum
11-@kumrukusum
okunan sayı :3554
kalan sayı :890

@Cgpdas (derya) arkadaşımızın duası:
AllahımbanavetümisteyenlereHayırlıvesaglıklı bir evlat nasipet...AMİN

sadecebirkereliğemahsusdeğişimyapılmıştır bi dahaolmayacaktır

İnşaallah canim benimde ayni umarim yarına toparlarim... Ankara Baskent hastanesine gidiorum cnm
Hayırlı olsun inşallah bebeğine kavusursun. Bende yaza başkent e gelmeyi düşünüyorum . Tedavi tam kaç gün sürüyor bi bilgin var mı cnm ?

X