Her şey internette başladı, nerden bilebilirdim böyle olacağını..

Düşüncelerinizi belirttiğiniz için teşekkür ediyorum. Ben hatamın farkındayım ve bunu kabulleniyorum. Söylediklerinizin hepsi gerçek alınacak, kırılacak bir şey yok. Zamanla düzelir mi diye bekliyorum ve bunca şeye rağmen beni silip atmayan adamın beni affedeceği günü hayal ediyorum.

O şekilde değil de acaba takıntı haline mi getirdim diye uzun uzun düşündüm ama değilmiş. Bir kılıf uydurup bu aşktan vazgeçme çabam sonuçsuz kaldı kısaca. Teşekkür ederim düşünceleriniz için ancak ben bu yola çıkarken her şeyi göze aldım ve şimdi durup bunları tekrar tekrar düşünmek yerine nasıl daha iyiye götürebilirim diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
bence bu kisi sizinle evlenmeyecek, simdi sadece takiliyordur; belki kendince intikam aliyordur, bir sene boyunca baskasini sevmis bundan sonra sizi gercek anlamda sevebilecegine hic ama hic inanmiyorum, sizde acida olsa bu gercege alismaya calisin, bu kadar kisi bundan sonra saglikli bir iliski kuramassiniz diyor, bende öyle düsünüyorum ve bundan sonra düzeltilcek bisey yok ortada bana göre,

yasadilariniz güzel degil ve dogru herkes hata yapabilir ama gercekleride görmemezlikten gelmeyin, sonunda daha cok üzülürsünüz

Son düzenleme:

bu yazdiklariniz bana Aini Feriha Koydum filmini hatirlatti:))))

Aşkım anlamı masumluk,dürüstlük,açıklık,güven,samimiyet ,emek

bunların başlamgıçta olmadığına g0re ,bundan sonrada olmayacak
sonu yok bence

ilk görüşmeye gittiğinizde sizi ilk gördüğünde tavrı nasıldı..beğenildiğinizi hissettininzmi?
Bu önemli bence.çünkü bi başkası olduğunuzu düşünerek,başka fotoğraflara bakarak önce etkilenmiş ve devam etmiş...
dilerim bütün bu acı günleri unutursunuz...ama size karşı küfürlü konuşmasına izin vermeyin.saygısını yitirirse hayalleriniz evlilik nasıl olacak...

Buluşma yerine benden önce gitmiş oturuyordu, uzaktan biraz izledim onu. Sonra yanına gittim daha önceki mesajlarımda da yazdığım gibi gayet sıcak karşıladı, geçti dedi, iyiyim dedi.
Evin yakınına kadar bıraktı beni, daha yoldayken mesaj attı. Eve gittiğimde nasıl bulduğunu sordum, umduğundan iyi bir buluşma olduğunu söyledi. Benim için de güzel geçti ilk buluşma, sadece yaptıklarımdan dolayı utandığım için yüzüne bakamadım pek, sürekli yüzüme bak diye uyardı beni. Umarım tüm bu acı günler geride kalır ve birlikte çok mutlu oluruz. Alakanız için teşekkür ederim bu arada.

daha önce soruldumu bilmiyorum ama öğreneli ne kadar oldu acaba?

bi hata yapmışsın zaten sende farkındasın bundan sonra yaptıklarına yorum yapmak yersiz olur sanırım... bence şimdilik yapacak çok bişey yok ama hatalıyım diye çokta üzerine düşme ilgiden boğulmasın:) tabi üstede çık demiyorum.. o dengeyi sağlaman lazım.. sadece bu süreçte ona biraz zaman ver ve çok üstüne gitme...

Aynılarını hatta daha kötülerini yaşadı kuzenim.
Kız siyahsa internette beyaz gibi gösterdi kendini.
Yani tamamen kendisiyle zıt bi hayat tarzı, aile vs.
1yıldan fazla görüştüler ve bu sürede kuzenim 180 derece değişti.
Fotograflarından tanıdıgı birine inanılmaz aşık olmuştu, sadakat, saygı.
Hiç birimize laf ettirmezdi biz çok uyardık görüşmeden inanma her anlattıgına diye.

Kız sürekli erteledi buluşmayı, her buluşma geldiğinde ayrılmak istedi.
Kuzenim bizi dinlemeyince abisi araştırıp buldu kızı.
İlk ben konustum.
Banada ilk konusmamızda yalan söyledi ama o da çok sevmiş.
Ben bile hissettim.

