Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

Allah razı olsun bitanem darısı tüm isteyenlerin başına yarın test yapacam inşallah değerlerim artmış olur
Kiz bende test yapicam kan vericem direk bi aksilik olmazda gidebilirsem dra adetten 4 gun once kanda 2.92 ve bugin bat evde idrar testi yaptim 2 dki ka icinde ikinci cizgi cikti gayette net bi sekilde icimden bi ses deger srtti diyo ama ins tabi kiz hadi yarin guzel haberle donelim insaAllah

Yarın saat 11 :38 de sıradaki arkadaşa geçecek
günlük bir kişiye 10 veya üstü Ayetel kürsi okunacak :)

1- TamBirAzize herkese 10 ar okudu
2- C Camille_claudel mazaretli
3- Cankuss23 okudu
4- whiterose00 10 okudu
5- COLIN okudu
6- Nefs 10 tane okudu
7- piskKo okudu
8- Y yesil_zeytin_ herkese 10 ar okudu
9- K krkr herkese 10 ar tene okudu
10- yumiti herkese 10 tane okudu
11 - S Sargoz mazaretli
12- Lale kozan herkese 10 ar okudu
13- Kadriye1944 herkese 10 ar okudu
14- @Gui mazaretli
Nefs İN DUASI :Rabbime önce kabul ettiği yaşattığı günlerim için Hamdolsun.
Vee tekrar yüreğimde kii duâmı biliyor hayırlısıyla kabul etsin

İnşallah hadi hayırlısı diyelim

İi geceler kızlar çok mutluyum dün test yaptım ve pozitifi gördüm sonunda Rabbime şükürler olsun darısı tüm isteyenlerin başına
Canım hayırlı uğurlu olsun . Rabbim kendisine, ailesine, vatanına , milletine hayrlı yararlı bi evlat kılar inşaAllah ...

Rabbim suphesiz ki hepimizin dualarini en ince ayrintisina kadar biliyor.
Benim de her gun her saniye aklimda olan, dilimden dusmeyen duamin kabulu icin niyetlenip okurmusunuz..

3- Cankuss23
4- whiterose00 10 tane okudu
5- COLIN
6- Nefs
7- piskKo
11 - S Sargoz mazaretli
14- @Gui mazaretli
piskKo nun duası :Rabbim suphesiz ki hepimizin dualarini en ince ayrintisina kadar biliyor.
Benim de her gun her saniye aklimda olan, dilimden dusmeyen duamin kabulu icin niyetlenip okurmusunuz..

3- Cankuss23
4- whiterose00 10 tane okudu
5- COLIN 7 8 9 10 . arkadasa okudu
6- Nefs
7- piskKo
11 - S Sargoz mazaretli
14- @Gui mazaretli
piskKo nun duası :Rabbim suphesiz ki hepimizin dualarini en ince ayrintisina kadar biliyor.

yarın benim sıram
okuyan herkesten rabbim razi olsun.

Bismillahir-Rahmanir-Rahiym.

El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.

Ya Rabbi! Kildigim Namazlarimi ibadetlerimi eksikleriyle kabul eyle.
Diyerek duaya baslar.
Kalbimden dilimden eksik olmayan dualarımı kabul eyle. kalbimi gönlümü feraha çıkar. hayırlı kapılar aç bana,bana güc ver..
Allah’ım, Eğer bu iş dinim, yaşayışım, dünya veya ahiretimin için hayırlı ise o işi bana kolaylaştır, eğer hayırlı değilse beni ondan uzaklaştır,sonrada beni bu hayırla hoşnut eyle.. kalbimi gönlümü huzura çıkar yarabbim.
kız kardeşim ve arkadaşımın emeklerinin karşılığın alıp iyi yerlere atanmalarını nasip eyle. kpss sınavına giren arkadaşım sonuçlarının iyi gelmesini onu mutlu huzurlu etmesini nasip eyle.
erkek kardeşimin gönlüne ruhuna hitap eden biriyle mutlu mesut olmasını nasip eyle.. hayırlı olanı kolaylaştır, şer olanı uzaklaştır yarabbim.. gönlümden dilimden geçenleri sen biliyorsun yarabbim.. Hz. Muhabbet (sav) güzel hatrı için bu üç aylarda geri çevirme yarabbim.

"Amin! Amin!" Ya Rabbi! Dualarimi kabul eyle. der ve

Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yasifun, ve selamün alel-murseliyn. Velhamdü lillahi Rabbil-alemiyn. El-Fatiha.

1- TamBirAzize
2- C Camille_claudel
3- Cankuss23
4- whiterose00
5- COLIN
6- Nefs
7- piskKo
8- Y yesil_zeytin_
9- K krkr
10- yumiti
11 - S Sargoz
12- Lale kozan
13- Kadriye1944
14- @Gui

9. Ve 10. Arkadaşa 10 tane okudum Can'ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…