HER GUN 80 SALAVAT CEKMEK ISTEYENLER BUYRUN

Canım selavatlarla yapılan dualar geri çevrilmezmiş bizde liste yapıp Hergün bir kişiye dua edeceğiz selavat çekeceğiz ama suan rakam belli degil liste durumuna göre rakama karar veririz
İnşallah
Tamam canım. Buradan yazarsın nasılsa.
Allah dualarımızı kabul etsin inşallah

GUNAYDIN KIZLAR topigi bir arkadasin istegiyle actim fakat pek ugramiyor . en iyisi fikirlerinizi yazin ben liste yapicam 2 gun girmeyeni silicegiz haksizlik olmasin .birbirimize sirayla dua bagislariz.hersey kisi sayisina bagli olucak.listeye girmek isteyenler fikirlerinide yazarsa sevinirim RABBIM SESIMIZI DUYSUN GERISI BOSTUR ama yinede herkesin fikrine saygi duyalim lutfen sohbet ve onerileri ozelden yapalim herkesi bekliyorum .pazartesi basliyacagiz ...

canım listeyi ayarlasan şimdi. iateyen oldukça eklesek. ben bu aralar dualara sığınarak elimde zikirmatikle geziniyorum okulda. pazartesi tek tek bi kişiye okumaya başlayalım ama o güne kadar listedeki herkese okurum ben. isimler belli olsa şimdi okurdum bile. umarım beni yanlış anlamamışsındır

yok cnm niye ynls anliyayim ki? FIKIRLERINIZI ISTIYORUM CNM ZATEN KUMBARA YAPICAM SEN OKU BEN ZATEN LISTEYI YAPIYORUM SUAN...

HER GUN DUALARIMIZIN KABULU ICIN SALAVAT CEKELIM ALLAH(c.c)KABUL ETSIN ...

ALLAHUMME SALLI ALA SEYYIDINA MUHAMMEDIN
VE ALA ALI SEYYIDINA MUHAMMED

kizlar hepinize ugur getirsin insallah hadi bakalim buyrun ...

LISTEMIZ;;;;;;;

1.Masculin(ayse)=============
2.Yasmin5846 ===============
3.Crazy3527(rakibe)============
4.Ceylinimdeceylinim===========
5.Papatya===================
6.Laz4life===================
7.Polyanna23=================
8.Mira26====================
9.Askiminaskiyim==============
10.Tuuba84==================

KUMBARAMIZDA;;;;========81 salavat var
RABBIM KABUL ETSIN AGZIMIZDAN DOKULEN HER ZIKIR GONLUMUZDEKI BIR ISTEGIN ANAHTARI OLSUN INSAALLAH...

Kızlar kaç tane çekelim selavat 10 kişiyiz 10 bin çekelim mi kişi başı 1000 tane düşer. Hem başka arkadaşlar da gelir sayı düşer zamanla ne dersiniz.
Peygamberimiz diyor ki ahirette bana en yakın olanınız bana en çok selavat getireninizdir diyor
Yani selavata sınır konmaz ama burda her birimizin duasına selavat çekerken bir rakam koymamız lazım.
Selavatlarla edilen dualar geri çevrilmezmiş kızlar Rabbim kabul etsin inş dualarımızı

bana uyar kızlar

HER GUN DUALARIMIZIN KABULU ICIN SALAVAT CEKELIM ALLAH(c.c)KABUL ETSIN ...

ALLAHUMME SALLI ALA SEYYIDINA MUHAMMEDIN
VE ALA ALI SEYYIDINA MUHAMMED

kizlar hepinize ugur getirsin insallah hadi bakalim buyrun ...

LISTEMIZ;;;;;;;

1.Masculin(ayse)=============
2.Yasmin5846 ===============
3.Crazy3527(rakibe)============160 OKUNDU
4.Ceylinimdeceylinim===========
5.Papatya===================
6.Laz4life===================
7.Polyanna23=================
8.Mira26====================
9.Askiminaskiyim==============
10.Tuuba84==================81 OKUNDU

KUMBARAMIZDA;;;;========100 salavat var
RABBIM KABUL ETSIN AGZIMIZDAN DOKULEN HER ZIKIR GONLUMUZDEKI BIR ISTEGIN ANAHTARI OLSUN INSAALLAH...

KIZLAR SAYIMIZI 10.000 OLARAK BELIRLEDIK BUGUN BENIMLE BASLAYALIM .HERKES BIN TANE OKUSUN FAZLAYSA OZELDEN OKUYABILECEGINIZ KADARINI BILDIRIN GERISINI BEN ALIRIM.
++++++DILEGIM;BIR EVLAT VE AILEME KAVUSMAK++++++ ISMIM AYSE++++++

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…