HER GUN 80 SALAVAT CEKMEK ISTEYENLER BUYRUN

KIZLAAAAARRRRR COKKKKK AGLIYORUM SUAN. NOLUR ANNEME DUA EDIN COK HASTA VE BEN 5 YILDIR HIIIICCCC GIDEMEDIM GIDEMIYORUM NOLUR ALLAH RIZASI ICIN HEPINIZDEN DUA ISTIYORUM RABBIM NOLUR AILEME KAVUSTUR ALLAHIMMMMMMM NOLUR YAAAAA YETER ARTIK DAYANAMIYORUMMMM .
ISMIM AYSE ANNEMIN ISMIDE SUNA.ONLAR IZMIRDELER BEN FRANSADAYIM VE COK AGLIYORUM ELIM YETISMIYOOOOOORRRR COK ZOR YA BIR EVLAT BIRDE AILE HASRETI CEKIYORUM.KIZLAR LUTFEN DUA EDIN KAVUSAYIM ARTIK YA BU YAZDA GIDEMEZSEM GEBERECEM DERDIMDEN.

HERGÜN BİR ARKADAŞIMIZA DUALARININ KABULÜ İÇİN 10.000 SALAVAT ÇEKİYORUZ...

ALLAHUMME SALLI ALA SEYYIDINA MUHAMMED.

14.ZULEYHA(nagihan) icin okuyoruz;

DILEGI;;;;;;SAGLIGINA KAVUSMAK VE IS BULMAK

DUALARIMIZ HURMETINE ICINDEKI DILEGINI RABBIM KABUL ETSIN INSALLAH...

LISTEMIZ;;;;;;;

1.Masculin(AYSE)==========500 OKUNDU
2.Yasmin5846 ============500 OKUNDU
3.Crazy3527(rakibe)=========500 OKUNDU
4.Papatya================500 OKUNDU
5.Mira26(kubra)===========500 OKUNDU
6.Akimel(kamile)===========500 OKUNDU
7.Sengul1976==============500 OKUNDU
8.Eses50=================500 OKUNDU
9.Huyluduygu==============500 OKUNDU

10.Okulum(ebru)============500 OKUNDU
11.00Turkuaz==============500 OKUNDU
12.Elmirasu(zeynep)=========500 OKUNDU
13.askiminaskiyim(bahar)======500
14.Meral00(nagihan)=========500 OKUNDU
15.Poeticcry===============500 OKUNDU
16.gulucukgs(betul sule)=======500
17.Secido(cigdem)===========500 OKUDU
18.Piraye21================500
19.Hanife=================500 OKUNDU
20.Whitebal===============500 OKUNDU
21.Damla_22==============500 OKUNDU
22.Gnc3535===============500
23.Ebruli1820==============500

TOPLAM OKUNAN=9.000
KALAN==========1.000

KUMBARAMIZDA:: 21.400 salavat var.
AGZIMIZDAN DOKULEN HER ZIKIR GONLUMUZDEKI BIR ISTEGIN ANAHTARI OLSUN INSALLAH... RABBIM KABUL ETSIN...

Rabbim!
imtihanı bu kadar ağır kulların varken, Çektiğim bütün Of! larımı,
Ne olur sen şükürden say.
AMİN..
CNM BEN YOKKEN LISTEYI GUNCELLEMISSIN COK TSKRLER RABBIM DUALARINIZI KABUL ETSIN.BUGUN PARISTEYDIM TEYZEMIN BEBISINI GORMEYE GITTIK SARISIN BIR OGLUMUZ OLMUS RABBIM BIZLEREDE NASIP ETSIN INNNNNNSSSSAAAAALLLLLLAAAAAAAHHHHHH.....
RABBIM NELERE KADIRDIR CIFT RAHIM VE IKI ZORLU SEZERYANDAN SONRA COCUGUN OLMAZ ARTIK DEMISLER VE TEYZEM 3 UNCU OGLUNU DOGURDU NASIPTEN OTE KOY YOK.

canım üzülme geçmiş olsun yazın gidersin inşallah bitanem

canım üzülme geçmiş olsun yazın gidersin inşallah bitanem
YOK CNM NERDE GIDICEM YA FRANSIZ KIMLIGIMI ALAMIYORUM BURDA KAN BAGIM YOK COCUKTA OLMUYOR. BEN GIDENE KADAR ONLARA BISEY OLURSA KAHRIMDAN OLUCEM YA HICKIRIKLARLA AGLIYORUM KENDIMI TUTAMIYORUM COK ZOR YA SU GURBET BENI BITIRDI

YOK CNM NERDE GIDICEM YA FRANSIZ KIMLIGIMI ALAMIYORUM BURDA KAN BAGIM YOK COCUKTA OLMUYOR. BEN GIDENE KADAR ONLARA BISEY OLURSA KAHRIMDAN OLUCEM YA HICKIRIKLARLA AGLIYORUM KENDIMI TUTAMIYORUM COK ZOR YA SU GURBET BENI BITIRDI

Canim rabbim tez vakitte bebis ve annene saglik sihhat versin insallah

inşallah bu ay olur bitanem üzme kendini Allah korusun kötü şeyler getirme aklına

GURBET KUSU Allah yardımcın olsun canım. Neden gelemiyorsun. Anlamadım ben. Yani oradan çıkışın mı yok.
Allah yardımcın olsun cqnım. Annen bir an önce iyileşir inşallah. Annen için belli Sayıda ya Şafi Okuyalım mı.
Annenin ismimin ebced Değeri kadar okusak. Nasıl olur kızlar.

okuyalım canım

ahhhh ahhhh kuzum yaaaa su an belki içinde bir filiz yeseriooo,kolay deil ama hic deilse onun için biraz daha güzel dusun canim ,Rabbim yardimcin olsunnn 5 yil dile kolay gerçekten,Allah im annene sifalar versin inşallah tez zaman bir yol acsin kavuş ailene

evet cnm cikisim yok. ciksam tekrar gelemem esime zorluk olur buraya gelirken cok para verdi ugrasti ama oturum hakki alamiyorum ve cocugumda olmuyor cok zor durumdayim RABBIME SIGINIYORUM
okuyanlarada cok tskrler kizlar
yasim daha 22 ama kendimi 44 hissediyorum yukum cok agir geliyor aileme yansitmasamda onlarda benim kadar uzgun ama elimden bisey gelmiyor ufff

Canim gecmiş olsun aneciyine benimde annem cok hasta buyuk ihtimal kara ciyer nali olucak aneciyinede kendi anemede ve butun hastalarin şifa bulmasi dileyiyle 808 en nafi okudum rabbiiiimmmm şifaversinnn

inşallah Rabbim arka arkaya müjdeli haberler vererek sevindirsin seni. mutluluktan bulutların üzerinden ineme inşallah... Anneciğine de, bütün hasta kullarına da şifalar versin Allahım. inşallah bi gün çoluk çocuk temelli dönersiniz yaban elden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…