Her gün sizin için dua eden dua kardesleriniz olsun ister misiniz?

birşey sormak istiyorum bu listeyi okuduktan sonra veya öncesinde okuyacağımız bir dua varmı yoksa bilgiğimiz bir duayımı okuyacağız

canlarım ben dün bi yerde okumuştum ama şuan o okuduğumu bulamıyorum farklı bir şey paylaşacağım arefe günü besmeleyle birlikte 1000 ihlas okumak sünnetmiş . paylaşmak istedim . siz de internetten araştırabilirsiniz dualarımızın kabul olur inşallah amin...
"Arefe günü Besmele ile bin İhlâs okuyanın günahları affedilir ve duası kabul olur." (Ebu-ş şeyh)
Bir hadis-i şerifte:
“Kim ihlâs suresini Arefe gününde öğle ile akşam arasında bin defa okursa Allah (cc), ona ne isterse verir.” buyrulmaktadır.
Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri ise:
“Azîz, mübârek kardeşlerim! Pek çok selâm. Bizim memlekette eskide Arefe gününde bin İhlâs-ı Şerîf okurduk. Ben şimdi bir gün evvel beş yüz, Arefe’de dahi beş yüz okuyabilirim. Kendine güvenen birden okuyabilir.” demiştir. (Şuâ‘lar)
Hadis-i şeriflere göre; "İhlâs suresini okumak kul hakkı hariç diğer bütün günahların affına vesiledir." (Ebu-ş şeyh)
Kaynak: http://www.sorusorcevapbul.com - Arefe gününde 1000 ihlas okumak

Rabbim hayirli bir yuva ,hayirli bi es nasip etmesi icin duanizi istiyorum Allah razi olsun
Hosggeldin canım, seni de ekliyorum listemize.
birşey sormak istiyorum bu listeyi okuduktan sonra veya öncesinde okuyacağımız bir dua varmı yoksa bilgiğimiz bir duayımı okuyacağız
Gönlünden gecen dualari okuyabilirsin canım, yeri gelir 3 ihlas 1 fatiha, yeri gelir Yasini Serif okursun canım. Onemli olan icten dua edelim inşallah.

Bismillahirrahmannirrahim

Aybirgen:
Allahım Aybirgen rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin.

melisamelisss:
melisamelisin kalbine göre hayırlarla, bereketlerle,kafasındaki işini,atamasını ve hayatını tez zamanda nasip eyle,olumsuzlukları sıkıntıları mutlu haberlere çevir.ve iki dünyasını güzelleştirecek,huzurlu , hayırlı,kalbine göre ,aklına göre imanlı bir eş nasip eyle. arkadaşımı hayırlı imanlı ,iki cihan da da senin razı olduğun,musmutlu ,başarılı kullarından eyle. amin.

Cansu;
hayırlısıyla sözlümle tez zamanda hayırlı bir evlilik yapmak ve bu evliliğin iki aile içinde huzur ve mutluluk getirmesi, sözlümün hayırlı bir iş bulması ve tez zamanda tekrardan namaza başlaması ve dünyadaki herkes için hayırlı rızık kapıları, hayırlı eşler, hayırlı evlatlar nasip etsin amin

Nara87:
duam hayirlisi ile gelen Ramazana kibi esimle beraber kaynanasiz yeni bir eve tasinmak ve cocugumu sagsalim kucagimiza almak

mutlu-umutlu:
geçmiş gelecek günahlarımın affolması, evimde sağlıkla huzurla oturmak, hayırlı imanlı eli ayağı düzgün sağlıklı analı babalı uzun ömürlü evlatlara sahip olmak.

papyonkilikli:
Rabbim papyonkılıklı rumuzlu arkadaşıma, nasip ettiğin mucizeyi hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip et, korkularından emin kıl, onunla birlikte evlat hasretiyle yananları hayırla sağlıkla kucaklarını doldur... aminnn

Tubatesbih:
Allahım tubatesbih rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin.

Nacis:
arkadaşlar 5 aydır eşimle küsüz aynı evde yaşıyoruz ben onunla başımak istiyorum ayrılık boşanma felan yok ama belli olan tam bir nedeni de bunun için dua istiyorum

Ass: Hayırlı es ve mutlu bir yuva icin dua istiyor.