Ayrıldılar.
Kuzenim aylarca deli gibi dolaştı.
En son buluştular eve dönerken beni arayıp ' onu cok seviyorum ama sanki o değil karşımdaki. Sevdiğimi söyleyemiyorum, sarılmak istemiyorum, hayal ettiğim ilk buluşmada ne varsa bunda o yoktu kaçmak istedim' dedi.
Kız gösterdiği fotograflardan çok daha güzel, kibar bi kız.
Belki başka şekilde tanışsalardı, bu yalan daha fazla uzamasaydı hayallerindeki herşeyi yaşayabilirlerdi.
İkisininde hayatında başkası yok ve kuzenim sadece sesini duymak istiyorum diyip buluşmadan kaçıyor.
Keşke hiç öğrenmeseydim diyo. Ben olsam hiç tanımasaydım derdim.
Huylarını, sesini vs sevmesi yeterli gelmiyor.
Ne geride bırakabiliyo ne önüne bakabiliyo.
Kapanmayan bi yara gibi yaşıyo ikiside.

Yalanla başlayan hiçbişeyin güzel olabileceğine inanmıyorum ben.
Ne kadar acı çektiğini söylersen söyle yaşattıgın kadarını hissedemezsin.

Bişeylerin düzelmesini istiyorsan kendini ondan uzak tut.
Belki sevdiğini hatırlar, özler.

Yazın öğrendi. Düşünceleriniz için teşekkür ediyorum, böyle şeyler okuyunca iyi hissediyorum. İnandığım şeye doğru ilerlerken motivasyona ihtiyacım var malum, iyi hissettirdiniz.

Güveni çok sarsılmiş.Beni bi kere terketmısti sevgilim güvenim sarsıldı hep acabalarla yaşadım.emin olun siz nasıl yıprandıysanız o da yıprandı ve bu ilişki onarılacak gibi görünmüyor.

Şimdi daha iyi anlıyorum sizi.ilk görüşmeniz gerçekten olumlu geçmişse bi umut vardır mutlaka.ayrıca sizde tatlı dille uyarın o sitem ettiğinde.sonuçta yaptıysanız sevginizden dolayı yaptınız herşeyi....onu birebir kandırmak gibi görünsede kaybetmemek için yapmışsınız.bu onun kandırılma duygusunu hafifletir...çünkü sevmişsiniz ve gerçekten görüşecek kadar güvenmişsiniz.

Öncelikle çok teşekkür ediyorum samimiyetiniz için, öyle iyi geldi ki yazdıklarınız. Tam olarak anlatmak istediğim bu, belki dilim dönmediğinden, belki de sanal bir ortamda olduğumuzdan birçok kişi anlamamış. Ne yaptıysam sevdiğimden yaptım, onsuz bir gün dahi geçirmek istemediğimden yaptım. Bir kere girmiş bulunduğum için çıkamadım işin içinden, birde malum sevgim eklenince olaylar bu noktaya geldi..

Son düzenleme:
baştan sona merakla okudum hatalarla başlamış bir hikaye olsa da umarım sonu güzel olur mutlu biter

Bizde olumlu yorum yapip sizi desteklemek isterdik ama malum dost aci söyler.. ondan bence sadece olumlu olan yorumlari degilde; ne yazikki; gercekci ve olumsuz olan yorumlarida degerlendirin..

Bizde olumlu yorum yapip sizi desteklemek isterdik ama malum dost aci söyler.. ondan bence sadece olumlu olan yorumlari degilde; ne yazikki; gercekci ve olumsuz olan yorumlarida degerlendirin..

Okuyorum tüm yorumları, söylediğim gibi yazdıklarınız benim için değerli.
Ancak bu durumda sadece geleceğe dair güzel günlere odaklandım, böyle şeyleri aklıma getirerek kendimi üzmek istemiyorum.
Açıkçası pek iyi bir durumda değilim şu son iki üç gündür. Hem ne demişler, güzel düşün güzel olsun.

Son düzenleme:
önemli olan geçmişi hataları yaptıklarınızı bi unutun.Sadece BUGÜN size nasıl davranıyor.istediğiniz gibi birimi...size karşı saygısı sevgisi ne durumda bunları sık sık gözden geçirin.bende biraz sizin gibiyim.sevgi uğruna tüm fedakarlıklar yapılır türünden ama yinede gerçekleri gözardı etmeyin.hem sevgiyle hem mantığınızla hareket edin derim bence.en başta küfür konusunu halledin.ve siz onu sevdiğiniz için suçlu değilsiniz sonuçta oda sizi sevmiş.daha bi sağlam devam edin birlikteliğinize..bu kadar emek..hayalleriniz boşa gitmesin.eğer maksat evlilikse değerlendirin her yönden konuştuğunuz kişiyi..sonuç olumlu olursa zaten devam edersiniz...

Bence iliskiniz ciddi bir boyut kazansa bile yalanlar ustune kurulduğu icin her daim kandirdiginizi unutmayacak aklinda hep olacak ve size simdi küfür eden yarin öbür gun siddette uygular bence kendinizi silkeleyip önünüze bakin okulunuzu bitirin sevgili es bulunur zamani gelince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…