Her gün ah! edilir mi?

cnm kendini fazla üzme eşimin abisi bize neler yaptı ben de hep beddua ettim sonra bi tane teyze var çok ii kuanı ezbere biliyo rüyasında görmüş beni bi yaşlı adam demişki gizeme söle beddua etmesin ailesi dışarda çalışıyo biraz daha ederse ya abisi yada babasından çıkcak o günden sonra agzıma birdaha almadım. hemde abisi gelip bizden özür diledi pişman olmuş allah bu yanına kalmaz sen merak etme cnm

hocalar dioki birgün bedduaya sormuşlar nereye gidiosun die oda geldigim yere die cvp vermiş bu bize örnek olsun bitanem. allahım eşine daha güzel işler nasip etsin.

İçlerinden pek azı hariç, onlardan daima bir hainlik görürsün, yine de sen, onları affet ve aldırış etme! Allahü teâlâ, iyilik edenleri elbette sever. (Maide 13)

ALLAH'ın bizim için yazdıkları dışında, bize kesinlikle hiç bir şey isabet etmez. O bizim mevlamızdır. Ve mü'minler yalnızca ALLAH'a tevekkül etmelidirler." (TEVBE SURESİ / 51)

başımıza her gelen şey allahtan değilmi tatlım...
eşinin işten çıkmasına arkadaşı vesile yalnızca,allah her şerden bir hayır doğurur...
sen tevekkül et ve beddua edipte günaha girme canım
bize kötü gelen olaylar,hayırlı başlangıçların kapısı olurmuş
dilerim burdan sevinçli haberlerini duyarız...

Allah razı olsun. Affetmek en doğrusudur kuranda da böyle yazar. Nefret yalnız sizi zehirler.

Kimsenin yaptığı yanına kalmaz canım merak etme.er ya da geç o da bedelini öder umarım gözünüzde görür. Eşininde en kısa sürede bir iş bulması dileğiyle.

X