Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

Allahım günahlarımı affet yaptığım ibadetleri kabul et yapamadığım ibadetleri yapmayı nasip et sağlıklı hayırlı bir ömür nasip et imanlı yaşayıp imanlı ölmeyi nasip et. Allahım çocuklarıma sana emanet ettim sağlıklı hayırlı namazlı abdestli bir ömür nasip et hayırlı iş hayırlı eş hayırlı evlatlar nasip et imanlı bir yaşam imanlı bir ölüm nasip et...Allahım eşime namaz kılmayı nasip et işlerini hayırlı et helalinden bol kazançlar nasip et helal yolda harcamayı nasip et birbirimize olan sevgimizi muhabbetimizi arttır bizim için hayırlı olacaksa sağlıklı hayırlı bir evlat nasip et...rahmetli olan yeğenim Muhammed Emre’nin kabrini nurlarla doldur ona rahmet et cennetlik kullarından eyle... burada bu duaya icabet edenlerin ne dileği ne isteği varsa sen hayırlı olanları kabullerin en güzeliyle kabul et rabbim ... AMİN

Canım kusura bakmayın sürekli bekletmeye başladım en iyisi haber verim dedim artik zor durumdayim günlük hayatıma bile devam edemicek kdr. Arkadaşa 105 tane okuyabildim devamını getirebilirseniz cok sevinirim devam edemicem galiba diğer arkadaş için de aynı şekilde devamini getirebilirseniz cok sevinirim haklarinizi helal edin haber vermek için geldim gebeligimin başındayım gerçekten zorlaniyorum nolur kusura bakmayın. Allah razı olsun herkesten Rabbim dualarinizi kabul etsin hepinizin..

Hayırlısı ile saglikla kucagina almayı nasip etsin Rabbim geçmiş olsun canim tamam inşaAllah biz aramızda paylaşarak okuruz

H HumeyraNaz Selenofil için 105 tane okumuş kalan 450
Şimdilik ben 50 aldım
Kalan sayı 400

Canım senin niyetine okudum Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…