Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

@Ecrin ensar bebek_elif sen nasilsin canim sen de gebesin.
Sen de iyisindir insallah sizin de olmuyordu sanirim, Rabbim kucaginiza almayi da nasip etsin amin.
Amin canim bnm cok sukur iyiuim rabbime bin sukur herkese nasip eylesin rabbim iyiyiz cok sukur cuma gunh kalp atislarini duymaya gidicez dra nasipse dularjnizi eksik etmeyin benden gecen gun devletteki ruhsuz bi dr bilmeden etmeden canimi skti gereksiz yere ama iyiuim cok sukir kendi drum sayesinde dua ederseniz cok sevinirim insaAllah kalp atisinida duyarim

Amin canim. Hersey yolundadir insallah. Kalp atislarini duyarsiniz Allahin izniyle.

Lale kozan canim nasilsin nasil gidiyor hamilelik..
Ben biraz yogunum bu aralar sinavlarim var calisiyorum giremiyorum fazla.
Umarim hersey yolundadir, cumleten saglicakla kalin kizlar
Rabbim sınavlarda kolaylık versin canım bebekler iyi ben zor idare ediyorum sabahtan hastanede yim 6 kilo serum verdi Dr midenin son suyuna kadar çıkardım gözlerimden yaşlar aktı böğürmek ten ayakta bi dak fazla duramıyor geceleri daha iyiyim uyuduğu zaman korkuyla uyuyorum sabah kabus başlayacak diye çok şükür inş bebeklerim iyi olsunda

Saol canim tesekkur ederim Amin.
Her hamilelik bir olmuyor canim boyle zor gecirenler de var..
Rabbim guc kuvvet versin sana insallah, yolun sonunda anne olmak var.
Rabbim o gunleri de gostersin sana ve tum bebek bekleyenlere ve isteyenlere.
Bir sure giremedim ayrintilari kacirdim sanirim ikiz gebelik mi?

Evet
Canım Allah razı olsun bende hep böyle dua ediyorum güç kuvvet ver Allahım ikiz ama bi kese miz ufak inş bizi yarı yolda bırakmaz rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Evet

Canım ikiz ama bi kese miz ufak inş bizi yarı yolda bırakmaz rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
Hic korkma tatlim ikizlerden bir tanesinin birazcik daha ufak olmasi genelde gorulen bir durumdur.
Tabi ayriltilarini bilmiyorum doktorun daha iyi bilgi verip yonlendirecektir..
Gelismelerini doktorun takip ediyordur zaten.

Hic korkma tatlim ikizlerden bir tanesinin birazcik daha ufak olmasi genelde gorulen bir durumdur.
Tabi ayriltilarini bilmiyorum doktorun daha iyi bilgi verip yonlendirecektir..
Gelismelerini doktorun takip ediyordur zaten.
İnş öyledir ama asıl Doktorum ufak olduğu için belki devam etmez dedi başka bi Dr ilaç yazdırma gittim kalp atışı var dedi bugünkü Dr kalp atışını duymadım diyo neyseki bayramdan sonra d.bakır a gidecem bakalım hayırlısı olsun inş

Anladim canim suanda cok minnaksiniz doktorlarin daha saglikli bilgi verebilmesi icin birazcik daha gelismeniz gerekiyor..
Ilerleyen haftalarda ve de daha donanimli hastanelerde daha net bilgi verebilirler tatlim.
Sen icini ferah tut senin isin dinlenmek bu saatten sonra, Rabbimin bahsettigi en guzel nimeti yasiyorsun cok sukur

iyi aksamlar:)

sinavim cok cok iyi gecti, dualariniz icin cok tesekkur ediyorum. Allah uzerinizde ne sikinti varsa alsin ins.

yarin dua sirasi bende sanirim, duami yaziyim, simdiden sagolun;

Allahümme Salli ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali seyyidina Muhammed

Allahim Allahim Allahim, bugün senin sahitliginde büyük bir zulme ugradim, savunmasiz kaldim. Bana zulmedenlerden, bu zulme sessiz kalanlardan, arkamdan is cevirip, yuzume gulenlerden hakkimi sen al ve bana göster.
Allahim cümle aleme icindede bana ve aileme saglik sihhat ve hayirli uzun ömür ver. Ülkemize baris ve sukunet ver, düsmanlara firsat verme. öncelikle tüm isteyenlere sonrada bana yolunda harcayacagim hayirli rizik ve mutlu, gönlüme göre bir yuva ver.
Allahim ancak sana inanir ancak senden yardim dilerim. Benim icin el acanlardan razi ol, sikintilarini al.

Allahümme Salli ala Seyyidina Muhammedin ve ala Ali seyyidina Muhammed.

Selaamm Ben geldim
Cumartesi pazar okuma yokmuymus ya, ben gormedim o mesaji
Banlaninca, ben okurum yine demistim ama okuma yokmus haftasonu. Yarinki duaya yetistim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…