Her şey internette başladı, nerden bilebilirdim böyle olacağını..

Kesinlikle, sevgi uğruna tüm fedakarlıklar yapılır. Şu an ilişkimizin rayına girme yolunda olduğunu düşünüyorum ben. Sadece ara sıra gel gitler yaşıyoruz ama kendi kendine düzeliyor. Yaşlarımız evlilik için henüz çok erken ama bu olaylar yaşanmadan önce ciddi ciddi hayaller kuruyorduk ki hayal dünyasında yaşayan bir insan değil kendisi. Umarım her şey güzel olur tekrar teşekkür ediyorum.

Bunların hepsinin farkındayım, bazen insan içinde bulunduğu durumdan dolayı farklı bir gözle bakamıyor olaylara. Bu yüzden iyi kötü her türlü yorumunuzu okuyup düşünüyorum. Sadece söylediğim gibi ben bir olaya odaklandım ve ötesi yok benim için, yani o yoksa hiç kimse olmayacak. Lütfen bunu gençliğin verdiği heyecan, pembe hayaller olarak algılamayın, teşekkür ediyorum yorumunuz için.

Son düzenleme:

sizi anliyorum kaybetmekten, ask acisi cekmekten korkuyorsunuz, yinede bazen zorlamamak ve karsindakini serbest birakmak lazim, belkide bu ona yapabileceginiz en büyük iyilik olur, hakkinizda hayirli olsun

Ben on sekiz, o da yirmi. (ikimiz de belli olgunluğa sahip insanlarız, bunu eklemek istedim.)
Söyledim sanıyordum söylememişim meğer.

ben 23 yaşındayım. 18 yaşında bende kendimi olgun zannederdim. o zamanlar deli dolu hissettim sandığım aşkla, şimdi ki hissettiğim o kadar farklı ki.. ve o zamanlar aldığımı sandığım doğru kararlar şimdi keşkelerim.
şuan ne olursa olsun o olsun istiyorsun, kabullenemiyorsun doğru. zaten doğrular yanlış yaparak bulunur
demek istediğim hiç bir şey için acele etme. şimdi görmezden geldiğin herşey pişmanlıkların olabilir
dikkatli ol.
yolun açık olsun..

Allah hakkinizda hayırlısını versin

Çocuk okulun popüler çocuklarından, hani kimsenin konuşmaya cesaret edemediği, kimseye pas vermeyen tiplerden MİŞ ama 1 yıl boyunca sadece netten ve telden taaa evliliğe kadar hayaller kuruyorsunuz... hiç görüşmeden.. hadi onu gectim diyelim web cam bile acmadan.. hiç mi merak etmedi nasıl idare ettiniz pes valla

Canım benim daha fazla üzülmeden bitmesi gereken bir ilişki bu
Çocuk seni sevdiğinden değil,sadece senle vakit geçirmeye alıştığı için senden kopamıyor
Sonuçta hiç bir şey eskisi gibi değil demişsin,hal böyleyken uzun soluklu bi ilişki düşünmemelisin
Hele ki evliliği hiç..gerçekten üzülen sen olursun

Çok büyük hata etmişsin. Resmen çocuğun duygularıyla oynamışsın.
Çok haklı unutamamakta. Ama anlamadığım tensel yakınlaşmalar falan neden o zaman?
Ne zamana kadar her ayrılalım demesinde yalvar yakar onu tutacaksın?

Özürler dilemişsin, tüm küfürlerini kötü sözlerini unutup onunla olmaya devam etmişsin
Yani yapabileceğin ne varsa yapmışsın kısaca.

Ben şu durumda yerinde olsam zorla yürüttüğüm böyle sancılı bir ilişkiyle mutlu olamazdım.
Onun gözünde de sen ceptesin. Hatalısın ve ne yaparsa yapsın onunla olmaya razısın.
Bu yüzden seni böyle kahredip bir süre sonra yine ayrılalım diyebilir.
Bu durumda haklısın, hatalıydım. Ama Çok sevdim gerçekten
ne yaptıysam sana bunu unutturamıyorum.
Artık ümidim de kalmadı gücüm de..
Ve artık ben de vazgeçiyorum. Mutluluklar de ve gerçekten git.

Bu ilişki düzelirse ancak bundan sonra düzelir.
Unutması ve sıfırdan başlaması gerektiğini farkeder eğer seviyorsa seni.
Dönmezse bil ki zaten bitecekti çok daha acı şekilde..

