Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

Canim InşaAllah bugün bitireceğim 🌸
Canım okudum Allah kabul etsin
braindamage braindamage ben bitirdim rabbim dualarını kabul etsin arkadaşım 🤲🏻
braindamage braindamage icin okudum allah kabul etsin
braindamage braindamage senin niyetine okudum canim Rabbim dualarını hayırlısı ile kabul etsin InşaAllah
braindamage braindamage canım bitti Rabbim tez zamanda duani yasatsin 💚
Uraniaaflora Uraniaaflora canım şimdiden Rabbim duani kabul etsin namazini kilinca başlarım duana
Allah razı olsun kızlar, hepimizin duasını hayırlısıyla kabul etsin inşallah :)

braindamage braindamage bana bu 3 tür bildirimin gelmiyor konuya bakıp görüyorum ancak dün konuda güncelleme gördüm baktım bugün bitmek üzere ama etiket yaparken bende anlamiuorjm bildirim gelmiyo anında gelse bende hemen başlarım çünkü görür görmez duayi başlıyorum. Bildirim hemen gelse siz de mağdur olmazsınız bende sikismam Rabbim şimdiden kabul etsin canım duani yasatsin

Okundu yazabilirsin bitmek üzere çok az kaldı 💚
Canım o bana da oluyor ya malesef, bir bakıyorum konuşma almış basını yürümüş ama bana bildirim gelmemiş o yüzden ben kendim direk girip bakıyorum konuya

H HumeyraNaz ayseMsb ayseMsb kızlar okudunuz mu, görmemiş de olabilirim yazdıysanız: )
Canım kusura bakma baya geç kaldim busefer biraz karmaşık günler geçirdim hakkinizi helal edin lütfen 🙈 cokaz kaldı insaallah biter bikac saate sonraki arkadaşa baslayabilirsiniz ben de yetisirim size 🤗

ben zamanında çok dua okudum, çok inandım, çok da okuttum. Ama dualarım kabul olmadı. şuan o kadar mutsuzum ki, hayata dair tüm inancım, yaşama hevesim hepsi yok oldu. sadece yaşamak için yaşıyorum. şunu anladım dua sadece isteme, kaç tane okunduğunun önemi yoktur belki de, önemli olan allahın bize vermek isteyip istememesinde. yoksa allah o dedikten sonra ister 1 olsun ister 1000 olsun ne fark eder.

rabbim beni görmedi duymadı. ama inşallah hepinizin dualarını kabul eder. hakkımızda her şeyin hayırlısı

ben zamanında çok dua okudum, çok inandım, çok da okuttum. Ama dualarım kabul olmadı. şuan o kadar mutsuzum ki, hayata dair tüm inancım, yaşama hevesim hepsi yok oldu. sadece yaşamak için yaşıyorum. şunu anladım dua sadece isteme, kaç tane okunduğunun önemi yoktur belki de, önemli olan allahın bize vermek isteyip istememesinde. yoksa allah o dedikten sonra ister 1 olsun ister 1000 olsun ne fark eder.

rabbim beni görmedi duymadı. ama inşallah hepinizin dualarını kabul eder. hakkımızda her şeyin hayırlısı
Ben de tam tersine ettiğim tüm duaların kabul olduğuna inanıyorum. Ama hepsinin bir zamanı var, eğer olmadıysa da mutlaka daha iyisinin olması için. Ayrıca edilen duanın da önemi var bu konuda. Ben en çıkmaza girdiğimde bile yaşama olan inancım, Allahın dualarımı kabul edeceğine olan inancım hiç bitmedi. Sabırlı olmak gerekiyor, hep dua ederken hayırlısıyla derim ben ve olmadıysa demekki hayırlı değildi derim ve aslında hayırlı yı istediğim için duamın bu şekilde de kabul olduğunu düşünürüm. Herşeyin hayırlısı deyip rabbim beni görmedi duymadı demek de çok yanlış, biz aciz birer kullarız neyin hayırlı neyin hayırsız olduğunu ondan başka bilen yok.

