Her gün sizin için dua eden dua kardesleriniz olsun ister misiniz?

Canlar dualarimizin pesine fatiha,3 ihlas, Ayetel Kursi, nas, felak okursak güzel olur. Bunlara ek olarak gönlümüzden geçen başka sure ve dualari da okuyabiliriz.

Bismillahirrahmannirrahim

Aybirgen:
Allahım Aybirgen rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin.

Cansu;
hayırlısıyla sözlümle tez zamanda hayırlı bir evlilik yapmak ve bu evliliğin iki aile içinde huzur ve mutluluk getirmesi ve sözlümün tez zamanda tekrardan namaza başlaması, tüm günahlarımızın affı ve dünyadaki herkes için hayırlı rızık kapıları, hayırlı eşler, hayırlı evlatlar nasip etsin amin (Ayrıca sözlüsüyle arasını bozmak isteyenler varmış, Allahım kötü niyetli kimselere fırsat verme, her türlü kötü insanın şerrinden muhafaza et, diye dua edelim.)

Nara87:
duam hayirlisi ile gelen Ramazana kibi esimle beraber kaynanasiz yeni bir eve tasinmak ve cocugumu sagsalim kucagimiza almak

mutlu-umutlu:
geçmiş gelecek günahlarımın affolması, evimde sağlıkla huzurla oturmak, hayırlı imanlı eli ayağı düzgün sağlıklı analı babalı uzun ömürlü evlatlara sahip olmak.

papyonkilikli:
Rabbim papyonkılıklı rumuzlu arkadaşıma, nasip ettiğin mucizeyi hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip et, korkularından emin kıl, onunla birlikte evlat hasretiyle yananları hayırla sağlıkla kucaklarını doldur... aminnn

Tubatesbih:
Allahım tubatesbih rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru.

Denizin mavisi:
Allah'ım Selin kulunun karşısına onu çok seven onun da çok seveceği hayırlı birini çıkar, mutlu huzurlu olan ve sana her gün şükredebileceği bir yuva nasip et. Bu yuvayı hayırlı evlatlarla taçlandır. Allahım ancak sana kulluk eder ve senden yardım dileriz. Ol de olsun Rabbim. Amin.

ucan balon:
Allahim esra kulunun evladini esini ve ailesini ona bagisla .onu da onlara bagisla iki dunya saadeti nasip et. Senin rizan uzere yasamayi ve olmeyi nasip et.

acembuselik:

"Rabbim bu 3 yıllık doğu görev süresinin sağ salim bitmesini nasip etsin. Kocamı başımdan eksik etmesin, burnu bile kanamadan Rabbim kurtarsın bizi burdan. Allahım başta eşim olmak üzere tüm asker ve polislerin yar ve yardımcısı olsun. Eşimi bana bağışlasın, uzun ve hayırlı bir ömür nasip eylesin.

elfce92:
Ailemle aram düzelip, Sevdiğimle beraber Ailemin onu sevdiği, gönül rızasının olduğu,hayırlı , iman dolu , mutlu,huzurlu bir evlilik gerçekleştirmek

suleeeem:
Nişanlım ve ailesi ile ilgili olan sorunların tez zamanda bitmesi düğünümüzün en hayırlı şekilde olmasi Rabbimin razi olacağı bir hayatimizin olmasi kayinvalidemin bana karşı merhamet ve Vicdanın artmasi belirsiz olan bu durumumun bitmesi ve sağlıklı huzurlu mutlu günleri Rabbim herkese versin ve iman dolu günlerimizin sevdicegimle birlikte geçirmek

Zeynep-esra82:
Allah'ım Esra kulunun karşısına onu çok seven onun da çok seveceği hayırlı birini çıkar, mutlu huzurlu olan ve sana her gün şükredebileceği bir yuva nasip et. Bu yuvayı hayırlı evlatlarla taçlandır. Allahım ancak sana kulluk eder ve senden yardım dileriz. Ol de olsun Rabbim. Amin.

:SEALAND DUASI:
Rabbim dua sahibi Seda 'ya ve tüm isteyenlere kısa zamanda takva sahibi haramlardan kaçınan namaz kılan ibadetli mutlu olacağı hayırlı bir eş ve salih ve saliha çocuklar nasip et amin.

Canlar isterseniz bir süre ara verelim sonra yine bulusuruz, buralar cok sakin bu aralar, simdilik Allah'a emanet olun.

Dualarımızı okudum, ara ara okuyalım yine boş bırakmayalım bence. Duaların ne zaman kabul olacağı belli olmaz arkadaşlar. Rabbim gönlümüze göre versin

peki canım sende Allaha emanet ol kötü bir şey yoktur inşallah
Kötü bişey yok canım çok şükür ama bazen yogunluktan sayfayi takip edemiyorum, dualarimda genel olarak yer veriyorum hepinize, ara ara burdaki dualari da okuyorum. Bu sayfaya da pek girilmedi son günlerde, herkes benim gibi galiba.

Dualarımızı okudum, ara ara okuyalım yine boş bırakmayalım bence. Duaların ne zaman kabul olacağı belli olmaz arkadaşlar. Rabbim gönlümüze göre versin
Amin canım, düzenli takip edemiyorum ben, ilgilenebilecek birisi olursa devam ederiz tabi.
Bence de okuyalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…