Söylemek istediklerimi söylemişsin. Şunları da eklemek istiyorum.
Anlattığın gibi popüler vs bir çocuğun öyle belirsiz bir sitede ciddi bir ilişki aradığına inandın mı gerçekten?
Önüne gelen herkesle konuşuyordu büyük ihtimalle.
Evet hata yapmışsın lakin karşındaki de hatalı.
Madem her şeye rağmen seninle başladı ve yakınlaştınız o zaman bir daha konusunu açmayacak geçmişin.
Yapamıyorsa da çekip gidecek.
Bence bunu ona aynen aktar. Şuan sen onun için ceptesin, seni kaybetme korkusu yok.
Aranızdakinin aşk olduğunu da sanmıyorum.
Söylediklerim canını acıtmasın seni kırmasın. Nerdeyse hepimiz ablan yasındayız. Lütfen bazı şeylerin farkına var ve hatana hata ekleme.
Altına imzamı atarak bu ilişki öyle ya da böyle bitecek diyorum ama hakkında hayırlısı olur inşallah

sizi anliyorum kaybetmekten, ask acisi cekmekten korkuyorsunuz, yinede bazen zorlamamak ve karsindakini serbest birakmak lazim, belkide bu ona yapabileceginiz en büyük iyilik olur, hakkinizda hayirli olsun

Teşekkür ederim.

Yaşça büyük olduğunuz için düşünceleriniz benim için önemli, tekrar teşekkür ediyorum.

Allah hakkinizda hayırlısını versin

Amin.

Aynen öyle, yani biz öyle zannederdik kızlarla. Meğer göründüğü gibi kendini bir şey sanan burnu havada tiplerden değilmiş.
Bahsetmeye çalıştığım şey biraz da bu, normal olmayan şeyler yaşadık ve kendimizden emin olarak. Duyguları ve samimiyeti hakkında şüphem yok yani. Göz yaşının yalanı olmaz, ben buna inanırım.

İçtenliğiniz için teşekkür ederim. Ben ilk kez birine sevdiğimi söyledim, beni bırakmaması için yalvardım. Asla yapmam dediğim şeyleri yaptım. Belki kendimi tekrarlıyorum yazdıklarımla ama durum bu. Üzüleceğim kadar üzüldüm zaten dolayısıyla tekrar üzülme ihtimalim olsa dahi sonuna kadar gidicem.

neden sevmiyormuş seni daha önce ? kaç yaşındasınız sen ve o? madem aynı okuldasınız neden görüşemiyorsunuz yılda 2 çok az değil mi ?

öbür kıza aşık olması görsel olarak ama huy olarak sana aşık olmuş işte

sende ne cesaret 1 yıl sakladn kendini başka kıza bile bile aşık etmişsin yani görüntüsünü kullanarak

Çok kibar ve olgun olduğun belli verdiğin cevaplardan.Olay çok karışık ama neden yaptın,nasıl yaptın demek şu noktada çok anlamsız.Aslında yapılması gereken ayrılıp beklemek.Ama şu an böyle bir riski alamam diyorsun.O zaman biraz ilişkinizden bahset davranışları nasıl,ilişki ne seviyede ona göre bir şeyler söyleyelim

Çok güzel analiz etmişsiniz olanları. Yani düşündükçe ben de anlam veremiyorum, ilk buluşmamız o kadar güzeldi ki fotoğraf çekildik, yakınlaştık, konuştuk, ufak şakalar yaptı, hayal ettiğimden çok daha güzeldi (ki onun için de öyleymiş.)

Benden ayrılmaya kalktığında ise üstüne gitmedim ve sabah uyandığında hiçbir şey olmamış gibi davrandı, sinirleniyorum özür dilerim gibi sözler söyledi ve barıştık.

Beni kaybetmekten korkup korkmadığını öğrenmem için bu tarz bir şeye ihtiyacım var aslında, teşekkür ediyorum tekrar yorumunuz için.

Umarım yanılıyorsunuzdur öyleyse.
Site ilişki arama sitesi değil, yanlış anlaşılma olmasın. Sevgilisinden ayrıldığı için bunalımda olduğu bir dönemde vakit geçirmek için girmiş. Zaten arkadaş olarak başladı her şey, sorunlarımızı anlatıp beraber çözümler üreterek.

Yakınlaşma mevzusuna gelince, benim de kafamı karıştırıyor açıkçası bu konu hakkında bir şey söyleyemeyeceğim
Teşekkür ederim düşünceleriniz için.

Konuyu kotu bi hikaye olarak algilayan bi ben miyim? Bi suru mantik hatasi var..

canım sen biraz içinin rahatlatılmasını istiyorsun ama şöyle de bi durum var bu çocuk senden intikam alıyo olabilir ya da seni yıldırmaya çalışıyor olabilir. ayrıca olgun olabilirsiniz tabiki orası ayrı ama hiç görmediği bi kızla 1 sene görmeden sevgili olup, evlilik, çocuk hayalleri kuran bi erkeğe ben olgun erkek demem hala çocuk.

diğer yönden bakıcak olursak eğer seni seviyosa istediği kadar sevsin sana hiç bi zaman güvenmicek ve sen ona olan kaybetme korkundan çok daha kötü şeyler yapabilirsin seninki bence aşktan ziyade biraz saplantı gibi olmuş. bu ilişkiyi bir an önce bitirmende fayda var yoksa çok üzülürsün.