Bu şekilde gaflete düştüğümüz için kabul olmuyordur belki de...
Allah duami kabul etmedi diyeceğini Rahman önceden bildiği için de kabul etmiyordur hem haşa bizler alacaklı miyiz Rahman nasip ederse olur olmazsa tevekkul eder hayırlısı böyleymiş deriz duanin kabul olmadığını nerden biliyorsun güzel kardesim belki henüz zamanı vardır hem ayrıca dua etmek en kötü umutsuz anda bile insana güven huzur verir imtihan agirsa bile dua sayesinde o imtihan guzel gelir
dua muminin silahidir bizler duaya sarılıp sabredip ısrarla duamizi yapacağız duam kabul olmadı su duayi ettim tutmadı su duayi edip duasi tutan var mi gibi sözlerle de dua olmaz bunu senin icin söylemiyorum hepimiz için soyluyorum
malesef nefsimiz hemen her sey anında olsun istiyor duamizin karşılığını da hemen istiyoruz ama sabretmek lazım ısrarla dua etmeyi bırakmamak lazım Rabbim kabul buyursun hayırlısı ile dualarını inşaAllah şeytanın seni yenmesine izin verme gafleti üzerinden at ve duaya sımsıkı saril ALLAH HER ŞEYİ HAKKIYLA BILEN GOREN DUYANDIR milyarlarca insanın içinde seni de duyuyordur cunku bu Allah için çok basittir ilmi kudreti sonsuz ve yücedir beni görmedi duymadı denen çok yanlış sabırla hayirlisini isteyerek duana devam et hakkında her şeyin hayırlısı olsun insaAllah

Son düzenleme:

Su anda istemeyerek de olsa dehsete dustum okudugum seyden adiniza cok uzuldum her neyapiyorsanz ne durumdaysaniz once sukretmeliyiz. Bu platformda bunlari yazabilecek kadar ozguruz ve bu yetenege sahibiz su anda sizin bu yaptiginizi yapamayan o kdr cok insan var ki.. bir de burdan bakin. Benim hikayem de cok uzun hic agzina dua kelimesi almadan gecms bir omur Allah demeden gecmis bir omur ve bir gun hayatimin donum noktasi ve gelmis oldugum nokta burada dua grubundayim !!!!!! Bizim de isyanlarimz oldu olmadi mi ama imtihan dunyasi !!!! Bu dunya yalan . Matematigin sifre oldugu apacik ortada sayilarin sifre oldugu apacik ortada. Kimse kimsen8n derdini kucumseyemez. Ama ben halime sukrediyorum nelerden döndum nerelerdeydm simdi hayattayim ailemleyim cok sukur . Hayatin sillesini yememenizi diliyorum. Buyuk bir dert karsisinda hrr zaman yaradana guvenmek en guze zaten gelecek olan dert sana gelir sana dusen dua etmek gerisi takdiri ilahi Rabbim el.berr ismiyle sinavimizi kolay eylesin daha cok diycek anlatacak seyim vardi ama yapamiycagm . Tum dualarinizin kabul olmasi dilegi ile ..

