Her kadının işveli cilveli olması mümkün mü?

MoonLiight

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2021
43
86
Yani her kadında var ama kimisi yapmayı beceriyo kimisi beceremiyor mu?

Ben kesinlikle becereksiz kısımdayım

Kuzenimle muhabbet ederken biraz aile hayatına da daldık eşime cilve yapmadığım yada o tarz konuşmadığım zaman oda bana karşı soğuk duruyor ben azıcık yanaşınca hemen yüzünde güller açıyor gibi bişey anlattı aklımda kalan kadarı ile. Yani cilve ile her dediğimi yaptırıyorum demek istiyor. Bana da çaktırmadan sende hiç iş yok odunsun demek istedi galiba

Arkadaş bu sonradan böyle öğrenilip olunabilecek bişey mi cilveli bayanlara sesleniyorum napıyosunuz mesela

Valla içten geliyor bence. Bir akrabamiz var makyaj yapmaz, aşırı kilolu, sivri dilli ama kocasına bir cilve yapıyor adam hakikaten pervane sineği gibi hatta akraba şey demişti kocamın memesi olsa çocuğu da emzirirdi ben yorulmayayim diye

Benim keyfim yerindeyse moralim iyiyse şen şakrak bir kadın oluyorum. Eşimde diyor hatta çok seviyorum bu halini diye. Ama moralim bozuksada Mahmut abj moduna geçiyorum

Ders versin bize ya bu nasıl iştir

Yapmam için baya tanımak içine girmek derinlenmesine sohbet etmek lazım. Mizacım biraz cool. Yani yapmıyorum değil yapmak için epey zaman geçmesi gerekiyor.

Bence içten gelen bir şey bu eşim iş yukumu hafifletiyorsa daha rahat yorgunluk duymadığım birgunse o zaman işveli kadın oluyorum bende diğer türlü olmuyor

Bence içten gelen bir şey bu eşim iş yukumu hafifletiyorsa daha rahat yorgunluk duymadığım birgunse o zaman işveli kadın oluyorum bende diğer türlü olmuyor
Napıyorsunuz ama mesela?
Canım aşkım bitanem diyorum ben bide bişi isticem zaman getirir misin? alır mısın? Gibi gibi şeyler bende ki cilvelik sadece

Ders versin bize ya bu nasıl iştir
Bak yemin ederim sana ,Allah şahit.

Adam evi işyerine yakın tuttu ki öğlen arası gelip karısına kahvaltı hazirlayabilsin diye eve geliyor kahvaltıyı hazırlıyor karısını uykudan uyandiriyor ,kahvaltıyı yapıyorlar mutfağı topluyor ise gidiyor

çocuğunu bile alistirmis ;" annen uyuyorsa uyandırmayacaksın, dolapta süt ve gevrek var ye ben gelene kadar." diye tembihliyor kendi isteğiyle uyanmazsa mutsuz olurmuş,başı agrirmis

Eğer dışarda biri bir bisküvi ikram ederse, cebine koyup getiriyor; ola ki laf arasında yediğini söyler de getirmemiş olursa vay ki vay odalara kapanıyor, ağlıyor. " Nasıl yani o bisküviyi yedin ve ben aklına gelmedim öylemi diye agliyor" ciddi ciddi hıçkıra hıçkıra ağlıyor. ( Bisküvi için değil aklına gelmedigi için agliyormus) 2 gün bizde kaldılar imdattttt yangın var diye bagiracaktim

Ben de özellikle olmasını istediğim bir durum varsa mutlaka hadi kocacığım, aslan kocacığım, kaplan kocacığım moduma geçerim şuana kadar hep işe yaradı bu cilve midir bilmem ama eşimin yapmayacağı bir şey olsun leh der illallah demez. Yani bu koca faktörünün kişiliği ile de alakalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…