Merhaba
konuyu okuyacak halim bile yok su an gerçekten kendimi cok çaresiz hissediyorum 7yillik iliskim bitti lütfen bana dua edin lütfen her şey eskisi gibi olsun tek istegim beni sevmesi baska bisey istemiyorum tek isteğim bu elimden dua ermekten baska bisey de gelmiyor lütfen yardim edin bana

Okudum canım inşallah barışırsınız

arkadaşlar 5 aydır eşimle küsüz aynı evde yaşıyoruz ben onunla başımak istiyorum ayrılık boşanma felan yok ama belli olan tam bir nedeni de bunun için dua istiyorum

ey Rabbim EY guzel Allahim sen nacis kulunun yuvasina muhabbet getir,yuvasina huzur mutluluk getir ,esiyle biranonce barismasini nasip et Rabbim

evet banada dua edin lutfen

arkadaşlar dualarınızı esirgemeyin benden bayramdan beri ufak tefekte olsa eşimle güzel gelişmeler oldu hepinizden allah bir kere değil bin kere razı olsun

arkadaşlar dualarınızı esirgemeyin benden bayramdan beri ufak tefekte olsa eşimle güzel gelişmeler oldu hepinizden allah bir kere değil bin kere razı olsun
Cok sevindim canım, daha güzel haberlerini de aliriz inşallah.

Canlar dualarimizin pesine, fatiha,3 ihlas, Ayetel Kursi, nas, felak okursak güzel olur. Bunlara ek olarak gönlümüzden geçen başka sure ve dualari da okuyabiliriz.

Bismillahirrahmannirrahim

Aybirgen:
Allahım Aybirgen rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin.

melisamelisss:
melisamelisin kalbine göre hayırlarla, bereketlerle,kafasındaki işini,atamasını ve hayatını tez zamanda nasip eyle,olumsuzlukları sıkıntıları mutlu haberlere çevir.ve iki dünyasını güzelleştirecek,huzurlu , hayırlı,kalbine göre ,aklına göre imanlı bir eş nasip eyle. arkadaşımı hayırlı imanlı ,iki cihan da da senin razı olduğun,musmutlu ,başarılı kullarından eyle. amin.

Cansu;
hayırlısıyla sözlümle tez zamanda hayırlı bir evlilik yapmak ve bu evliliğin iki aile içinde huzur ve mutluluk getirmesi, sözlümün hayırlı bir iş bulması ve tez zamanda tekrardan namaza başlaması ve dünyadaki herkes için hayırlı rızık kapıları, hayırlı eşler, hayırlı evlatlar nasip etsin amin

Nara87:
duam hayirlisi ile gelen Ramazana kibi esimle beraber kaynanasiz yeni bir eve tasinmak ve cocugumu sagsalim kucagimiza almak

mutlu-umutlu:
geçmiş gelecek günahlarımın affolması, evimde sağlıkla huzurla oturmak, hayırlı imanlı eli ayağı düzgün sağlıklı analı babalı uzun ömürlü evlatlara sahip olmak.

papyonkilikli:
Rabbim papyonkılıklı rumuzlu arkadaşıma, nasip ettiğin mucizeyi hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip et, korkularından emin kıl, onunla birlikte evlat hasretiyle yananları hayırla sağlıkla kucaklarını doldur... aminnn

Tubatesbih:
Allahım tubatesbih rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin.

Nacis:

Ass: Hayırlı es ve mutlu bir yuva icin dua istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dualarımızı okudum canlarım. Allahım kabul etsin.

OKUDUM HEPİMİZ İÇİN RABBİM KABUL EDER İNŞALLAH

Arkadaşlar yeni gördüm ondan tek tek dua edemeyeceğim ama şöyle bir dua ederim.

"Allahım sen ol dersin olur senin gücünden daha güçlü hiçbirşey yok. RAbbim bu konuyu takip eden çaresizce dua isteyen herkesi görürsün. Sen buraya yazan herkesin önlünden geçen duaları hayırlısıyla kabul et, gönlünce hayırlı bir eş isteyen kullanıcılara tez vakitte güzel insanlarla karşılaştır bir ömür mutluluklarını bozma, evlat isteyenlere hayırlı bir evlat nasip et mutlu bir yuva kurmayı nasip et, her kim çok küçük bile olsa bir hastalıktan dolayı dua bekliyorsa sen tez zamanda o hastalığı al yerine sağlık sıhhat ver, kimin günahları varsa affet. RAbbim buradaki herkesi duaları kabul olanlardan eyle. Rabbim dualarımızı kabul et kabul oldu diye şükretmeyi nasip et. AMİN AMİN AMİN"

ARkadaşlar benim duam ise hayalimde olan bir kısmete hayırlısıyla kavuşmak ve tez zamanda şifa bulmak. Dusnız içinde bana da küçük bir yer verirseniz sevinirim.

Şimdiden Allah razı olsun. Hepimizin duaları tez vakitte hayırlısıyla gönlümüzce olsun.AMİN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…