her güne bir zikir ile hayırlı dualarımızı yapalım

Canım ben ablam ve kendim için Rabbimden hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar istiyorum. Benim duam bu. K kalemero
Pazartesi kesin başlıyoruz değil mi

yok canım ilk hafta 4 kişiye okunacak toplam zikir 4.000 olacak onu da 14 arkadaş bölüşeceğiz 285 kişi başı düşen zikir sayısı

Haa tamam simdi oldu bende arkadaşın yorumuna bakarak 4 kişi 2000 paylaşacak sandım.. çok iyi yaptin listeyi böyle toparlamakla Allah razı olsun

kızlar şimdi ben çıkıyorum görenler listenin nasıl ilerleyeceğini anlayanlar yeni görenlere anlatsın lütfen ama gerçekten anlayanlar ,liste tekrar karışmasın

kızlar şimdi ben çıkıyorum görenler listenin nasıl ilerleyeceğini anlayanlar yeni görenlere anlatsın lütfen ama gerçekten anlayanlar ,liste tekrar karışmasın
Ne cektin be K kalemero pazartesi günü pazartesiye ait zikri 4000 ü 13 kişiye bölerek okuyacağız 4 kisi için doğru mu

Canım yanlış anlama fakat birinci haftada benim adım yazıyo ama burdaki 4 kişide karışmış galiba mini87 ikinci haftada sanırım.karışıklığı önlemek için söylüyorum.

Duam ise ; rabbim esra kuluna tez zamanda hayırlı, sağlıklı , salih evlatlar nasip etsin.

duam; Rabbim bütün kapalılıklarımı, zorluklarımı işimi, evliliğimi tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştırsın.Amin

bendemi yazıyorum dileğimi benim kardeşimin iş ile ilgili çok önemli sorunları var bikaç güne belli olacak inşallah hakettiği istediği gibi olur işi rast gider içinizden onada dua ederseniz allah razı olsun ,vallahi zehir gibisiniz ben bir şey anlaadım kızlar sayfaları okumam lazım biraz okudumda akışa bırakacağım artık sizlere yetişemem,

cnm acaba salavatı cumaya alsak bi soru olur mu ki

mini87 -Allahım sen mini87 arkadaşımıza ve ablasına hayırlı,sağlıklı ,imanlı evlatlar ver tez zamanda. Amin
--------------------------------------------
pempeportakal (esra) rabbim esra kuluna tez zamanda hayırlı, sağlıklı , salih evlatlar nasip et .Amin
gulbera ,Rabbim Gulbera arkadaşımızın bütün kapalılıklarını, zorluklarını işini, evliliğini tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır.
tubatesbih Allahım sen tugbatesbih arkadaşımıza hayırlı saglikli evlatlar , dunya ahiret mutluluğu ver .amin
------------------------------------------------
@ruzgarinannesii (elif)Allahım sen elif arkadaşımzın Esinin evine elif arkadaşımıza sevgi ile baglanmasini ,cocuguyla ve Elif arkadaşımızla ilgilenmesini haramdan uzaklasmasini kotu arkadaslarindan uzaklasmasini nasip et.elif ve ailesini bir araya getir.rabbim sen ailesini koru elif kulunun.amin

arkadaşlar pazartesi günü 5 arkadaşa okuyacağız toplam zikir sayısı 5.000 olacak ve onu aramızda paylaşacağız.okuma usulü ; 3 salavat ile başlayıp 5 arkadaşımızın duası edilir ve arkasındanda 3 salavat ile bitirilir.okumalar 1 hafta boyunca devam edecektir.her gün aynı şekilde okumaya başlanacaktır sadece okunan zikir değişecektir.Rabbim dualarımızı kabul etsin.

Pazartesi günü: ” La havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azim'' okunacak kişi başı 357 adet

mini87 =357
pempeportakal =357
gulbera =357
tubatesbih =357
@ruzgarinannesii =357
@whiteperal =357
kumrukusum =357
K kalemero =359
betul8516 =357
eilenn =357
G guzbahar =357
ayseygt1453 =357
@milad_tb =357
mhnds_ =357

herkesin gördüğünü anlamam için herkes beğensin lütfen ve okumalar bir hafta boyunca günlük yapılacaktır pazartesinden salının çarşambanın okumasını yapmayın her gün duaya niyetlenilecek ve zikir okunacaktır.devamlılık çok önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…