Sevgili arkadaşım bu şekilde dusunmene cok uzuldum cunku bizleri Allah'tan başka kimsenin gerçek manada sevemiyecegini ve merhamet edemeyeceğine inanıyorum. Bizim bakış acimiz onun sonsuz ilminde bi nokta kadar bile değeri yok belkide.. çünkü biz kendimiz acimizdan veya en fazla sevdiklerimize kadar dusunup isteyebiliyoruz Rabbim bütün insanlik mahlukatlar için ilmini tecelli ettiriyor sabirsiz olmayalım hakkımızda neyin hayirli oldugunu biz bilemeyiz elimizden geleni yaptiktan sonra tevekkül etmek en guzeli bizim için bu dünyada en büyük çileleri Rabbim en sevdikleri çekmedimi peygamberi bi kere bile neden demedi en fazla sen goruyorsun halimi Rabbim dediler Allahın bu dünyada sivri sinegin kanadi kadar bile değer vermediğini bilmemiz lazim demekki ahirette daha güzel şeyler bekliyor olcak bizleri burada sadece ruyadayiz gerçekten evet herbirimizin kendi capinda kendini zorda hissetigi şeyler elbet olacaktir çünkü burası cennet değil ki burası imtihan yurdu insaallah Rabbim bizlere bunun bilincinde olabilmeyi ve her nefeste son nefesimizde imanımızla O nun yanina varabilmeyi nasip eder. Rabbim yar ve yardimcin olsun canım kardesim lütfen sabir sohbetleri dinle youtubedan vs degerli hocaların sohbetleri bolca bulunuyor tavsiye ederim ben de kendimi çıkmazda hissedince kendime geliyorum dinledikce elhamdulillah..Allahım yardımcımız olsun bütün müminlerin..

Uraniaaflora Uraniaaflora için okuyoruz kızlar;
Rabbim sen gunahlarimizi bagisla ve bize merhamet et. Ikizlerimi sagsaglim saglikla.kucagima almayi nasip eyle . Var olan evladimla iyi anlasmalarini ve tum ailemizin mutluluk huzur saglik icinde olmasini nasip eyle esirgeyen ve bagislayan dualara icabet eden Rabbim duamiza icabet et ve bu duaya amin diyen herkesin dualarini kabul eyle. AMIN

Salat-ı Tefriciye okuyacak kişi öncelikle 5, 10 veya 25 kere ''Estağfirullah el-Azim ve etübü ileyh'' diye tövbe istiğfar eder.
Salat-ı tefriciyye'ye başlamak için;

Sonra '' Euzu-Besmele'' ile ''İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima''ayetini okur. Sonra kalbi ve dili ile istenilen şey için niyet eder ve Salat-ı Tecrifiye'yi okumaya başlar. Eger kendisi bilmiyor ve okumaya gücü yetmiyorsa başka birine vekaleten de okutabilir.

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 556 adet
@Numanayse 556 adet
5 528mucizemmm 556 adet
braindamage braindamage 556 adet
Uraniaaflora Uraniaaflora 555 adet
H HumeyraNaz 555 adet
@Hazal 555 adet
Elmas2326 Elmas2326 555 adet

Uraniaaflora Uraniaaflora için okuyoruz kızlar;
Rabbim sen gunahlarimizi bagisla ve bize merhamet et. Ikizlerimi sagsaglim saglikla.kucagima almayi nasip eyle . Var olan evladimla iyi anlasmalarini ve tum ailemizin mutluluk huzur saglik icinde olmasini nasip eyle esirgeyen ve bagislayan dualara icabet eden Rabbim duamiza icabet et ve bu duaya amin diyen herkesin dualarini kabul eyle. AMIN

Salat-ı Tefriciye okuyacak kişi öncelikle 5, 10 veya 25 kere ''Estağfirullah el-Azim ve etübü ileyh'' diye tövbe istiğfar eder.
Salat-ı tefriciyye'ye başlamak için;

Sonra '' Euzu-Besmele'' ile ''İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima''ayetini okur. Sonra kalbi ve dili ile istenilen şey için niyet eder ve Salat-ı Tecrifiye'yi okumaya başlar. Eger kendisi bilmiyor ve okumaya gücü yetmiyorsa başka birine vekaleten de okutabilir.

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 556 adet
@Numanayse 556 adet
5 528mucizemmm 556 adet
braindamage braindamage 556 adet
Uraniaaflora Uraniaaflora 555 adet
H HumeyraNaz 555 adet
@Hazal 555 adet
Elmas2326 Elmas2326 555 adet
Canım bende okudum Allah kabul etsin

X