Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

kızlar yurtdışından yeni geldim, bugün tamamlayacaktım, benimkini kim okudu? :nazar:

Kim okuduysa hakkını helal etsin, çok teşekkür ederim, Rabbim @Cgpbas isimli arkadaşımızın da dileklerini kabul etsin inşallah.

Patronicee Patronicee senin durumun ne oldu arkadaşım? Transfer başarıyla gerçekleşti mi?
Kimse okumadi canim pazara kadar okumus olurum 144 u dedigin icin okudu olarak yazmistim

Tamam dersen 94 okurum ben canım.
Al canim...transferimi sormussun iyi gecti 8 gun sonra test yapilcak bakalim pozitif mi negatif mi haftaya p.tesi belli olacak (28 martta) kasiklarimda ara ara hafif batmalar oluyoor ins.iyiye isarettir kasiklarim dolgun sanki bilmiyorum ya ilk transferimden sonrada boyle olmustu sanki

Son düzenleme:
Al canim...transferimi sormussun iyi gecti 8 gun sonra test yapilcak bakalim pozitif mi negatif mi haftaya p.tesi belli olacak (28 martta) kasiklarimda ara ara hafif batmalar oluyoor ins.iyiye isarettir kasiklarim dolgun sanki bilmiyorum ya ilk transferimden sonrada boyle olmustu sanki

Aldım o zaman, hakkını helal et, çok teşekkür ederim.

Rabbim sağlıklı tutunmalar nasip etsin, güzel haberlerini bekliyoruz. :anneadayı:

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; @Cgpbas

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》250 tane okudu
2- @ozzge81 =》444 (bitirdi)
3- ygmrdmls ygmrdmls =》444 (bitirdi)
4- Patronicee Patronicee =》444 (bitirdi)
5- @Cgpbas =》448 (bitirdi)
6- saydin78 saydin78 =》344 tane okudu
7- evTik evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage braindamage =》444 (bitirdi)
9- whiterose00 whiterose00 =》444 (bitirdi)
10- B busenebenimsenem =》444 (bitirdi)
11-

@Cgpbas in duasi;Hayirlisi ile bebeğimi sagsaglim kucagima alip ona iyi hayat sunabilmek.
Allah'im onu salih kullari arasina alsin imanli inancli yetistirebilmemizi saglasin. Isteyen herkesede hayırlı evlat nasip etsin inşallah...

Iflasin esigindeki Isyerimize bereket, borçlarımızi ödemenize güç versin. Yakindaki cok önemli is baglantimizdabasariyi nasip etsin inşallah
Bende bitirdim kızlar benim yerime okuyan kardeslerim hakkınızı helal edin. O kadar yoğunum ki bu haftadan sonra transferle beraber rahatlayacagim ınşallah. Neredeyse 7 24 calisiyorum

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; @Cgpbas

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》444 (bitirdi)
2- @ozzge81 =》444 (bitirdi)
3- ygmrdmls ygmrdmls =》444 (bitirdi)
4- Patronicee Patronicee =》444 (bitirdi)
5- @Cgpbas =》448 (bitirdi)
6- saydin78 saydin78 =》344 tane okudu
7- evTik evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage braindamage =》444 (bitirdi)
9- whiterose00 whiterose00 =》444 (bitirdi)
10- B busenebenimsenem =》444 (bitirdi)
11-

@Cgpbas in duasi;Hayirlisi ile bebeğimi sagsaglim kucagima alip ona iyi hayat sunabilmek.
Allah'im onu salih kullari arasina alsin imanli inancli yetistirebilmemizi saglasin. Isteyen herkesede hayırlı evlat nasip etsin inşallah...

Iflasin esigindeki Isyerimize bereket, borçlarımızi ödemenize güç versin. Yakindaki cok önemli is baglantimizdabasariyi nasip etsin inşallah

X