Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

günlük bir kişiye 10 veya üstü Ayetel kürsi okunacak :)

1- TamBirAzize
2- C Camille_claudel
3- Cankuss23
4- whiterose00 10 okudu
5- COLIN okudu
6- @NEFSSEMS mazaretli
7- piskKo okudu
8- Y yesil_zeytin_ 10 tane okudu
9- K krkr mazaretli
10- yumiti
11 - S Sargoz
12- Lale kozan 10 tane okudu
13- Kadriye1944 10 okudu
TamBirAzize nin duasi : Allahım ismin hakkına sana el açıyorum , ne olur vatanımızın üzerindeki bu kara bulutları kaldır, ülkemize, milletimize zarar verecek kişileri sen Kahhar isminle kahreyle. Dertlilere deva, hastalara şifa ver Yarabbi. Sen affedicisin affı seversin beni, anamı , babamı ve bütün inananları bağışla. Bizi nefsimizin eline düşürme. Bizi sana layık bir kul, Efendimize layık bir insan eyle. Razı olabileceğin kullar olabilmemiz için bize yardım et. Hayırlı ana-baba olabilmeyi, , vatanına , milletine hayırlı evlatlar yetiştirebilmeyi cümlemize nasip eyle. Sayıp sayamadığım arkadaşlarımın ve burdaki kardeşlerimin de gönüllerinden geçeni hakkında hayrlı, hakkında hayrlı olanı gönüllerine razı kıl. Bizi kapından boş çevirme, dualarımızı kabul eyle Yarabbim ( Amin ).
Allah razı olsun arkadaşlar, hakkınızı helal edin.

Yaaaa çok tatlisin niye kusura bakilsin kii.
Ben de sabah oldum...
Çok şükür saglikliyiz regl oluyoruz şekerim
Okuruz kii sonuçta listedeyiz.
Yaaaa çok tatlisin niye kusura bakilsin kii.
Ben de sabah oldum...
Çok şükür saglikliyiz regl oluyoruz şekerim
Okuruz kii sonuçta listedeyiz.
Yaa öyle de canım yine de liste başlar başlamaz böyle olunca rhatasız hissedyrm kendimi Rabbim sağlık versin tabi en başta canım inşallah okuruz ;* :)

1- TamBirAzize
2- C Camille_claudel
3- Cankuss23
4- whiterose00 10 okudu
5- COLIN okudu
6- @NEFSSEMS mazaretli
7- piskKo okudu
9- K krkr mazaretli
10- yumiti 15 okudu
11 - S Sargoz
13- Kadriye1944 10 okudu
14- SuUtku
TamBirAzize nin duasi : Allahım ismin hakkına sana el açıyorum , ne olur vatanımızın üzerindeki bu kara bulutları kaldır, ülkemize, milletimize zarar verecek kişileri sen Kahhar isminle kahreyle. Dertlilere deva, hastalara şifa ver Yarabbi. Sen affedicisin affı seversin beni, anamı , babamı ve bütün inananları bağışla. Bizi nefsimizin eline düşürme. Bizi sana layık bir kul, Efendimize layık bir insan eyle. Razı olabileceğin kullar olabilmemiz için bize yardım et. Hayırlı ana-baba olabilmeyi, , vatanına , milletine hayırlı evlatlar yetiştirebilmeyi cümlemize nasip eyle. Sayıp sayamadığım arkadaşlarımın ve burdaki kardeşlerimin de gönüllerinden geçeni hakkında hayrlı, hakkında hayrlı olanı gönüllerine razı kıl. Bizi kapından boş çevirme, dualarımızı kabul eyle Yarabbim ( Amin ).

Tambirazize ye 15 tane okudum

1- TamBirAzize
2- C Camille_claudel
3- Cankuss23 15 okudu
4- whiterose00 10 okudu
5- COLIN okudu
6- @NEFSSEMS mazaretli
7- piskKo okudu
9- K krkr mazaretli
10- yumiti 15 okudu
11 - S Sargoz 10 okudu
13- Kadriye1944 10 okudu
14- SuUtku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…