Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

Canım senin niyetine okudum Allah kabul etsin

Ettiğiniz dualar için teşekkür ederim Allah razı olsun ama tutunamadı bebeğim annesine
Üzülme canım Rabbim tekrar nasip eder insaallah sağlıklı değilse vücut atıyormuş benimde ilk gebeligimde 9 haftalikken kalbi durmuştu kurtaj oldum acisini bilirim coksukur Rabbim tekrar nasip etti insaallah saglikla kavusuruz bu sefer dualarini eksik etme Rabbim verir insaallah yine dr kontrollerini ihmal etme

H HumeyraNaz canım senin için okudum Rabbim en tez zamanda kabul etsin insAllah
braindamage canım bende namazimi kıldım duam şu şekilde

Rabbim öncelikle sen bilerek bilmeyerek yaptigim tum Gunahlarimi affet dualarimi ve ibadetlerimi kabul et sana layık kul habibine layık ümmet olmayi nasip eyle. Senden yardımını istiyorum güzel Allahım kübra kardesimle birlikte okudugumuz dualari kabul eyle sen ikimizede mutlu olacagimiz hayırlı maneviyatli bi yuva nasip et borclarimdan da sana siginiyorum rabbim ve son olarak okumakta oldugum hatimi serifi de eksikleri noksanlari tamamiyla şimdiden kabul buyur Senden başka yardım isteycek gidecek hiçbi kapim yok Allahim burda duamiza icabet eden tüm kardeslerimimde duasını kabul eyle guzel Allahim amiiin.

Allah razı olsun canım Rabbim cumlemizin dualarini kabul eylesin hayırla insaallah

Canim okudum Rabbim hayırlısı ile kabul etsin InşaAllah

H HumeyraNaz 'ın duası için;

Salat-ı Tefriciye okuyacak kişi öncelikle 5, 10 veya 25 kere ''Estağfirullah el-Azim ve etübü ileyh'' diye tövbe istiğfar eder.
Salat-ı tefriciyye'ye başlamak için;

Sonra '' Euzu-Besmele'' ile ''İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima''ayetini okur. Sonra kalbi ve dili ile istenilen şey için niyet eder ve Salat-ı Tecrifiye'yi okumaya başlar. Eger kendisi bilmiyor ve okumaya gücü yetmiyorsa başka birine vekaleten de okutabilir.

Kafiyesizsiir 556 adet okudu
@Numanayse 556 adet
5 528mucizemmm 556 adet okudu
braindamage 556 adet okudu
Uraniaaflora 555 adet
H HumeyraNaz 555 adet
Selenofil 555 adet okudu
Elmas2326 555 adet okudu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…