Böyle ilişki olmaz
Gözyaşı kaçınılmaz ...
Bu şarkı çok doğru bir şarkıdır . Henüz çok gençsin ve unutma ki ilerde hayatın sana vereceği daha başka fırsatlar da olacak. 22 yaşında ilk erkek arkadaşıma aşık olduğumu sanıyordum ama 26 yaşıma geldiğimde şimdi yanımda uyuyan eşime aşık oldum ve o zamanlar aşkı bilmediğimi anlıyorum. 3 yıl geçti ve Her pazar ondan önce uyanıp kendi sevgimi kendime tekrar anlatıyorum. Biliyorum ki yıllar geçtikçe tüm duygular değişecek ama bir tek şey kalacak geriye ' dostluk' . Hiçbir aşk ateşi baki değildir en önemli şey sana verilen değer ve senin verdiğin değerdir.

bi sorum daha gerçeği açıkladıktan sonra üzerinden ne kadar zaman geçti

Alakanız için teşekkür ediyorum, o sizin kibarlığınız:)
Davranışları konusunda şunları söyleyebilirim kabaca; kıskanma durumları oluyor dışarı çıktığımda ya da arkadaşlarımla buluştuğumda. Mesela bir süre önce dışarda sözlü tacize uğradığımı anlatmıştım, bir daha öyle bir şey olduğunda beni arayacaksın demişti. Koruma ve kıskanma konusunda bir problem yok. Ama şöyle bir durum var bir gün çok çok iyiyken, iltifatlar güzel sözler ardı ardına gelirken, ertesi gün çok soğuk davranabiliyor. Haliyle bu da beni üzüyor. Eski konuları açmama müsade etmiyor ve benimle buluşmak istemediğini söylüyor(bu aralar, ilerisi için ne olur bilemiyorum) Bir iki sefer ayrılmak istedi muhtemelen kötü şeyler geldi aklına ama ertesi gün her şey düzeldi. Korktuğum ikinci nokta ise etrafında çok fazla kız var ya da ben öyle düşünüyorum takıntı haline getirdim belki bilmiyorum. Birine aklı kayar diye endişeleniyorum. İfade etmeye çalıştım dilim döndüğünce umarım anlatabilmişimdir.

Konuyu kotu bi hikaye olarak algilayan bi ben miyim? Bi suru mantik hatasi var..

Hikaye yazıp, birde üşenmeden onu buraya yazıp, yorumlara cevap verecek zamanım yok üzgünüm. Gerçekten kötü bir durumda olduğum için -ki günlerdir uyuyamıyorum doğru düzgün- derdimi anlatıp fikirlerinizi almak istedim.
Okurken sıkılmayın diye bazı bölümleri kesmek zorunda kaldım, takıldığınız kısımlardan bahsederseniz cevap vermeye çalışırım.

Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Birilerinin benim sorunum üzerine düşünüp bir şeyler yazdığını ve dolaylı yoldan da olsa derdime ortak olduğunu görünce seviniyorum. Vakit ayırıp okuduğunuz ve yazdığınız için teşekkür ediyorum.

bi sorum daha gerçeği açıkladıktan sonra üzerinden ne kadar zaman geçti

Birlikte vakit geçirdiğim arkadaşlarım yüzünden beni de kendi tabiriyle "gerizekalı" sanıyormuş. Ben on sekiz yaşındayım o da yirmi. Aynı okulda değiliz yanlış anlaşılma oldu galiba.

Yazın öğrendi, epey zaman olmuş şimdi düşününce.

Son düzenleme:
ah cnm ne deym ben sana ben şu an bakıyorumda 20 yaşındaki ilşkmden kmse kalmadı uğruna ölüp bittiklerinin tozu bile kalmaz.
nette yazışmak zevkli oluyor daha iyi tanıyorsun o bağımlılık yapmştr bak takıntı bu diyeceğim kızacaksın bana. illaki hoşlanma vardr ama geriye dönüp baktığında beni hatrlayacaksın yazık etme kendine boşver üzme tatlı canını
gemileri yak ya adam gibi olsun ya da bitsin gitsin
sen bi kendinden emin konuş bak nasıl yola geliyor
amaaa yok istemem tamam bitsin derse hiiiiç üzülme zaten iteklemeyle yürüyormuş bu ilişki dersin zor ama vakitte önemli daha gençsin güzelsin koca 1 yıl gitmişşş
dersler gitmişşşş
annen gibi konştm ama bende 25 yaşındayım bu arada 35- 40 sanarsın şimdi

Yorumunuz için teşekkür ediyorum, ilgilenip yazmışsınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…