Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Yoğunluktan okumaya baslayamadim bile :-( yardim.istiyorum. ben de hemen başlıyorum okumaya

Kızlar ben de delirecem o kadaryogunum ki okumaya da başlayamadim. Kafam hiç yerinde değil. İnanın bugün bir hastaneye gittim. Üzerimdeki trençkotu bile kaybettim. Nerede bıraktığımi bile bilmiyorum. Esimde kızdı artık kendini topla diye. Benim de transfer 28 martta. İşten izin almak için nefes almadan çalışıyorum. Ne olur bana da yardım edin.ve yarına kadar müsaade edin.

Aynisini esimde soyledi canim eve gelirken :KK66: ilaclar igneler ayni sekilde devam meyve yiyorum ama ananas sevmiyorum ya ama deniycem daha oncede duymustum cunku evde kalmaya alisik degilim ama tv net halolucak bi sekilde ayrica 10 gun sonra betahcg yapilcak dedi dr.12 gun diuordum hep 2 gun geri oldu :KK24:
Canım dualarım seninle. Bak ben de peşinden geliyorum. 28 martta ta benim transferim. Havuç suyu iç yada havuç ye. Saraçoğlu özellikle söylemiş tutunmaya faydası var diye. Sayfaları okuyamadım belki arkadaşlar söylemiştir kabak çekirdeği ve ananas ta çok önemli. Ananas hem kabızlık için iyi.

Canım dualarım seninle. Bak ben de peşinden geliyorum. 28 martta ta benim transferim. Havuç suyu iç yada havuç ye. Saraçoğlu özellikle söylemiş tutunmaya faydası var diye. Sayfaları okuyamadım belki arkadaşlar söylemiştir kabak çekirdeği ve ananas ta çok önemli. Ananas hem kabızlık için iyi.
Ananasi @Cgpbas soyledi havuc dunden beri aklimda ama esim dukkandan getirmeyi unutmus yarina kaldi yani..28 martta benim test yapilacak canim ins.hayirlisi olur o gun ikimiz icin cok hafif az az batma gibi birsey oluyor

Kızlar ben de delirecem o kadaryogunum ki okumaya da başlayamadim. Kafam hiç yerinde değil. İnanın bugün bir hastaneye gittim. Üzerimdeki trençkotu bile kaybettim. Nerede bıraktığımi bile bilmiyorum. Esimde kızdı artık kendini topla diye. Benim de transfer 28 martta. İşten izin almak için nefes almadan çalışıyorum. Ne olur bana da yardım edin.ve yarına kadar müsaade edin.
Yarin okurum canim 50 tane duruma gore haberlesiriz yine yarin evdeyim aksama kadar napcam bilmiyorum

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; @Cgpbas

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- @ozzge81 =》444 (bitirdi)
3- ygmrdmls ygmrdmls =》444 (bitirdi)
4- Patronicee Patronicee =》444 (bitirdi)
5- @Cgpbas =》448 (bitirdi)
6- saydin78 saydin78 =》144 tane okudu
7- evTik evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage braindamage =》
9- whiterose00 whiterose00 =》100 tane okudu
10- B busenebenimsenem =》300 tane okudu
11-

@Cgpbas in duasi;Hayirlisi ile bebeğimi sagsaglim kucagima alip ona iyi hayat sunabilmek.
Allah'im onu salih kullari arasina alsin imanli inancli yetistirebilmemizi saglasin. Isteyen herkesede hayırlı evlat nasip etsin inşallah...

Iflasin esigindeki Isyerimize bereket, borçlarımızi ödemenize güç versin. Yakindaki cok önemli is baglantimizdabasariyi nasip etsin inşallah

X