her güne bir zikir ile hayırlı dualarımızı yapalım

kızlar son durum nedir şimdi
ne zaman başlıyoruz ne okuyoruz..
benim okumam akşam üstünü bulaccak

bu durum böyle cok karıstı haftalık 2 kişiye okuyacagımıza haftalık dua listesini herkes genel okusun.
mesela 2 hafta devam edelim listeye 2 hafta sonra yeni dualara geçelim.

Böyle iyiydi aslında.neyse ben 2000 tane okuyorum.artık nasıl kararlaştırırsak :)

kızlar bende 2 bin Ya Allah okudum . okuyabilenler okusun okuyamayanlara duasi olmayanlar yardım etsin isterseniz :) yılan hikayesine döndü

1hafta zamanla okuyalım
Bencede 1kişi için bütün zikirler okunsun hem daha düzenli olur karışıklık olmamış olur hem liste yok güncel kim var yok

arkadaşlar beni listeden çıkarın ben yetiştiremiyorum başka dualrım da var onları yetiştirmekte de zorlanıyorum kimsenin hakkına girmek istemiyorum hakkınızı helal edin Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah Allaha emanet olun

kızlar bugün en kısa olan zikirdi bari birazda olsa okuyun ben 1000 fazla okudum işi olanlar için

kızlar bugün en kısa olan zikirdi bari birazda olsa okuyun ben 1000 fazla okudum işi olanlar için
Ben şimdi neyi anlamadim biliyormusun kactane okuyacagiz iki kişimi tekmi bekliyorum liste yayınlansın diye oda yok bugün ben bin mi ikibin mi okuyacagim
Mesela toplam kacbin olacak artık bir sayı belli olsun çok çabuk okunacak birşey... kac kişiye kaç adet

normalde 1 kişiye 1000 okunuyor ama bölecekmiyiz aramızda , yoksa 2 kişiye mi okuyacaz . net bisey denmedi Canm haklısın . bekleyelim biraz daha ins yazan olur saat geç olmadan

kızlar toplam 3.500 okudum . cnm bi karara bağlayalım geç olmadan herkes yetişsin duaya . K kalemero

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…