HER GUN 80 SALAVAT CEKMEK ISTEYENLER BUYRUN

HER GUN BIR ARKADASIMIZA DILEGININ KABULU ICIN 10.000 SALAVAT CEKIYORUZ...

ALLAHUMME SALLI ALA SEYYİDİNA MUHAMMED

*1.Masculin(AYSE) icin okuyoruz haydi bismillah...
DILEGIM;;;;;HAYIRLI SAGLIKLI BIR EVLAT VE 5 YILDIR GORMEDIGIM AILEME KAVUSMAK INSALLAH...
DUALARIMIZ HURMETINE ICINDEKI DILEGINI RABBIM GERCEKLESTIRSIN INSALLAH...

LISTEMIZ;;;;;;;

1.Masculin(AYSE)=========320 okundu.
2.Yasmin5846============320 okundu.
3.Papatya===============320 okundu.
4.Sengul1976=============320 okundu.
5.Eses50================320 okundu.
6.Okulum(ebru)===========320 okundu.
7.Elmirasu(zeynep)========320
8.Hanife================320 okundu.
9.Whitebal(rabia)==========320 okundu.
10.Songul================320 okundu.
11.Damla_22=============320 okundu.
12.Poeticrry(azra)==========320
13.Bukeetbuket============320 okundu.
14.Zahidem70=============320 okundu.

15.Zeynep0682============320 okundu.
16.Mutlulukbenibirakma=====320 okundu.
17.Akimel================320 okundu.
18.Mlkem================320 okundu.
19.Hasretimsensin==========320 okundu.
20.Ftemiz================320 okundu.
21.Duambelli =============320 okundu.
22.Mavizm===============
23.Gulucukgs=============
24.Zeyneb21 =============320 okundu.
25.Lilruba===============320
26.Sumeyye ==============320

27.Gulfuren==============320 okundu.
28.Zahide================320 okundu.
29.Melisamelis============320
30.Tubatesbih=============320
31.Melekbekliyor===========320 okundu.
32.Sulemm===============320
33.Yavruceylan============320
34.Toykiz================320

TOPLAM OKUNAN==7.360
KALAN===========2.640

AGZIMIZDAN DOKULEN HER ZIKIR GONLUMUZDEKI BIR ISTEGIN ANAHTARI OLSUN INSALLAH...
RABBIM KABUL ETSIN...
***KUMBARAMIZDA;;;3.030 SALAVAT VAR...

selam arkadaslar, annem kanser hastasi sölemisimdir sonucu iyi cikmadi maalesef ve baska bi kemoterapi ilaci almaya baslicak bide pazartesi gunu bizim icin cok cok onemli bi sonuc daha belli olcak annem icin salat-ı tefrice okumaya basliyoruz nasipse bugün baslıyoruz pazar gününe kadar bitirmek istiyoruz bana yardım edebilecek arkadaslar olursa cok sevinirim. Bide nolur dualariniza annemide koyun.
Simdiden Allah razi olsun.

selam arkadaslar, annem kanser hastasi sölemisimdir sonucu iyi cikmadi maalesef ve baska bi kemoterapi ilaci almaya baslicak bide pazartesi gunu bizim icin cok cok onemli bi sonuc daha belli olcak annem icin salat-ı tefrice okumaya basliyoruz nasipse bugün baslıyoruz pazar gününe kadar bitirmek istiyoruz bana yardım edebilecek arkadaslar olursa cok sevinirim. Bide nolur dualariniza annemide koyun.
Allah şifalar versin annecğine canım.

Rabbim yardimcisi olsun anneciginin Allah sifa versin canim bende okurum tefriciye

GECMIS OLSUN CNM RABBIM SIFA VERSIN.BEN OKURUM.
OZELDEN BILDIRIRIM OKUDUGUMU INSALLAH.

X