Her gün sizin için dua eden dua kardesleriniz olsun ister misiniz?

dualarimiz ayni. yenidenmi yazalim?
Uzun hali kalsin canım, vakit buldukca onlari da okuruz ama bir de benim bi onceki mesajimda yazdigim gibi cok kisa sekilde yazabilirseniz zaman az oldugunda kisaca dua ederiz birbirimize.

duamızı okudum. aybirgencim benim duam:

melisamelisin kalbine göre hayırlarla, bereketlerle,kafasındaki işini,atamasını ve hayatını tez zamanda nasip eyle,olumsuzlukları sıkıntıları mutlu haberlere çevir.ve iki dünyasını güzelleştirecek,huzurlu , hayırlı,kalbine göre ,aklına göre imanlı bir eş nasip eyle. arkadaşımı hayırlı imanlı ,iki cihan da da senin razı olduğun,musmutlu ,başarılı kullarından eyle. amin.

iyi geceler.

benim duamı da değiştirebilirsin canım , hayırlısıyla sözlümle tez zamanda hayırlı bir evlilik yapmak ve bu evliliğin iki aile içinde huzur ve mutluluk getirmesi, sözlümün hayırlı bir iş bulması ve tez zamanda tekrardan namaza başlaması ve dünyadaki herkes için hayırlı rızık kapıları, hayırlı eşler, hayırlı evlatlar nasip etsin amin

Uzun hali kalsin canım, vakit buldukca onlari da okuruz ama bir de benim bi onceki mesajimda yazdigim gibi cok kisa sekilde yazabilirseniz zaman az oldugunda kisaca dua ederiz birbirimize.
tamam canim/ duam hayirlisi ile gelen Ramazana kibi esimle beraber kaynanasiz yeni bir eve tasinmak ve cocugumu sagsalim kucagimiza almak

benimde kısaca duam, geçmiş gelecek günahlarımın affolması, evimde sağlıkla huzurla oturmak, hayırlı imanlı eli ayağı düzgün sağlıklı analı babalı uzun ömürlü evlatlara sahip olmak. Allah razı olsun hepinizden

Bismillahirrahmannirrahim

Aybirgen: Hayırlı, mutlu, huzurlu bir ömür, hayırlı, mutluluk, sevgi dolu bir yuva ve hayırlı, sağlıklı evlatlar için dua istiyorum.

melisamelisss:
melisamelisin kalbine göre hayırlarla, bereketlerle,kafasındaki işini,atamasını ve hayatını tez zamanda nasip eyle,olumsuzlukları sıkıntıları mutlu haberlere çevir.ve iki dünyasını güzelleştirecek,huzurlu , hayırlı,kalbine göre ,aklına göre imanlı bir eş nasip eyle. arkadaşımı hayırlı imanlı ,iki cihan da da senin razıhayırlısıyla sözlümle tez zamanda hayırlı bir evlilik yapmak ve bu evliliğin iki aile içinde huzur ve mutluluk getirmesi, sözlümün hayırlı bir iş bulması ve tez zamanda tekrardan namaza başlaması ve dünyadaki herkes için hayırlı rızık kapıları, hayırlı eşler, hayırlı evlatlar nasip etsin

cansu:
hayırlısıyla sözlümle tez zamanda hayırlı bir evlilik yapmak ve bu evliliğin iki aile içinde huzur ve mutluluk getirmesi, sözlümün hayırlı bir iş bulması ve tez zamanda tekrardan namaza başlaması ve dünyadaki herkes için hayırlı rızık kapıları, hayırlı eşler, hayırlı evlatlar nasip etsin amin

Nara87:
duam hayirlisi ile gelen Ramazana kibi esimle beraber kaynanasiz yeni bir eve tasinmak ve cocugumu sagsalim kucagimiza almak

mutlu-umutlu:
geçmiş gelecek günahlarımın affolması, evimde sağlıkla huzurla oturmak, hayırlı imanlı eli ayağı düzgün sağlıklı analı babalı uzun ömürlü evlatlara sahip olmak.

canlar uzun zaman sonra dualarımızı yasini şerif ardından okudum Rabbim kabul etsin inşallah.... helal edin hakkınızıbenden yana helal olsun. kadir geceniz mübarek olsun. duaları kısaltıyorsunuz sanırım eğer benim ki uzun geliyorsa ben de kısaltayım... hepinize gönülden dualar gönderiyorum canlar...

