Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

Uraniaaflora için okuyoruz kızlar;
Rabbim sen gunahlarimizi bagisla ve bize merhamet et. Ikizlerimi sagsaglim saglikla.kucagima almayi nasip eyle . Var olan evladimla iyi anlasmalarini ve tum ailemizin mutluluk huzur saglik icinde olmasini nasip eyle esirgeyen ve bagislayan dualara icabet eden Rabbim duamiza icabet et ve bu duaya amin diyen herkesin dualarini kabul eyle. AMIN

Salat-ı Tefriciye okuyacak kişi öncelikle 5, 10 veya 25 kere ''Estağfirullah el-Azim ve etübü ileyh'' diye tövbe istiğfar eder.
Salat-ı tefriciyye'ye başlamak için;

Sonra '' Euzu-Besmele'' ile ''İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima''ayetini okur. Sonra kalbi ve dili ile istenilen şey için niyet eder ve Salat-ı Tecrifiye'yi okumaya başlar. Eger kendisi bilmiyor ve okumaya gücü yetmiyorsa başka birine vekaleten de okutabilir.

Kafiyesizsiir 556 adet
@Numanayse 556 adet
@Tospaagtd 556 adet okudu
braindamage 556 adet okudu
Uraniaaflora 555 adet okudu
H HumeyraNaz 555 adet okudu
Selenofil 555 adet
Elmas2326 555 adet okudu

Kızlar benim içinde dua eder misiniz bugün HCG 21.26 çıktı ama kanamam basladi azar azar erken dusuk olabilir dedi doktor 2 gün sonra tekrar baslicaklar yükselme varmı diye
Tabi ki de canim Rabbim sifa versin insaAllah saglicakla yavrunu kucağına alırsın

Kızlar benim içinde dua eder misiniz bugün HCG 21.26 çıktı ama kanamam basladi azar azar erken dusuk olabilir dedi doktor 2 gün sonra tekrar baslicaklar yükselme varmı diye
Allahım hayirlisiyla bağışlasın sana insaallah meleğini canım üzülme bol dua inşaallah

Kızlar yarın sıra bende oluyor sanırım ben de yazayim duami:
Rabbim mutlulukla yakın zamanda öğrendiğim gebeligimi hayirlisiyla saglikla tamamlayıp evladımi saglikla kucagima alabilmeyi nasip eder insaallah ve tüm isteyen anne adaylarina saglikla bu sureclerini gecirip saglikla yavrularimiza kavuşmayı nasip eder inşaallah Rabbim evlatlarımızı Onun rızası dogrultusunda yetistirmeyi ve saidlerden olabilmelerini nasip etsin insaallah Rabbim soyumuzdan gelenleri muslumanlardan rizasinin oldugu sekilde yasayanlardan eylesin inşaallah Allahım anne babalarımızı kardeşlerimizi bütün müminleri bağışlayıp bizi dogru yolda olmamizi son nefesimize kadar nasip etsin insaallah. Rabbim evli arkadaslarimizin ve benim eşlerimizle aramızda peygamber efendimiz ve hz Hatice hz Aişe gibi muhabbetler nail eylesin evlerimiz yuvalarimiz huzur dolu Rabbimin razı olcağı şekilde olsun hep insaallah Ailemizi bütün muslumanlari Rabbim kazadan beladan her türlü şeytan oyunlarindan muhafaza eylesin insaallah
Bana bir dua yokmu diye bekleyen biçare kullarina Rabbim çıkış yolu ve nimetleriyle yardimcisi olsun insaallah. Rabbim hangi kardesimizin ne sıkıntısı varsa gönlüne kalbine huzur ihsan eylesin kendine yakinligini nasip eylesin son nefesimizde imanımızla ölmeyi nasip eylesin insaallah Guzel peygamberimiz s.a.v ne istemişse hepsini Senden isteriz Rabbim hepimizin dualari kabul olsun insaallah hayirla ⚘⚘⚘

Ne güzel yazmışsın canimm aminn inşallah

Canim senin niyetine beş fatiha okudum Rabbim saglicakla doğum yapmani nasip eylesin inşaAllah

Uraniaaflora için 556 adet tefriciye okudum bebislerin için de beş fatiha okudum Rabbim hayırlısıyla kucağına almani nasip eylesin insaAllah

Kızlar bu arada ben de sizden dua istiycem, işyerinde bir çocuk var ve çok hoşlandım o da başkalarıyla konuşurken dahi bana bakıyor ama ben çocukla konuşurken heyecandan elim ayağım titriyor o yüzden hiç konuşamıyorum o bana baktığı halde : (
Hem aramızdaki muhabbetin hayırlı bir şekilde devam etmesine hem dr ileriye dönük birşeyler olması için dua eder misiniz? Şimdiden Allah razı olsun :))

Hakkında hayirliysa inşaAllah yakın zaman da Rabbim gönül muradi nasip etsin canimederiz tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…