o zaman ben de kısaltayım. Rabbim papyonkılıklı rumuzlu arkadaşıma, nasip ettiğin mucizeyi hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip et, korkularından emin kıl, onunla birlikte evlat hasretiyle yananları hayırla sağlıkla kucaklarını doldur... aminnn

Hepinizin kadir gecesi mubarek olsun canlarim, bu mubarek gecede birbirimizi eksik etmeyelim dualarimizdan, Allahım bu gecenin hurmetine kabul etsin inşallah dualarımızı.

bazen hergün duaedemiyorum helal edin hakkınızı olur mu ama böyle kısa olursa dahakolay okuyabiliriz :)
Ben de öyle canım, uzun oldugu icin hergun okuyamiyodum, inşallah bundan sonra birbirimize dualarımızda hergun yer verebiliriz. Amin.

Aybirgen: Hayırlı, mutlu, huzurlu bir ömür, hayırlı, mutluluk, sevgi dolu bir yuva ve hayırlı, sağlıklı evlatlar için dua istiyorum.

melisamelisss:
melisamelisin kalbine göre hayırlarla, bereketlerle,kafasındaki işini,atamasını ve hayatını tez zamanda nasip eyle,olumsuzlukları sıkıntıları mutlu haberlere çevir.ve iki dünyasını güzelleştirecek,huzurlu , hayırlı,kalbine göre ,aklına göre imanlı bir eş nasip eyle. arkadaşımı hayırlı imanlı ,iki cihan da da senin razıhayırlısıyla sözlümle tez zamanda hayırlı bir evlilik yapmak ve bu evliliğin iki aile içinde huzur ve mutluluk getirmesi, sözlümün hayırlı bir iş bulması ve tez zamanda tekrardan namaza başlaması ve dünyadaki herkes için hayırlı rızık kapıları, hayırlı eşler, hayırlı evlatlar nasip etsin

cansu:
hayırlısıyla sözlümle tez zamanda hayırlı bir evlilik yapmak ve bu evliliğin iki aile içinde huzur ve mutluluk getirmesi, sözlümün hayırlı bir iş bulması ve tez zamanda tekrardan namaza başlaması ve dünyadaki herkes için hayırlı rızık kapıları, hayırlı eşler, hayırlı evlatlar nasip etsin amin

Nara87:
duam hayirlisi ile gelen Ramazana kibi esimle beraber kaynanasiz yeni bir eve tasinmak ve cocugumu sagsalim kucagimiza almak

mutlu-umutlu:
geçmiş gelecek günahlarımın affolması, evimde sağlıkla huzurla oturmak, hayırlı imanlı eli ayağı düzgün sağlıklı analı babalı uzun ömürlü evlatlara sahip olmak.

papyonkilikli:
Rabbim papyonkılıklı rumuzlu arkadaşıma, nasip ettiğin mucizeyi hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip et, korkularından emin kıl, onunla birlikte evlat hasretiyle yananları hayırla sağlıkla kucaklarını doldur... aminnn

Allahım tubatesbih rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin.

Aybirgen:
Allahım Aybirgen rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin.

melisamelisss:

cansu:

Nara87:

mutlu-umutlu:

papyonkilikli:
Rabbim papyonkılıklı rumuzlu arkadaşıma, nasip ettiğin mucizeyi hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip et, korkularından emin kıl, onunla birlikte evlat hasretiyle yananları hayırla sağlıkla kucaklarını doldur... aminnn

Tubatesbih:
Allahım tubatesbih rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin.

Canlar bugün dr a gittim ve yumurtaliklarimda kist olusmus, hem de bikac tane 2 dr a gittim biri dogum kontrol hapi vermedi, gecer dedi, diğeri doğum kontrol hapi verdi 1 ay kullanmami soyledi ama almadim, sogan kürüne basladim bugün, inşallah gecer hayırlısıyla. Allahım en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah, bana da tum isteyenlere de inşallah.

Bi de dua kardeşlerim ben kapali degilim ve bunun eksikligini, ezikligini yaşıyorum, bana dua edin de Allahım hayırlısıyla bana da nasip etsin inşallah, bu durum da cok üzüyo beni

ne kisti canm ve kaç cm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…